راهنمایی در امر خرید موبایل

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
دوستان گوشی Sony Xperia S رو انتخاب کردم. گویا مشکل زرد شدن صفحه نمایش داره زمان گرم شدن. انتخاب های دیگه با مشخصات نزدیک به این گوشی چه مورد هایی هست؟

دوست عزیز xperia s سری اولش مشکل زردی صفحه رو داشت و الان این مشکل برطرف شده.

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
دوستان گوشی Sony Xperia S رو انتخاب کردم. گویا مشکل زرد شدن صفحه نمایش داره زمان گرم شدن. انتخاب های دیگه با مشخصات نزدیک به این گوشی چه مورد هایی هست؟
برادر سلام،من دو بیشنهاد برات دارم :1- galaxy s2 خودت احتمالا می دونی دیگه محشره 2-htc sensaition که من پیشنهاد نمی کنم .خودم داشتم ،ولی خب s2 هم سریعه و هم از نظر رسانه ای بهتره .xperia s هم نگیری بهتره ،1-من که گرفتم دستم نمی دونم بد فورم بود چی بود سنگین تو دستم احساس شد و کنتراست رنگ صفحه اش ام خیلی پایین تر از s2 ،در کل من بهت توصیه ای می کنم ،که به بنچمارک و اینا توجه نکن همه ی اینا بازار گرمی (البته نمی دونم که توجه می کنی یا نه:d)

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
ممنون از دوستان. به نظرم هیچ کدومشون ارزش خرید ندارن. چه S2 و چه Htc. دیگه یه انتخاب دیگه هست Xperia T که اونم هنوز نیومده. با توجه به قیمت Acro S اون هم تو مایه های اون میچرخه.

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
ممنون از دوستان. به نظرم هیچ کدومشون ارزش خرید ندارن. چه S2 و چه Htc. دیگه یه انتخاب دیگه هست Xperia T که اونم هنوز نیومده. با توجه به قیمت Acro S اون هم تو مایه های اون میچرخه.

منظورت از acro s همون arc s دیگه؟ اگه منظورت arc s که اون خیلی ضعیفتر از xperia s و اصلا ارزش خرید نداره.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
منظورت از acro s همون arc s دیگه؟ اگه منظورت arc s که اون خیلی ضعیفتر از xperia s و اصلا ارزش خرید نداره.

من خودم ارک اس سفید داشتم خیلی گوشی خوبی نیست . منکه کلا با صفحش حال نکردم و زیاد خوب نیست . یه گوشی معمولیه . و برا منکه با اس3 دارم کار میکنم اصلا ارک اس یه اسباب بازیه مثل 1200 همین .

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین

نه عزیزان. این لینک رو ببینید. یکی دیگه از اسمارت فون های جدید سونی هست. اون که برند سونی اریکسون هست

لینک

.: RED DEAD :.

کاربر سایت
Jul 27, 2012
47
نام
علی
دوستان من میخوام گوشی بخرم بین قیمت 700 تا 800 هزار تومن میتونم خرج کنم بنظرتون بهترین گوشی که نسبت به قیمتش کارایش خوب باشه چیه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوستان یه شرکت تعاونی هست که گوشی از دم قسط میده و همین باعث شده من به فکر خرید گوشی باشم..به نظرتون بهترین گوشی حال حاضر چیه؟
یکی گفت s3 بخرم یکیم گفت note2..
نظرات شما هم برام ارزشمنده..ممنون

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوستان یه شرکت تعاونی هست که گوشی از دم قسط میده و همین باعث شده من به فکر خرید گوشی باشم..به نظرتون بهترین گوشی حال حاضر چیه؟
حسین به نظر من Note 2 بگیر چون من خیلی روی Note 2 تحقیق کردم ، واقعا گوشیه خفنی ـیه خودم هم الان GS3 دارم
پیشنهاد من اینه که Note 2 بگیری !

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
دوستان من میخوام گوشی بخرم بین قیمت 700 تا 800 هزار تومن میتونم خرج کنم بنظرتون بهترین گوشی که نسبت به قیمتش کارایش خوب باشه چیه

htc desire hd

---------- نوشته در 02:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:05 PM ارسال شده بود ----------

just note2

---------- نوشته در 02:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:05 PM ارسال شده بود ----------

یکی قیمت S3 رو لطف کنه.

1700000 ina

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر