راهنمایی در امر خرید موبایل

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
با تشکر از همه دوستانی که جواب دادن . Z Ultra بخاطر دوربین ضعیف و G2 هم بخاطر حافظه کم از لیستم خارجه . من 32 گیگ هم برام کمه ! چون میخوام فیلم و بازی های سنگین بریزم فک نکنم کافی باشه ...

با صحبتای جناب veryhigh همین G Pro رو میگیرم ، مصرف شارژش اونطور که توضیح دادین واقعا آزار دهنده نمیتونه باشه مثل Nexus 5 ! خودمم که عاشق طراحیش شدم .

باز هم مرسی از همگی که لطف کردن و راهنمایی کردن ^:)^

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,986
نام
محسن
پس منتظر نمونم و اینو بخرم؟
چیز خاصی نمیاد

چرا میآد آیفون 6 و نوت 4 و از همه مهم تر G3 مونده!!!
من بجای شما بودم m8 نمیخریدم بجاش S5 میخریدم البته توی تو همین زمان و الا اگر به صبر کردنه صبر میکردم گوشی های جدید ترو میدیدم و بعد میخریدم.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
دوستان z2 کی قراره به بازار ایران برسه ؟!
ضمنا Galaxy S5 الان چنده حدودا !؟
-- این s5 مثل s4 9500 هشت هسته ای هست ؟ مشکل داغ شدن رو داره ؟! --

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
چرا میآد آیفون 6 و نوت 4 و از همه مهم تر G3 مونده!!!
من بجای شما بودم m8 نمیخریدم بجاش S5 میخریدم البته توی تو همین زمان و الا اگر به صبر کردنه صبر میکردم گوشی های جدید ترو میدیدم و بعد میخریدم.
متاسفانه بدم میاد از سامی با اون بدنه پلاستیکیش
ایفون6 مشخصاتش درز پیدا کرده؟؟
g3چی؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
پیشنهاد می کنم بیخودی ذهن خودتون رو با اومدن Note 4، G3 یا iphone 6 مشغول نکنید چون با قاطعیت می گم زمانی هم که عرضه میشه، همه خواهید گفت قیمت ها کی میاد پایین :d
iphone 6 تا بخواد رسمی معرفی بشه، جهانی عرضه بشه، بیاد ایران، قیمت پول خون آدم بفروشند، 3 ماه هم صبر برای کاهش قیمت، تا اون موقع یک سال 5S، S5 یا M8 دستتون بوده!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,986
نام
محسن
سلام.
دوستان z2 کی قراره به بازار ایران برسه ؟!
ضمنا Galaxy S5 الان چنده حدودا !؟
-- این s5 مثل s4 9500 هشت هسته ای هست ؟ مشکل داغ شدن رو داره ؟! --
مثل اینکه سونی تو ساخت قطعات Z2 به مشکل خورده برا همین معلوم نیست کی بیاد.
S5 هم الان بدون گارانتی 2.000 تومن و با گارانتی 2.150 هست البته من تو بازار موبایل تهران 1.990 بدون گارانتی و 2.050 با گارانتی قیمت گرفتم.
مشکل داغی و مصرف نداره چون دیگه تمامی هسته های گوشی غیر فعال هست.
  • وظیفه سبک : تنها دو هسته A7 روشن و هر شش هسته دیگر خاموش
  • وظیفه نسبتاً سبک: دو هسته A7 و دو هسته A15 روشن و چهار هسته دیگر خاموش
  • وظیفه سنگین: چهار هسته A7 و دو هسته A15 روشن و دو هسته دیگر خاموش
  • وظیفه خیلی سنگین: هر هشت هسته روشن

متاسفانه بدم میاد از سامی با اون بدنه پلاستیکیش
ایفون6 مشخصاتش درز پیدا کرده؟؟
g3چی؟
iphone 6 که توی سایت های خبری سرچ کنید عکس هاش هست.
جی3 هم که تایید شده صفحه نمایش با کیفیت 2160P داره (از FHD هم بیشتر!) ی سری چیزای دیگه هم هست ک یادم نیست:d
در ضمن این هم یادآوری کنم که جی3 در 6 خرداد رونمایی میشه پس میتونید صبر کنید تا ببینید.
این رو هم یادتون باشه سامسونگ اگه بدنه گوشی هاشو پلاستیکی میزنه بجاش امکانات دیگه ایی داره تا قیمت نهاییش کمتر بشه، شما با m8 که مقایسه میکنید سامسونگ جنس پلاستیک خوبی برای دربش گزاشته و اثرانگشت،سنسور ضربان قلب،پورت USB 3.0 ،ضد آب بودن،رابط کاربری جدید و بهتر،دوربین با تکنولوژی جدید تر،صفحه نمایش به مراتب بهتر و هوشمند تر و.....
من هم اول از سامسونگ مثل شما بدم میاومد ولی این موارد رو که میبینم و اس 5 و M8 رو که مقایسه میکنم ازش خوشم اومده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
البته محسن خان اون عکسا رو هنوز تایید نکردند :D ولی اگر 6 بزرگ باشه ( یعنی فبلت بشه ) من یکی خوشحال میشم چون جدیدا کرم گوشی بزرگ افتاده به جونم :| تازه تو عکسایی که زومیت گذاشته 6 تلفیقی از آیپد ایر و آیپاد تاچ 5 ـه . سایزشم که عالیه :x کلا آیفون :x :D

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
وای بچه ها ال جی عجب چیزی برای G3 تبلیغ کرده حتما حتما تیزر زیر رو ببینید کاملا هم رسمی هست.
تیزر رسمی جی۳ ال‌جی - زومیت
:d طوری اسپیکر بالا پایین شد فکر کنم ساب گذاشته باشن پشت گوشی
فکر کنم بدنش قابل ترمیم باشه مثل اون مدل جی فلکس
باید دید مشخصات چطوریه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود بر همگی
عزیزان HTC توی وین فون چطوریاست؟ :-/ خوبه یا فقط نوکیا؟
چرا این 8X کم یابه؟ :|
مشخصات عالی داره 8X . رم 1گیگ، پردازنده 1.5، دوربین هم که خوبه و فلش داره ولی بدبختی کمیابه و میترسم برخلاف نوکیا توی پشتیبانی وین فون مطرح نباشه.
کلا نظرتون چیه در رابطه با این گوشی یا کلا HTC توی وین فون؟
------
یک سوال فرعی: کسی با هوآیی Y 300 کار کرده؟ چطوره؟ (هنگ و منگ، عملکرد کلی و ...)

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,986
نام
محسن
درود بر همگی
عزیزان HTC توی وین فون چطوریاست؟ :-/ خوبه یا فقط نوکیا؟
چرا این 8X کم یابه؟ :|
مشخصات عالی داره 8X . رم 1گیگ، پردازنده 1.5، دوربین هم که خوبه و فلش داره ولی بدبختی کمیابه و میترسم برخلاف نوکیا توی پشتیبانی وین فون مطرح نباشه.
کلا نظرتون چیه در رابطه با این گوشی یا کلا HTC توی وین فون؟
------
یک سوال فرعی: کسی با هوآیی Y 300 کار کرده؟ چطوره؟ (هنگ و منگ، عملکرد کلی و ...)

آرش جان وین فون میخوایی فقط نوکیا نه htC نه سامسونگ نه هوآوی و.....
چرا چون نوکیا برنامه های خاصی برای وینفون هاش داره که شرکت های دیگه نداره مثلا Camera Pro یا CinemaGraph و......
راستی اینم یادم رفت بگم که نوکیا توی پشتیبانی از وینفون از همه بهتره مثلا نوکیا برای وینفونش 3 تا آپدیت آمبر،بلک،اون کی هم یادم نیست داده اما اچ تی سی یدونه داده.
خیلی ها مثل شما گول سخت افزار و قیمت 8X رو میخورن اما بعدش حسرت نبود هیچ آپدیت و پشتیبانی.
وینفون هم سیستم عامل خیلی قوی هست به نظرم از اندروید هم قوی تره مثلا شما میخوایی 350 بدی Y300 بگیری میتونی همین پول رو بدی Lumia 520 بگیری چرا چون وینفون سیستم از اندروید خیلی بهتره هنگی و لگ نداره(خیلی کم داره) همون 520 خیلی راحت میتونه فیلم FHD پخش کنه و دوربینش هم توی روز خوبه.
تنها بدی وینفون اینکه برنامهش رو فقط باید از استورش گرفت و بعضی از برنامه ها و بازی ها زمان انتشارشون پولی هستن و بعضی ها یا نمیآن یا خیلی دیر میان.

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,171
نام
پویان
سلام
یه سوال کلی دارم !
ویدوز فون بهتره یا اندروید !؟
آخه شنیدم سرعت وکارایی ویندوز فون خیلی از اندروید بیشتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر