راهنمایی در امر خرید موبایل

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,484
نام
نیما
خب عزیز من وقتی میبنم قلمش بدردم نمیخوره.بیش از حد بزرگه و باتریش خوب نیست چرا عوض نکنم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

والا قلمش که خیلی به درد من خورد. :| واقعا کارایی داشت. باتریشم درسته کمی از جی 2 ضعیف تره ولی نسبت به گوشی های دیگه باتری خوبی داره. به نظر من با این تعویض صد درصد پشیمون میشی. خود دانی.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
نوت 3 که هم صفحه نمایشش بهتره

از چه لحاظ بهتره دقیقا ؟!

هر دو صفحه فوق العاده ای دارن ، جفت گوشیا رو بزاری کنار هم چیزی گیر نمیاری که بخوای به یکیشون گیر بدی و اون یکی رو برتر بدونی

---

ibabak@

اگه با صفحه و سایز بزرگ گوشی مشکل داری که بهترین انتخاب همون G2 هست از لحاظ سایز فوق العادس باورت نمیشه یه گوشی 5.2 اینچی دستته ، بخوای عوض کنی و حتی اگه بخوای یه g2 نو برداری باز هم نمیخواد پولی سر بزاری
اما به نظر من هم این کار اشتباهه، موقعی که میخوای گوشیی رو عوض کنی باید بری و مدل بالاتر بگیری ، مثلا اگه صبر کنی G3 یا S5 Prime رو بگیری انتخابای بهتری هستن "البته از لحاظ قدرت پردازش که همون اسنپدراگون 600ـش هم فعلا جوابگوئه دیگه 800 بماند"

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
@ *Black Roze*
البته محسن چندان هم بیخود نیست این قلم و صرفا یک چیز فانتزی نخواهد بود :d روی یک صفحه 5.7 اینچی، خوب مسلما گرفتن قلم در دست و کار کردن با اون و بهره مندی از یک مولتی تسکینگ مناسب، خیلی دلچسب تر هستش تا اینکه دائما هی با انگشت روی صفحه بکشید. ولی خوب S5 هم غولی هستش.
S5 قدرتمند تره، زیباتر و خوش رنگ تره، امکانات به نسبت بیشتری داره، دوربین و صفحه نمایش هم برتره.
اما از طرفی Note 3 یک صفحه بسیار بزرگ 5.7 اینچی رو ارائه میکنه با یک قلم، که برای کار روی یک اسمارت فون وسیله کاملا بدردبخور می تونه باشه چرا که دقیق تر Tab میزنید روی صفحه لمسی تا با انگشت. سایزش هم چیز هیولایی نیستا در برابر گوشی های واقعا غول پیکری مثل Ultra و Max /:) نوت رو گرفتم دستم این گوشی و باید بگم برای دست یک مرد کاملا مناسبه. البته برای افرادی که شلوار جین می پوشند و تی شرت تن می کنند به جای پیراهن جیب دار، واقعا به کابوسی ابدی ختم خواهد شد که خوب خوشبختانه من جز این دسته نیستم و اصلا مشکلی با سایزش ندارم :d
امروز رفتم سفارش بدم حواسم اصلا به تعطیلی ها نبود و رفت گوشی شنبه برسه دستم :| بدبختی آدم هر چقدر بیشتر طول بکشه بیشتر دو گانه میشه توی انتخابش #:-s
الان هی با خودم می گم قلم و صفحه نمایش در برابر قدرت و زیبایی ... مسئله کدام است!؟ :d
من از همون اول که 1 Star و Corby 1 داشتم و بعدشم N8000 به سامسونگ علاقه پیدا کردم و هنوزم هم قبولش دارم. توی برند سامسونگ سری Note رو بیشتر از هر سری دیگه ای توی دوست داشتم حتی نوت رو به تمامی برندها و سری های شرکت های مختلف توی بازار ترجیح می دم. ولی خوب توی خواب هم نمیدیدم که دستم روزی به یک Galaxy S5 برسه و انتخابم سخت شده. مخصوصا من که آدم مشکل پسندی هستم سر این چیزا.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,991
نام
محسن
آرش عزیز من نگفتم ک قلم نوت بده یا خوبه دقیقا بهتون چی گفتم ........اول نیازتون رو ببینید بعد اقدام ب خرید بکنید. ممکن برای یکی مثل خالم ک استاد دانشگاه هست مناسب باشه چون فایل های افیس و pdf زیاد کار میکنه. اما برا یکی مثل من که فقط اس و تماس و بازی میکنه مناسب نیست کلا من اصلا قبول ندارم صفحه گوشی بزرگ باشه(نظر کاملا شخصی نظرم خودمه لطفا رعایت کنید) صفحه بزرگ میخوایید باید ادم بره تبلت بگیره.
ایشالاه ک مبارکتون باشه و ازش راضی باشید اما مطمن باشید پشمون نمیشید الان هم به S5 فکر نکنید که اصلا گوشی به درد بخوری نیست نوت خیلی هم خوب و عالیه.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

miladwwe

کاربر سایت
Jan 29, 2013
254
نام
Milad
رفیق برو رو desire 816 خیلی گوشی تمیز و ردیفی زده HTC.
با قیمتی که الان پیدا کرده 1.080 :-o بهترین انتخابه.
از نزدیک ببین چه طراحی و کیفیتی داره ;)
قیمتش تو نت بالای 1.300 هستش !
Digionline - قیمت خرید، فروش گوشی موبايل - HTC / اچ تي سي Desire 816 - فروشندگان
خیلی گرونه! خب ادم بجاش زد وان میگیره

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,484
نام
نیما
از چه لحاظ بهتره دقیقا ؟!

هر دو صفحه فوق العاده ای دارن ، جفت گوشیا رو بزاری کنار هم چیزی گیر نمیاری که بخوای به یکیشون گیر بدی و اون یکی رو برتر بدونی

از نظر زاویه دید و کیفیت صفحه نمایش سامسونگ نسبت به رقباش خیلی بهتر عمل میکنه.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,991
نام
محسن
دو دل شدم بین جی 2 و نکسوس 5:|

اخه کدوم آدمی رابط کاربری و تست های فوق العاده جی 2 ول میکنه میره نکسوس میگیره؟! باور کن از اندروید خام خیلی زود زده میشه خیلی مزخرفه سرعت خوبی داره اما اصلا قشنگ نیست.

- - -ویرایش - - -

من هم داییم هم خالم نوت 3 دارن اصلا این جوری هم نیست که زاویه دید کدوم بهرته هر دوتاشون خوبن بعدشم شما چه طوری ایکون های کارتونی و غلیظ نوت رو با ایکون های کاملا طبیعی و رنگ های زنده پنل جی 2 مقایسه میکنید؟! عجب چیزی هایی میبینیم!!!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,484
نام
نیما
من هم داییم هم خالم نوت 3 دارن اصلا این جوری هم نیست که زاویه دید کدوم بهرته هر دوتاشون خوبن بعدشم شما چه طوری ایکون های کارتونی و غلیظ نوت رو با ایکون های کاملا طبیعی و رنگ های زنده پنل جی 2 مقایسه میکنید؟! عجب چیزی هایی میبینیم!!!
متاسفانه یا خوشبختانه این که سامسونگ بهترین صفحه نمایش رو توی گوشی هاش داره یه چیر ثابت شدس و همه میدونن اینو!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد

والا من که جفت گوشیا رو گرفتم دستم از هر دری بهش نگاه کردم تفاوت خاصی ندیدم، البته تو اتاق تاریک مثل این عکس نگاه نکردم ...

دو دل شدم بین جی 2 و نکسوس 5:|

نکسوس 5 هم گوشی خیلی خوبیه اما باتریش مرخصه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,991
نام
محسن
یه چیز هایی این فن های سامسونگ میبینن پس چرا ما نمیبینیم؟!!!!. اره اقا پنل سامسونگ از همه بهتره عالیه...

Netvor

کاربر سایت
May 14, 2013
38
نام
اسم رو چی کار داری !!
سلام به دو ستان :d میخواستم بدونم برای خرید موبایل . sony بخرم بهتره یا htc :-/ ممنون میشم اگه راهنمایم کنید :x

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
انتخابم همون جی 2 شد بشرط اینکه پولی ندم از این مغازه دارا برمیاد بگن پول بده.حالا رفیقای گل چه رنگیشو پیشنهاد میدین؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,484
نام
نیما
یه چیز هایی این فن های سامسونگ میبینن پس چرا ما نمیبینیم؟!!!!. اره اقا پنل سامسونگ از همه بهتره عالیه...

والا من از رو هوا که حرف نزدم شمایی که از رو هوا حرف میزنی خاله دایی میکنی:| اگه میخوای چندتا مدرک دیگه هم بدم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر