راهنمایی در امر خرید موبایل

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
سلام دوستان .

یه تبلت Note 10.1 2014 3G دارم در حد آک و 32 گیگ ، یه نفر هم برای تعویض با iPad 3 4G بازم در حد آک بهم پیشنهاد داده . آیپد 32 گیگ هست جیلبریک 7.1.1 به همراه قلم لمسی و 2 کیف اصل که به گفته ایشون از اپ استور امریکا خریداری کرده .

در چنین معامله ای باید سر بگیرم از ایشون یا نه ؟

بعد یه مسئله دیگه اینکه تفاوت خیلی زیادی ایپد 3 با 4 و ایر که نداره ؟ که مثلا پشیمون بشم 3 گرفتم ؟

با تشکر از همه بچه های این بخش

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام دوستان .

یه تبلت Note 10.1 2014 3G دارم در حد آک و 32 گیگ ، یه نفر هم برای تعویض با iPad 3 4G بازم در حد آک بهم پیشنهاد داده . آیپد 32 گیگ هست جیلبریک 7.1.1 به همراه قلم لمسی و 2 کیف اصل که به گفته ایشون از اپ استور امریکا خریداری کرده .

در چنین معامله ای باید سر بگیرم از ایشون یا نه ؟

بعد یه مسئله دیگه اینکه تفاوت خیلی زیادی ایپد 3 با 4 و ایر که نداره ؟ که مثلا پشیمون بشم 3 گرفتم ؟

با تشکر از همه بچه های این بخش
نظر شخصی من هست که این کارو نکن و Note خیلی بهتر هست و جز برترین تبلت ها حساب میشه
اول این مدل ایپد در حد 1400 هست اما برای تو 1800 که اگر خواستی تعویض کنی باید سر ازش بگیری
بعد مسلما نسل چهارم از نسل سوم بهتر هست
بحث برنامه و بازی بخوایم حساب کنیم دیگه ان زمان گذشت .. الان همه برنامه ها هم برای اندروید میاد هم اپل به جز یک سری بازی های انحصاری که معمولا Clone از اون حتما وجود داره
کیف اصل هم اینجا گیر میاد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بعد یه مسئله دیگه اینکه تفاوت
خیلی زیادی ایپد 3 با 4 و ایر که نداره ؟
خرید آیپد 3 الان اشتباهه چون قدیمی شده. البته به خاطر سیستم عامل سبک و طراحی عالی Apple، همچنان این تبلت اکثر بازی ها رو راحت اجرا میکنه اما وقتی اون رو در برابر Air قرار می دید تفاوت ها ظاهر میشه
Air خیلی سبکه در حالی که آیپد 3 یک قالب فلزی خیلی سنگینه :d من خودم داشتم سنگین بود و شما از Note 2014 بیاید چنین تبلتی دست بگیرید اذیت می شید.
آیپد 3 شاید بشه گفت فرق های بنیادینی بجز پردازنده و سوکت شارژر با آیپد 4 نداره اما با Ipad Air خیلی تفاوت خواهد داشت.
به نظرم من اصلا عوض نکن چون به هیچ وجه چنین معامله ای ارزشمند نیست. مطمئن باش از Note 10.1 2014 برید آیپد 3 پشیمون خواهید شد :d
آیپد 32 گیگ هست جیلبریک 7.1.1 به همراه قلم لمسی و 2 کیف اصل
قلم که هیچی! کلا این قلم های فرعی در برابر S Pen جوکی بیش نیست! با کیف و این چیزها هم اغفال نشید و جنس رو فقط در نظر بگیرید.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان، خوب هستید؟ من می خواستم یک گوشی در حد 1.400 بخرم، به نظرم nexus 5 گزینه خوبیه نظر شما چیه؟ گزینه های دیگه چیان؟ برای من خیلی مهم گوشی هنگ نکنه! دوربین و اینا برام مهم نیست اصلاً. هر چند باید یه حداقلی برای دوربین باشه ولی خب اکثر گوشی ها فک کنم الان دوربینشون کیفیت مطلوبی داره.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان، خوب هستید؟ من می خواستم یک گوشی در حد 1.400 بخرم، به نظرم nexus 5 گزینه خوبیه نظر شما چیه؟ گزینه های دیگه چیان؟ برای من خیلی مهم گوشی هنگ نکنه! دوربین و اینا برام مهم نیست اصلاً. هر چند باید یه حداقلی برای دوربین باشه ولی خب اکثر گوشی ها فک کنم الان دوربینشون کیفیت مطلوبی داره.
سلام. گوشی LG G2 از همون برند بنظرم بهتره ، باتری خیلی بهتری هم داره. فقط مثل نکسوس حافظه اش قابل افزایش نیست.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
حواستون باشه که Nexus 5 و LG G2 حافظه غیرقابل ارتقاء دارند و حتما باید 32 گیگ بخرید. توی این حدود می تونید Xperia Z1 هم بخرید (که کارت حافظه می خوره - صفحه نمایش ضعیف تر نسبت به اون دو تا) اما بی شک بهترین گوشی ها تا قیمتی که گفتید LG G2 هستش! مخصوصا الان که به خاطر و تب و تاب ورود G3 افت قیمت خوبی هم خورده.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
مطمئنید از نظر هنگ نکردن به خصوص G2 بهتره؟ مهم ترین فاکتورم همین هنگ نکردنه!
قدرت هر دو یکسانه و شاید نکسوس به خاطر اینکه آندروید خام داره نسبت به منو مخصوص ال جی شاید روان تر باشه. من که G2 داشتم هنگی ندیدم
چهار هسته پردازنده Snapdragon 800 الکی هنگ نمیکنه دوست عزیز (روی هر دو گوشی هم قرار داره).

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
تو پست قبلیم 3-2 تا سوتی دادم کلا پاکش کردم تا درستش کنم لول :p:d

دوستان بین گوشی های : XPERIA SL........LG L70.....SONY XPERIA V......HUAWEI G6.......XPERIA SP کدوم رو پیشنهاد میکنید؟!:-/ با در نظرگرفتن قیمتشون و اینکه خرج اضافی نباشه.....

SL و V رو که کل خط بزن ، علاوه بر اینکه قدیمی شدن، نو و غیر رفرش خیلی سخت گیر میاد

بین اونایی که میمونه فقط G6 پردازندش 4 هسته ایه ولی چون ساخت خود هواوی هست و سری قبلی پردازنده هاش قدرت خوبی ندارن و در حد و بعضا ضعیفتر از دو هسته ای های کوالکوم ظاهر میشن

بین SP و L70 خب SP قویتره ، کلاک CPU و GPU بهتری داره "البته چون رزولوشن L70 پایینتره واسه همین توی بازیا تفاوت زیاد دیده نمیشهو در یه سطخ هستن" ، دوربین بهتر ، رزولوشن و تراکم پیکسل صفحه نمایش بالاتری داره "ولی کیفیت و زاویه دید پایینتری داره"

البته اینم باید مد نظر داشته باشی که L70 حدود 130 از SP بدون گارانتی ارزونتره ...

مطمئنید از نظر هنگ نکردن به خصوص G2 بهتره؟ مهم ترین فاکتورم همین هنگ نکردنه!

اسنپ800 که به این راحتیا هنگ نمیکنه یِلّا بزنی پدر خودتو گوشی رو در بیاری :d اما خب چون نکسوس اندروید خام هست باید مقادیری سریعتر باشه ولی از اونور امکانات رابط کاربری ال جی رو نداره ، در کل بین این دو تا 100% G2 انتخاب بهتریه چون باطری بسیار بهتری داره

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من یه چندوقتیه کلا کاری ب بازار ندارم:D
یه بنده‌خدایی ازم پیشنهاد ی گوشی خواست بین 650-750 منم بهش galaxy Core رو پیشنهاد دادم...چیز خوب دیگه‌ای هست تو این رنج؟؟؟
بعد اینکه Lumia 930چی شد؟؟؟اومد یا نه؟؟؟تو ایران موجوده یا خیر!!!؟؟:D

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,081
نام
Mahmoud
سلام.
یه گوشی (galaxy note (1 به تورم خورده :D حدود ارزش خریدش و اینکه گوشی خوبی هست برا الان ؟ یکم هم خطو خش داره بدنش ولی کارکردش تو تست خوب بوده از نظر من .ممنون میشم بگید اصن ارزش داره و اینکه الان چند خوبه بردارم اینو.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
حدود ارزش خریدش و اینکه گوشی خوبی هست برا الان ؟
به هیچ وجه ارزش نداره که بگیم چند بردارید :d عملا پشتیبانی از این گوشی کاملا قطع شده و طراحی اون تقریبا برای اون روزها کاملا منسوخه!
معمولا این گوشی رو هم می خوای از کسی بخری طرف حدود 700 تا 800 قیمت میده! اصلا چنین اشتباهی رو نکن.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
امروز تجربه کار با Samsung Z رو داشتم!تقریبا آشنا بود چه سخت افزاری چه نرم افزاری. پشت گوشی همون چرم مصنوعی نوت 3 بود با همون دوخت و استایلش شبیه Xperia Ray هست تقریبا(گوشی منم که تو راهه هنوز همین شکیله تقریبا :d)
اما از لحاظ نرم افزاری منو ها کاملا شبیه اندروید هست و آیکون هاش دایره ای و شبیه Meego هست.اما در کل خیلی نزدیک تر به اندروید خامه تا سری galaxy !!!روش که Tizen نصب بودنسخه 2.2!!) و مخصوص توسعه دهنده ها برای همین یکم باگ داشت گوشی اما در کل خیلی خوب دیدمش . همون اسکنر اثر انگشت بیخوده S5 هم سامسونگ قرار داده .اما نکته خنده دار اینکه صفحه نمایش همون صفحه S3 هست و دوربین هم همینطور!!!یعنی همون 8 مگا پیکسلی که تو S3 بود.سامسونگ انگار خط تولید رو برداشته از S3 سوییچ کرده رو این گوشی :d یه فروشگاه نرم افزاری هم بود که نشد ازش استفاده کنم و انگار میشه برنامه های اندروید رو روش نصب کرد که شخصا تست نکردم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
من یه چندوقتیه کلا کاری ب بازار ندارم:D
یه بنده‌خدایی ازم پیشنهاد ی گوشی خواست بین 650-750 منم بهش galaxy Core رو پیشنهاد دادم...چیز خوب دیگه‌ای هست تو این رنج؟؟؟

گلکسی Core که حدود 550 تومنه اصلا تو این رنج نیست که :|

Huawei G700
HTC Desire 601

تا 700 تومن این دو گوشی انتخابای خوبی هستن "از نظر من بین این دو 601 انتخاب بهتری هست"

سلام.
یه گوشی (galaxy note (1 به تورم خورده :D حدود ارزش خریدش و اینکه گوشی خوبی هست برا الان ؟ یکم هم خطو خش داره بدنش ولی کارکردش تو تست خوب بوده از نظر من .ممنون میشم بگید اصن ارزش داره و اینکه الان چند خوبه بردارم اینو.

عجب صیدی هم کردی :|:d

به هیچ وجه ارزش خرید نداره همونطور که آرش گفت، بودجت رو بگو تا بشه دید میشه باهاش یه فبلت خرید یا نه ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر