راهنمایی در امر خرید موبایل

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
هواوی گند زده به بازار میان رده و رده پایین سامسونگ.
الان به نظر من حاکم بی چون و چرای میان رده LG هستش! مخصوصا با گوشی های L80 و L90 ... حتی G pro Lite که فبلت خیلی خوبیه نسبت به قیمت (برای خواهرم خریدم :d)
LG L90 با صفحه IPS، کیت کت، یک برند معتبر، طراحی خوب، Snapdragon 400 چهار هسته ای، گارانتی دو ساله، باطری خیلی خوب، فقط و فقط 600 تومن! خوب مردم مگه دیوانه اند که بدند Core 2 رو 570 تومن بخرند؟!
سلام میخوام امروز یه galaxy s5 بخرم میخوام بدونم که از کجا میشه فهمید مدلش snapdragon یا exynos ؟
مدل Snap آخرش یک F داره و مدل Exy آخرش یک H داره. روی جعبه مشخصه
این که اینا توی عملکرد فرقی با هم دارن یا نه؟
هر دو سنگین ترین بازی های روز هم اجرا می کنند اما Snap در کل بهتره به چند دلیل: مصرف باطری بهتر - تولید گرمای کمتر - سازگاری بهتر با نرم افزار ها و بازی ها (مثلا گرافیک بعضی بازی ها با اگزینوس مشکل داره و نمیشه روی تنظیمات بالا اجرا کرد)
اما اینکه بخواهید فقط با گوشی زنگ بزنید و SMS و وایبر و چند تا دونه بازی کوچولو، نه هیچ تفاوتی به هیچ وجه قابل مشاهده نیست!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بچه ها میخوام گوشی بگیرم ولی بین دوتا گوشی Samsung Note III و LG G3 موندم
جفتشون گوشی هایی هستند با صفحه نمایش بزرگ اما چند فرق اساسی :d

مزایای G3
دروبین به لطف فوکوس لیزری سرعت خیلی بیشتری داره و عکاسی تماما اتوماتیک هستش.
خیلی خوشدست تره و گردی پشت اون، کار با یک دست رو راحت میکنه در حالی که Note 3 خیلی بد دسته و نیاز دارید اکثر دو دسته با اون کار کنید.
طراحی بسیار زیبا تری داره
قدرت سخت افزاری بیشتری داره
جدیدتره

مزایای Note 3

قلم خیلی خوبی داره (البته اگر به کار شما میاد)
صفحه اون بزرگتره (0.2 اینچ فکر نمیکنم اون قدر تغییر باشه نسبت به G3 :d)

در خرید G3 شک نکنید!

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من جمعا فعلا از سامسونگ نا امیدم هستم و از خرید نوت4 پشیمون شدم بجاش چه چیزی پیشنهاد میشه بودجههم به 1700 تغییر کرد خودم نظر روی نوت3 و جی 3 هست مدل 32گیگ و نکسوس 9 کدوم رو بخرم لطفا مزایا و معایب هر کدوم رو بگید اول سخت افزار قدرتمن برام مهم هست کدوم قوی تره بعد خوش دستی و دوربین و نداشتن لگ و تاخیر

miladwwe

کاربر سایت
Jan 29, 2013
254
نام
Milad
امروز واسه داداشم S5گرفتم 1500تومن مدل 16گیگ رنگ ابی
گوشیش حرف نداره از طراحی گرفته تا دوربینش وحسگر هاش
واسه خودم هم خواستم جی2 بگیرم چندجا رفتم گیرم نیومد فقط ی جا داشت اونم میداد 1200 شانزده گیگ بدون گارانتی
حالا دودل شدم از یک طرف اس5 محشره از ی طرف موندم جی 2
250 تومن بیشتر فک کنم ارزششو داره اس5 نسبت به جی2

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
امروز واسه داداشم S5گرفتم 1500تومن مدل 16گیگ رنگ ابی
مبارکه ... کدوم مدل؟ Snapdragon یا Exynos؟
گوشیش حرف نداره از طراحی گرفته تا دوربینش وحسگر هاش
البته حسگرها بعد از مدتی از مزه اش کم میشه :d منم هفته های اول با Note 3 خیلی هوایی کار می کردم و هی دست موج می دادم (Air Gesture) یا خیلی تلاش می کردم با چشم صفحات اینترنتی رو مرور کنم :d
اما عملا خیلی خیلی کاربری نیست. جالبه اما فوق کاربری نیست!
واسه خودم هم خواستم جی2 بگیرم چندجا رفتم گیرم نیومد فقط ی جا داشت اونم میداد 1200 شانزده گیگ بدون گارانتی
نه 16 گیگ اصلا ارزش خرید نداره چون این گوشی کارت حافظه نمیخوره.
حالا دودل شدم از یک طرف اس5 محشره از ی طرف موندم جی 2
خوب مرد حسابی اگر غمی نداری برای این 250 تومن، خو برای چی تامل میکنی :d بده S5 یا G3

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
باریکترین حاشیه گوشی توسط ال جی ساخته شد .. تنها 0.7 میلیمتر ! جالبه بدونید که G3 دارای ضخامت 2.3 میلی متر هست
از مزیتهاش هم میشه اندازه بزگرتر را در همون اندازه سابق تولید کرد

lg-narrow-bezel-display.jpg

G4 چی بشه :X

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
دقیقا همین تبلیغ رو نمایندگی های سامسونگ تو میرداماد و.... تبلیغ زده البته به فارسی نوشته: زیبا ، باریک ، فلزی!!!!
-----------------------------------------------------
آقا من رفیقم Z1 داره میخواد با Update Center گوشی آپدیت کنه میگه که Computer Reqiuder الانم هنوز رو اندروید 4.2.2 مونده! چیکار کنیم درست بشه؟!

بگو وصل کنه به کامپیوتر با برنامه خوده سونی (PC Companion )آپدیت کنه اینطوری خیلی هم بهتره.الان 4.4.4 هست جهانی بیلد 108.

پ.ن:Z1 هم اگه تو فریم گوشی جای تیر آهن پلاستیک بکار میبردن خیلی سبک میشد حیف شد :d

امروز بلاخره Z3 ما هم رسید البته قراره بفروشمش ..2 هفته پیش از هنگ کنگ سفارش دادیم رنگ مسی و نسخه LTE و تک سیمه...از اونجایی که همه نسخه های ایران 2 سیم بودن و بخصوص رنگ مسیش گیر نمیومد مجبور شدم سفارش بدم.
وقتی با Z1 میگیرمش تو دستم تفاوت وزن کاملا احساس میشه...گوشی فوق العاده لبه هاش باریک شده و خیلی هم خوش دسته..تقریبا هم اندازه Z1 هست اما یکم جمو جور تر.بجز زیبایی این رنگ چیزی که خیلی جلب توجه میکنه صفحه نمایش گوشی هست..تو نشون دادن رنگ مشکی بهترین LCD بازار هست..روشنایی صفحشم بنظرم زیاده رو 100% بزارید چشمتون اذیت میشه.فعلا مغازه بودم همینطوری چند تا عکس انداختم.(قاب ژله ای Z1 کردم تنش که گشاده البته :d)

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
اگه گوشی مشکل پیدا کنه و تعمیرکارهم یه مشکل جدید به گوشی اضاف کنه باید گوشی رو با یه گوشی نو تعویض کنه؟یا نه؟
(گوشی سافت بریک شده)

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ارش درسته ال جی میان رده و پایین رده های خوبی داره
ولی بیخیال اخه جی پرو نسبت به قیمت خوبه؟؟؟قیمتش850تومن که افتضاحه.هواوی جی730اندازه همینه صفحه بهتر و قویتره 460تومن:D
یا جی750قیمتش730تومن و اصلا با این گوشی قابل مقایسه نیست و100تومن ارزونتره:D بعد تو میگی نسبت به قیمت عالیه؟؟
الان شاید بگی خب هواوی معتبر نیست.ولی اگه با همون سونی و اچ تی سی مقایسه کنی باز افتضاحه قیمتش

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ولی بیخیال اخه جی پرو نسبت به قیمت خوبه؟
من که باهاش کار کردم خیلی خوبه. یک کیف هم داشت تازه روش خریدم :d
صفحه نمایشش رو کاغذ جالب نیست اما در عمل خیلی خوبه. مهم سایز صفحه این گوشی هستش که زیر 1 میلیون گزینه بدی نیست. باطری خوبی داره، قلم داره و خوب میشه باهاش نوشت و از Quick Memo استفاده کرد. اسپیکرهای خوبی هم داره که پشت گوشی نیست و زیر قرار داره!
الان شاید بگی خب هواوی معتبر نیست.
دقیقا ... ولی من که گوشی های LG داشتم واقعا رازی بودم و مطمئن هستم که مشکلات و باگ های مسخره ای ندارند. از نظر آپدیت نرم افزاری هم تامین هستند.
توی G Pro Lite تا حالا هیچ گونه باگ، لگ، هنگ و غیره ندیدم. نمیگم بهترین خریده، اما یکی از بهترین هاست توی این قیمت :d

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
من که باهاش کار کردم خیلی خوبه. یک کیف هم داشت تازه روش خریدم :d
صفحه نمایشش رو کاغذ جالب نیست اما در عمل خیلی خوبه. مهم سایز صفحه این گوشی هستش که زیر 1 میلیون گزینه بدی نیست. باطری خوبی داره، قلم داره و خوب میشه باهاش نوشت و از Quick Memo استفاده کرد. اسپیکرهای خوبی هم داره که پشت گوشی نیست و زیر قرار داره!

ولی خداییش سی پیوش واقعا ضعیفه.چیپست مدیاتک دو هسته واسه فبلتی با این اصلا قیمت خوب نیست

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ولی خداییش سی پیوش واقعا ضعیفه.چیپست مدیاتک دو هسته واسه فبلتی با این اصلا قیمت خوب نیست
برای Heavy Gaming مناسب نیست خوب قبول دارم کاملا. ولی برای بازی های ساده خوبه. Angry Birds Star Wars 2 و Subway من فقط تست کردم.
کلا همونطور که گفتم هدف این گوشی کارهای سنگین نیست و فقط استفاده از صفحه بزرگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر