راهنمایی در امر خرید موبایل

and-roid

کاربر سایت
Dec 25, 2011
23
نام
Ali
من خودم گوشی سونی z1 دارم این گوشی ضعف های خیلی زیادی داره ولی کیفیت جنس بدنه اصلا حرف نداره به شنیده ها اتکا نکن من میلیون بار این گوشی از دستم افتاده زیره پام لگد شده مرگ نداره

ببین من خودم m8 دارم کلا بدنه هر گوشی رو با اون میسنجم ... سونی z3 رو که باهاش مقایسه کرده بودم نسبت به بقیه سونی زی ها واقعا ارتقا پیدا کرده بود ولی بدنش باز همون بود .... حالا دیگه با این حرفا خوبو بدشو نمیدونم !

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان قصد خرید Galaxy Note 4 رو دارم.؛ منتها بین مدل های C و S موندم. از لحاظ قدرتی نمیگم. از لحاظ پشتیبانی کاستوم رام که میگم مدل Snap Dragon خیلی بهتر پشتیبانی میشه و برای مدل C و H خیلی کاستوم رام کمه. اصلا کاستوم رام به کار میاد خیلی؟ ( راستی به مدل S دسترسی دارم ولی نزدیک 400 هزار تومان گرونتره )
یه مورد دیگه هم که رو اعصابه واسم، بنچمارک گوشی های 2014 هست که با این قدرت Note 4، تو بنچمارک anTuTu مشخص شد که Galaxy Alpha (!) امتیاز بالاتری داره؛ در صورتی که این گوشی نزدیک به 1 میلیون تومان ارزونتره!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اگه منظورت کیفیت موزیک از اسپیکر هست که کلا تو این رنج باید بی خیال اسپیکرها برای موزیک بشی چون حجم و کیفیت خوبی ندارن
نه منظورم همون هدفون داخلش وصدایی که هدفون میده هست.
بعضی از این HTC ها پشتشون علامت بیتس خورده و ظاهرا کیفت صدای خوبی دارن این چجوریه؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
دوستان قصد خرید Galaxy Note 4 رو دارم.؛ منتها بین مدل های C و S موندم. از لحاظ قدرتی نمیگم. از لحاظ پشتیبانی کاستوم رام که میگم مدل Snap Dragon خیلی بهتر پشتیبانی میشه و برای مدل C و H خیلی کاستوم رام کمه. اصلا کاستوم رام به کار میاد خیلی؟ ( راستی به مدل S دسترسی دارم ولی نزدیک 400 هزار تومان گرونتره )
یه مورد دیگه هم که رو اعصابه واسم، بنچمارک گوشی های 2014 هست که با این قدرت Note 4، تو بنچمارک anTuTu مشخص شد که Galaxy Alpha (!) امتیاز بالاتری داره؛ در صورتی که این گوشی نزدیک به 1 میلیون تومان ارزونتره!
من نظری در مورد اینکه کدوم مدل نوت4 خوبه نمیدم ولی همیشه اسنپ چون مال آمریکاست آپدیت هاشم زود تر میاد.
و مورد بعدی اینکه آلفا قوی باشه... مگه قراره هر گوشی که گرون تره از همه قوی تر باشه!!!!:| این جوری باشه که الان باید iPhone 6 Plus سلطان همه گوشی ها و فبلت ها باشه که...

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
من نظری در مورد اینکه کدوم مدل نوت4 خوبه نمیدم ولی همیشه اسنپ چون مال آمریکاست آپدیت هاشم زود تر میاد.
و مورد بعدی اینکه آلفا قوی باشه... مگه قراره هر گوشی که گرون تره از همه قوی تر باشه!!!!:| این جوری باشه که الان باید iPhone 6 Plus سلطان همه گوشی ها و فبلت ها باشه که...
درمورد مورد دوم منظورم اون نيست. از لحاظ كانفيگ هم نوت قويتره. از طرفي ام طبق نقد هاي انجام شده گفته شده بود كه نوت ٤ قوي ترن گوشي بازاره. :|

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
نه منظورم همون هدفون داخلش وصدایی که هدفون میده هست.
بعضی از این HTC ها پشتشون علامت بیتس خورده و ظاهرا کیفت صدای خوبی دارن این چجوریه؟

خیلی از گوشیای ارزون قیمت اصلا هدفون تو جعبه ندارن یا اگه نداشته باشن یه چیزیه فقط واسه خالی نبودن عریضه! اما در صورت خرید یه هدفون خوب هر دو خروجیه خوبی دارن و مشکلی ندارن

بیتس برای اچ تی سی و هدفونهای خوب و قابل قبول واسه شرکتای دیگه (که تو جعبه هستن) اغلب فقط مخصوص پرچمدارا و بعضا مدل های قوی و گرونتره میانردهاست

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
درمورد مورد دوم منظورم اون نيست. از لحاظ كانفيگ هم نوت قويتره. از طرفي ام طبق نقد هاي انجام شده گفته شده بود كه نوت ٤ قوي ترن گوشي بازاره. :|
پس باید این جوری بنویسید که:
گلکسی آلفا سخت افزار ضعیف تری و با اینکه از نوت 4 هم زود تر اومده ولی توی تست ها بالاترین امتیاز رو داره.
نه اینکه بگید نوت چون گرون تره باید قوی تر باشه.....:-"

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دلیل قوی تر بودن Galaxy Alpha این هست که چون کیفیت صفحه اش 720p هست در مقابل کیفیت صفحه نمایش Note4 که QHD هست فشار خیلی کمتری به CPU میاره واسه همینم بنچمارکهاش بالاتر از Note 4 هست.

من خودم پیشنهاد میکنم Note4 بگیر.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
535 العادست، قیمتش هم نمیدونم، ولی احتمالا یه 30-40 تومنی از 500 بیشتره. اگه زیاده بهترین گزینه 525ـه. 530 هم اصلا پیشنهاد نمیشه.
واو، چقدر دزدن بعضی از این فروشنده ها! یعنی چی 535 حدود 600 تومن قیمت داره؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
آقا ی کدی هست که بزنی IMEI گوشی رو بهت نشون میده میشه با جعبه تطابق داد چیه؟!
ی سوال دیگه دوستان دیگه که M8 دارن حجم صدای گوشی بدون هدفون به نظرتون مثل گوشی های دیگه نیست؟ به نظرم این بلندی صدایی که میگن فقط داخل هندفونش خیلی بیش از حد بلند میشه.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
آقا ی کدی هست که بزنی IMEI گوشی رو بهت نشون میده میشه با جعبه تطابق داد چیه؟!
ی سوال دیگه دوستان دیگه که M8 دارن حجم صدای گوشی بدون هدفون به نظرتون مثل گوشی های دیگه نیست؟ به نظرم این بلندی صدایی که میگن فقط داخل هندفونش خیلی بیش از حد بلند میشه.
گد *#06#
ستاره اولشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر