راهنمایی در امر خرید موبایل

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
سلام بچه ها چطورید !؟ :d

میخواستم بدونم ارزش داره HTC M8 One رو بدم و یکم روش بزارم و Sony Z3 بگیرم ؟!
Z3 رو گذاشته 2/200 . :|
ولی تو دست خ خ خ خ خ خوشگوله . :-"
بنظر من که ارزش داره Z3 یک هفته دسته من بود اصلا از Z1 خودم زده شدم! :d ولی فکر کنم بگردی پایین ترم بتونی پیدا کنی..در کل باز بنظرم 1 ماه دیگه خرید بکن که خداقل این حباب قیمت اولیش از بین رفته باشه..
حتما هم با هندزفری مخصوصش بگیر که تجربه خیلی خوبیه بخصوص برای کسایی که زیاد آنگ گوش میدن.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
درود
عزیزانی که Z3 دارند لطف کنند جواب مارو بدن.
ممنون
اول اینکه دو سیمکارتش سیم دوم 3G هست یا 2G؟
باتری دو سیمکارتش هم 2 روز دوام مياره؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
سلام بچه ها چطورید !؟ :d

میخواستم بدونم ارزش داره HTC M8 One رو بدم و یکم روش بزارم و Sony Z3 بگیرم ؟!
Z3 رو گذاشته 2/200 . :|
ولی تو دست خ خ خ خ خ خوشگوله . :-"
بردیا بنظرم صبر کن بریم نسل بعد گوشیا چون تفاوت خیلی محسوسی تو قدرتهای گوشی های فعلی بازار نیست.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
زومیت مقایسه دوربین بین تمام پرچمدارهای شرکت ها گذاشته که الان از اخرین مدل پرچمدار هر شرکت هست پس این بهترین مقایسه است
به ترتیب من این ها را انتخاب کردم:
3
4
3
2
2
4
2
4
4

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
زومیت مقایسه دوربین بین تمام پرچمدارهای شرکت ها گذاشته که الان از اخرین مدل پرچمدار هر شرکت هست پس این بهترین مقایسه است
اوه اوه یه لومیا هم اومد :d کار سخت شد! به جای S5 هم Note 4 رو آوردند.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
حالا فقط Z2 یا G2؟
مگه شما نخریدید G2 رو؟ /:) یه نفر بود بین سونی و G2 مونده بود و رفت G2 خرید حالا نمیدونم کی بود دقیقا :d
ببینید Z2 گوشی عالی هستش. بدنه زیبا، اسپیکر استریو، دوربین خوب، سخت افزار قدرتمند، صفحه نمایش زیبا و غیره اما متاسفانه یک مشکل مهمی که داره، داغ شدن بیش از حد اونه که منجر به ریستارت شدن و بسته شدن برنامه ها میشه یا موقع بازی، دما به شدت در پشت گوشی و قسمت بالایی میره بالا و اصلا حس خوشایندی نمیده اگر یک تماس دریافت کنید و بذارید دم گوش!
G2 زشت تره، اسپیکرهای نامناسب تری داره (هرچند خیلی بلند هستش) و قدیمی تر هم هست اما جواب پس داده و خرید مطمئن تری هستش.
به نظرم من در صورتی Z2 بخرید که زیاد بازی نمی کنید یا اینکه طولانی مدت از گوشی کار نمی کشید. (شامل دوربین هم میشه)

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
مگه شما نخریدید G2 رو؟ /:) یه نفر بود بین سونی و G2 مونده بود و رفت G2 خرید حالا نمیدونم کی بود دقیقا :d
ببینید Z2 گوشی عالی هستش. بدنه زیبا، اسپیکر استریو، دوربین خوب، سخت افزار قدرتمند، صفحه نمایش زیبا و غیره اما متاسفانه یک مشکل مهمی که داره، داغ شدن بیش از حد اونه که منجر به ریستارت شدن و بسته شدن برنامه ها میشه یا موقع بازی، دما به شدت در پشت گوشی و قسمت بالایی میره بالا و اصلا حس خوشایندی نمیده اگر یک تماس دریافت کنید و بذارید دم گوش!
G2 زشت تره، اسپیکرهای نامناسب تری داره (هرچند خیلی بلند هستش) و قدیمی تر هم هست اما جواب پس داده و خرید مطمئن تری هستش.
به نظرم من در صورتی Z2 بخرید که زیاد بازی نمی کنید یا اینکه طولانی مدت از گوشی کار نمی کشید. (شامل دوربین هم میشه)
من بودم دیگه:d G2 به شخصه فکر میکنم ارزشش از قیمتش خیلی بالاتره هم سخت افزار خیلی خوب نسبت به پرچمدارای جدیدی که عرضه شده (یعنی هیچ دلیلی نمیبینم وقتی G2 یا حتی همین Z2 با این سخت افزار هست برم نسل جدیدشون رو بخرم) داره. حالا دوستمون که میخواد بخره یه سری نکته بگم یکی این که دوربین G2 واقعاً رو حالت دیفالت خیلی عالی عمل میکنه اگر حرفه ای باشین و تنظیمات رو دستی بزارید و از این حرفا نتیجه ی خیلی بهتری هم میگیرید مورد بعدی هم دوربین هست که نیاز به توضیح نداره و حالت 60 فرمش غوغا میکنه حتی میتونید رام G3 بریزید رو گوشی و از فیلم برداری UHD لذت ببرید. مورد بعد اسپیکرش هست شاید اسپیکر استریوی Z2 بهتر باشه ولی به جرات میگم اسپیکر G2 همون چیزی هست که باید باشه خیلی قویه. به نسبت کمتر داغ میکنه شده من نزدیک به 4-5 ساعت گوشی دستم و مدام دارم باهاش کار میکنم و اکثراً بازی میکنم اما گرمایی حس نمیکنم مگر این که دست خودم عرق کنه و گرم بشه یکم:d. موارد بعدی هم که چندین صفحه سرش بحث شد کیفیت باتری و صفحه نمایش و جزییات دیگه بود که به نظر G2 امتحانش رو پس داده نسبت به گوشی های دیگه.

خیلیا برند ال جی رو قبول ندارن حداقال تو ایران، این از نظرسنجی های مختلف هم مشخصه من قبلش HTC میگرفتم دستم قبلترش هم G2 داشتم وقتی این G2 جدیدرو گرفتم یکی از دوستان دانشگاه متوجه شد (نمیدونست الجی فکر میکرد همین HTC رو ارتقا دادم یا آیفونی سامسونگی چیزی گرفتم) و با ذوق گوشی رو از دستم قاپید و بعد چندلحظه دیدم پرتش کرد تو بغلم در این حد تفکر منفی نسبت به این برند هست:d ولی خوب به عنوان کسی که داری پول میدی و برای اون پول زحمت کشیدی باید به کارایی که میخوای با گوشی بکنی نگاه کنی نه حرف مردم. به هر حال اگر مدام با گوشی کار میکنی اپ های مختلف رو استفاده میکنی و بازی و از این حرفا با وب گردی و مباحث اینترنتی سرو کار دار به نظرم G2 مورد خیلی بهتریه. اگر تو کاور ضربه گیر و اینا هم نمیزاری ظاهر قشنگی داره به نظرم (ولی من ظاهر گوشیای سونی رو بیشتر میپسندم ولی با این حال طراحی G2 هم خیلی خوبه به نظرم) و تو دست گرفتنش حس خیلی خوبی میده بدنه ظریف و نسبتاً باریکی هم داره.

پ.ن: حالا دیگه نظر خودته بهترین کار اینه بری و فیزیکی هر دو رو تست کنی به نظرم به شخصه ترجیح میدم یه چندتا مورد خوب پلو هم باشه و از بین چندتا ندل خوب یکی رو انتخاب کنم تا این که چشم بسته برم دست بزارم رو یه مارک:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دقت کردید لومیا 535 چقدر خداست؟:|
دوربین عقب و جلو 5 مگاپیکسل، پردازنده 4 هسته ای 1.2، فلاش، رم 1 گیگ، 8 گیگ حافظه داخلی(بر خلاف 530) و صفحه 5 اینچی که DPIـش فقط یه کم از 520 کمتره؛ همه و همه فقط 140 دلار. یعنی 100% وقتی اومد باید بگیرم یکی:D هرچند ترجیه میدادم با همین مشخصات یه گوشی 4.5 اینچی بگیرم:D
لومیا 520 یک سال کارکرد چقدر بر میدارن؟:))
پ.ن: البته باز هم فیلم برداریش 480Pـه. چرا آخه؟:|

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
لومیا 535 که 100% گوشی خیلی خوبیه و تو این رنج یکی از بهترین انتخابهاست اما دیگه نه به اون اندازه که بعضیا میگن عمرا تو این رنج بشه چیز بهتری گیر اورد و ... (تو سایتای دیگه زیاد دیدم)

مثلا الان تو سایت GSMarena مقایسش کردم با G2 Mini و هنوز به نظرم جی 2 مینی انتخاب بهتری میتونه باشه (لینک)

البته جی 2 مینی 20 یورو گرونتره ...

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام به همگی .به نظر شما دوستان تا سقف 1000000 یا1200000 چه مدلی بهترین انتخاب و یا اینکه اختلاف بین گوشی تو این رنج با رنج 1500000 چقدره؟آیا تفاوت به حدی هست که بهتر بیشتر هزینه کنم یا نه؟ راستی تا حالا گوشی هوشمند نداشته اولین گوشیم corby سامسونگ بود که زمون خودش عالی بود بعدش sony withe wallckman داشتم که اشغاله به تمام معنا بود و الان یه نوکیا 603 دارم که تقریبا گوشی خوبیه ولی دیگه خسته شدم و می خوام یه گوشی به روز و عالی داشته باشم.پس ممنون میشم راهنمایی کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر