راهنمایی خرید NDSI

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آقا من کاملا حرفت رو قبول دارم من خودم اون موقع که دی اس داشتم سر دانلود بازیاش خواب و خوراک نداشتم اما الان با این که چند ساله 3ds دارم هنوز هکش نکردم دلیلشم نداشتن انگیزه است
یکی از جذاب ترین قسمت های دی اس واسه من بازی های کم حجم و مولتی رامش بود که 3ds هیچ کدومش رو نداره
بازی هاشم نسبت به دی اس به شدت خلاقیت کمتری دارند و صفحه لمسیش دیگه نقش حیاتی رو تو گیم پلی نداره

ممنون

چون فن نینتندویی و هم ds داشتی هم 3ds داشتی قشنگ حرف منو تجربه کردی و درکش کردی

دانلود بازی برای ds خودش لذت بخشه کیف خاصی داره هر بازی رو ds لذت و قشنگی خاصی داره حتی بازیا مولتی و بازیایی که رو کنسولا دیگه اومدن رو ds گیم پلی خیلی بهتر و درگیر کننده ای داره

درسته انگیزه ای نمیمونه نه طراحی 3ds نسبت به ds عوض شده نه خلاقیت تو بازیا 3ds وجود داره همین سری گیم بوی ادونس با اینکه تو یه نسل بودن اما هر سه تا طراحیشون باهم فرق میکرد

حق باتوه نه خلاقیت و ایده ها بازی ها که تو سری گیم بوی و ds بود تو 3ds هست نه جذابیت داره

واقعا نینتندو سر 3ds کم کار شده فقط تمرکزشو گذاشته رو wii u که وضعش خرابه

نه بازیایی که از تاچ به خوبی استفاده کنه داره

بعد از 3 سال هنوز اکثر انحصاری ها برا 3ds نداده اما همین انحصاریا رو زمان لانچ داد و بقیه تا 2 سال بعدش منتشر کرد

از این ور قیمت خیلی بالا 3ds و فلش کارت گرونش مشکل بعدیه ds آک میشه با 150 هزار خرید و فلش کارتش از 5 تا 30 هزار اما 3ds معمولی 650 هزار و فلش کارتش 250 هزار فقط با پول فلش کارتش میشه wii تمیز در حد آک خرید

نینتندو خودشو خراب کرد سر 3ds برداشت ds با psp ادغام کرد یک آنالوگ psp استفاده کرد دوربین psp که سال 2006 سونی برای psp معرفی کرد استفاده کرد

من نمیدونم نینتندو چه فکری کرده حتی از انحصاری ها خودش کم کاری کرده

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دستت درد نکنه

چند نفری تاحالا بهم پیام دادن گفتن چرا دنبال ds هستید با اینکه 3ds اومده

باید در جواب این دوستان بگم به چند دلیل

اول اینکه من و امثال من که فن نینتندو هستیم تمام کنسولا دستی نینتندو داشتیم هر بار خلاقیت جدید هر بار پیشرفت هر بار یه ایده بازیا با خلاقیت جدید و موارد دیگه

من گیم بوی . گی بوی کالر و گیم بوی اونس هر سه مدلشو داشتم بهترین تجربیات زندگیم بودن

از وقتی ds اومد از همون اول خریدم تا الان دارم باهاش زندگی کردم همیشه همراهم بوده عاشق این کنسولم

دلایل خیلی زیادی باعث شد عاشق ds باشم اما 3ds برخلاف کنسولا قبلی نینتندو اصل طراحی و ایده اش تغییر نکرد فقط ds یکمی پیشرفته تر کردن منی که فن نینتندو ام و نینتندو به خلاقیت معروفه این انتظار نداشتم

حتی گیم بوی ادونس که 3 ندل داشت برای یه نسل بودن بازم از نظر ظاهری تغییر کردن و حتی این ds اما 3ds ایططور نبود

نمیگم 3ds بده یا کمبودی داره از نظر من این کاستی ها داره شاید من اشتباه کنم

قیمت ds هیچوقت بالا 240 هزار تومن نرفت که الان ds lite آک 150 هزار تومان و dsi اک 240 هزار تومان هست

ولی الان 3ds معمولی آک 650 هزار هست و 3ds xl تقریبا 910 هزار

غیر از این تفاوت قیمت ds الان کامل هک شده هم تمام بازی ها رو راحت و بدون دردسر اجرا میکنه هم نرم افزار اجرا میکنه و هم املاتور اما 3ds اصلا هک نشده تا الان

چیزی که میبینید میگن 3ds هک شده فقط باگه که از این باگ بازیا 3ds میشه اجرا کرد که محدودیت داره که فقط 3ds هایی که فریم 4.1 تا 4.5 اجرا میشه برای این کارتم فلش کارت نیاز داره که 250 هزار تومان پولشه

در کنار این موضوع فلش کارت ها برای 3ds مثل r4 و 3dslink هستن که باعث بریک دستگاه میشن

و هیچ هوم برو برای 3ds نیومده یعنی خبری از هک کامل و استفاده از شبیه ساز و ............ نیست

اما ds فلش کارتش 5 تا 30 هزار تومانه بدون دردسر هر بازی خواستید اجرا میکنید

مورد بعدی تعداد زیاد بازی ها ds هست که بالا 5000 عنوان بازی خوب ds داره

در زمان معرفی ds در 2004 تعداد زیادی بازی منتشر شد مثل متروید . 2 نسخه kirbys و موارد دیگه که تا سال 2006 این بازی ها خاص و انحصاری تعداد بسیار زیادی شدن مثل new super mario . دو نسخه دیگه kirbys . دانکی کونگ و بازی ها دیگه

اما 3ds بعد از گذشت 3 سال حتی 1 نسخه kirbys هم براش نیومده حتی مترویدی براش منتشر نشده حتی دانکی کونگ انحصاری نداره حتی واریو وار براش نیومده و موارد دیگه

این همه تفاوت چرا؟

نینتندو برای 3ds کم کاری میکنه و حتی از روند همیشگی خود فاصله گرفت و طراحی جدیدی در مورد 3ds ارائه نداد

اینا نظر من بود شاید درست باشن شاید غلط تصمیم با شماست

بنظر من در حال حاظر ds انتخاب بهتری هست چون هم هزینه خیلی کمی داره با 150 هزار ds آک میخرید که با 150 هزار mp4 چینی بهتون میدن که فقط بازیا قدیمی میکرو سگا اجرا میکنه

هم ds الان راحت با 5 تا 30 هزار تومن براش فلش کارت میخرید اما کارت هک 3ds الان 250 هزار تومانه که فقطم رو فریمور 4.1 تا 4.5 کار میکنه

با پول فلش کارت 3ds میشه یه wii تمیز در حد آک خرید الان از 220 هزار تومان تا حداکثر 300 هزار تومن یه wii در حد میدن حالا خودتون مقایسه کنید 650 هزار پول 3ds معمولی بدید با 250 هزار تومن با پول فلش کارت

با پول همین فلش کارت wii خیلی تمیز بهتون میدن

ds هم بازی زیاد داره هم خود ds آکش حدود 150 هزار تومانه فلش کارت هکشم 5 تا 30 هزار تومان با بینهایت بازی زیبا در این دوره زمونه با 150 هزار تومان چیزی نمیدن الان برید تو سایتا فروش سگا قدیمی دست دوم میفروشن 100 هزار تومان

تا حالا هر کی ds خریده پشیمون نشده ds تجربه ای متفاوت شیرین و دوست داشتنیه

با همه حرفات موافقم چون 3ds ام داشتم اصلا خوشم نیومد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Golden Sun: Dark Dawn Competition

gs_Main.jpg

عکس گیم پلی بازی

Golden-Sun-Dark-Dawn-MGX.jpg

لینک دانلود بازیش

Golden Sun - Dark Dawn (U) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

طرح Cubeecraft زلدا

toon-link-cubeecraft-1041428.jpg

عکس خالکوبی کنترل کنسول نینتندو nes همون میکرو

matching-nes-controller-tattoos-1041428.jpg

اتاق خواب طراحی بازی new super mario

awesome-super-mario-themed-room-1041428.jpg

طراحی دستی زلدا

suspicious-link-1041428.jpg

اینم از Nintendo Wedding Cake

Nintendo-Wedding-Cake-1041428.jpg

پشت صحنه ماریو

mario-behind-the-scenes-1041428.jpg

کیس led دار برای ds

LYPCJ5Z6.jpg

خالکوبی زلدا روی دست

Link-Ink-1041428.jpg

کفش پوکمون

Pokemon-Kicks-1041428.jpg

ماریو کارت در دنیا واقعی

The-Rainbow-Crossing-at-Oxford-Street-Sydney-1041428.jpg

خسته نباشی چه طرح ها و عکسا جالبی گذاشتی

ممنون

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
ممنون

چون فن نینتندویی و هم ds داشتی هم 3ds داشتی قشنگ حرف منو تجربه کردی و درکش کردی

دانلود بازی برای ds خودش لذت بخشه کیف خاصی داره هر بازی رو ds لذت و قشنگی خاصی داره حتی بازیا مولتی و بازیایی که رو کنسولا دیگه اومدن رو ds گیم پلی خیلی بهتر و درگیر کننده ای داره

درسته انگیزه ای نمیمونه نه طراحی 3ds نسبت به ds عوض شده نه خلاقیت تو بازیا 3ds وجود داره همین سری گیم بوی ادونس با اینکه تو یه نسل بودن اما هر سه تا طراحیشون باهم فرق میکرد

حق باتوه نه خلاقیت و ایده ها بازی ها که تو سری گیم بوی و ds بود تو 3ds هست نه جذابیت داره

واقعا نینتندو سر 3ds کم کار شده فقط تمرکزشو گذاشته رو wii u که وضعش خرابه

نه بازیایی که از تاچ به خوبی استفاده کنه داره

بعد از 3 سال هنوز اکثر انحصاری ها برا 3ds نداده اما همین انحصاریا رو زمان لانچ داد و بقیه تا 2 سال بعدش منتشر کرد

از این ور قیمت خیلی بالا 3ds و فلش کارت گرونش مشکل بعدیه ds آک میشه با 150 هزار خرید و فلش کارتش از 5 تا 30 هزار اما 3ds معمولی 650 هزار و فلش کارتش 250 هزار فقط با پول فلش کارتش میشه wii تمیز در حد آک خرید

نینتندو خودشو خراب کرد سر 3ds برداشت ds با psp ادغام کرد یک آنالوگ psp استفاده کرد دوربین psp که سال 2006 سونی برای psp معرفی کرد استفاده کرد

من نمیدونم نینتندو چه فکری کرده حتی از انحصاری ها خودش کم کاری کرده
دقیقا درسته
خودم یادمه 5-6 سال پیش بود واسه دانلود بازی ds رفته بودم کافی نت سرعت به شدت پایین بود یه بازی بود به اسم اشتباه نکنم banjio حجمش زیر 5 مگ بود راحت دانلودش کردم اومدم خونه ریختمش رو ds تا 6 ماه بکوب بازیش میکردم از بس گیم پلی جالبی داشت طوری که کل سیزده به در رو سرم تو ds بود
حالا چی قراره اون خلاقیت رو دوباره به من بده ... هیچی=((

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
منم از Ds و بازی هاش خوشم میاد -الان که 3ds گرفتم یعنی بازی های ds روش حال نمیدن؟ یعنی میگین یه Ds هم بگیرم؟
-----------
راستی اگه میشه دوستان چنتا ادرس خو بدن از فروشگاه هایی که اینارو کار مکینن
توی توپ خونه کلا چنتا پاساژ هستش جز مغازه های بیرونی؟

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
دستت درد نکنه

چند نفری تاحالا بهم پیام دادن گفتن چرا دنبال ds هستید با اینکه 3ds اومده

باید در جواب این دوستان بگم به چند دلیل

اول اینکه من و امثال من که فن نینتندو هستیم تمام کنسولا دستی نینتندو داشتیم هر بار خلاقیت جدید هر بار پیشرفت هر بار یه ایده بازیا با خلاقیت جدید و موارد دیگه

من گیم بوی . گی بوی کالر و گیم بوی اونس هر سه مدلشو داشتم بهترین تجربیات زندگیم بودن

از وقتی ds اومد از همون اول خریدم تا الان دارم باهاش زندگی کردم همیشه همراهم بوده عاشق این کنسولم

دلایل خیلی زیادی باعث شد عاشق ds باشم اما 3ds برخلاف کنسولا قبلی نینتندو اصل طراحی و ایده اش تغییر نکرد فقط ds یکمی پیشرفته تر کردن منی که فن نینتندو ام و نینتندو به خلاقیت معروفه این انتظار نداشتم

حتی گیم بوی ادونس که 3 ندل داشت برای یه نسل بودن بازم از نظر ظاهری تغییر کردن و حتی این ds اما 3ds ایططور نبود

نمیگم 3ds بده یا کمبودی داره از نظر من این کاستی ها داره شاید من اشتباه کنم

قیمت ds هیچوقت بالا 240 هزار تومن نرفت که الان ds lite آک 150 هزار تومان و dsi اک 240 هزار تومان هست

ولی الان 3ds معمولی آک 650 هزار هست و 3ds xl تقریبا 910 هزار

غیر از این تفاوت قیمت ds الان کامل هک شده هم تمام بازی ها رو راحت و بدون دردسر اجرا میکنه هم نرم افزار اجرا میکنه و هم املاتور اما 3ds اصلا هک نشده تا الان

چیزی که میبینید میگن 3ds هک شده فقط باگه که از این باگ بازیا 3ds میشه اجرا کرد که محدودیت داره که فقط 3ds هایی که فریم 4.1 تا 4.5 اجرا میشه برای این کارتم فلش کارت نیاز داره که 250 هزار تومان پولشه

در کنار این موضوع فلش کارت ها برای 3ds مثل r4 و 3dslink هستن که باعث بریک دستگاه میشن

و هیچ هوم برو برای 3ds نیومده یعنی خبری از هک کامل و استفاده از شبیه ساز و ............ نیست

اما ds فلش کارتش 5 تا 30 هزار تومانه بدون دردسر هر بازی خواستید اجرا میکنید

مورد بعدی تعداد زیاد بازی ها ds هست که بالا 5000 عنوان بازی خوب ds داره

در زمان معرفی ds در 2004 تعداد زیادی بازی منتشر شد مثل متروید . 2 نسخه kirbys و موارد دیگه که تا سال 2006 این بازی ها خاص و انحصاری تعداد بسیار زیادی شدن مثل new super mario . دو نسخه دیگه kirbys . دانکی کونگ و بازی ها دیگه

اما 3ds بعد از گذشت 3 سال حتی 1 نسخه kirbys هم براش نیومده حتی مترویدی براش منتشر نشده حتی دانکی کونگ انحصاری نداره حتی واریو وار براش نیومده و موارد دیگه

این همه تفاوت چرا؟

نینتندو برای 3ds کم کاری میکنه و حتی از روند همیشگی خود فاصله گرفت و طراحی جدیدی در مورد 3ds ارائه نداد

اینا نظر من بود شاید درست باشن شاید غلط تصمیم با شماست

بنظر من در حال حاظر ds انتخاب بهتری هست چون هم هزینه خیلی کمی داره با 150 هزار ds آک میخرید که با 150 هزار mp4 چینی بهتون میدن که فقط بازیا قدیمی میکرو سگا اجرا میکنه

هم ds الان راحت با 5 تا 30 هزار تومن براش فلش کارت میخرید اما کارت هک 3ds الان 250 هزار تومانه که فقطم رو فریمور 4.1 تا 4.5 کار میکنه

با پول فلش کارت 3ds میشه یه wii تمیز در حد آک خرید الان از 220 هزار تومان تا حداکثر 300 هزار تومن یه wii در حد میدن حالا خودتون مقایسه کنید 650 هزار پول 3ds معمولی بدید با 250 هزار تومن با پول فلش کارت

با پول همین فلش کارت wii خیلی تمیز بهتون میدن

ds هم بازی زیاد داره هم خود ds آکش حدود 150 هزار تومانه فلش کارت هکشم 5 تا 30 هزار تومان با بینهایت بازی زیبا در این دوره زمونه با 150 هزار تومان چیزی نمیدن الان برید تو سایتا فروش سگا قدیمی دست دوم میفروشن 100 هزار تومان

تا حالا هر کی ds خریده پشیمون نشده ds تجربه ای متفاوت شیرین و دوست داشتنیه

هر چی گفتی حرف دل من بود :d قربون دستت :bighug:
منم اصلا هیچ خلاقیتی توی 3DS ندیدم! اوایلش که اومده میگفتم عجب چیزیه! ولی بعدش کم کم دیدم نسبت به قیمتش هیچ چیز خاصی نداره!!! اصلا نینتندو با Wii U و 3DS یه جورایی سابقشو خراب کرد :-s البته من از کنترلر Wii U خوشم میاد ولی نه به اندازه Wii-mote! کلا ساپورت نینتندو از لحاظ بازی هم روی 3DS خ بد شده هم روی Wii U! البته بازم به بدی سونی واسه PS Vita نیست :d
کلا این کنسول جدیداش به هیچ وجه یه چیز خ بهتر نسبت به کنسول قدیمیاش نیستن!
راستشو بخواید من خودم GBA رو از DS هم بیشتر دوس دارم ;;) ولی وقتی DS هم میتونه بازیای GBA رو اجرا کنه هم DS، پس DS بهتره :d

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
قرار نیست که هر نسل با یه تحول خیلی بزرگ توی کنسول روبرو بشید!

نینتندو توی 3DS اومد از سخت افزار بهتر و صفحه نمایش 3 بعدی استفاده کرد و همینا واسه تغییر یه نسل کافیه اونم برای کنسول دستی که خیلی نمیشه کار خاصی کرد!

مثلا vita مگه چه تغییری جز سخت افزار بهتر داشت!

اینکه قیمت توی ایران بالاست هم ربطی به شرکت سازنده نداره...

کلا درسته که 3DS قیمتش نسبتا بالاست ولی ارزش خرید داره و در مورد کپی خور شدن هم درسته مشکلاتی داره ولی نه در حدی که نشه سمتش رفت...

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

نینتندو توی 3DS اومد از سخت افزار بهتر و صفحه نمایش 3 بعدی استفاده کرد و همینا واسه تغییر یه نسل کافیه اونم برای کنسول دستی که خیلی نمیشه کار خاصی کرد!

کلا درسته که 3DS قیمتش نسبتا بالاست ولی ارزش خرید داره و در مورد کپی خور شدن هم درسته مشکلاتی داره ولی نه در حدی که نشه سمتش رفت...

آخه نینتندو همیشه تغییرات نسل جدیدش با قدیمش خ بوره، واسه همین ما هم ازش انتظارمون زیاده :d حالا اون به کنار! ساپورت بازیاش انقدر ضعیفه؟ 3 سال از لانچش گذشته! هنوز بازی های خوبش خ کمترن نسبت به 3 سال بعد از لانچ DS!!!

قیمتش فقط تو ایران بالا نیست! 3DS حدود 170 دلاره! با دلاره 3000 تومن حساب کنی میشه 510 هزار تومن! ولی DS Lite فقط 150 هزار تومان! با پوله 3DS میشه microSDHC 8GB class 10 + R4i SDHC Dual-Core 2013 + NDS Lite خرید! تازه 300 تومن هم میمونه!!!!! تازه 510 تومن قیمت خام 3DS بود! بدون مالیات، کارمزد و ...!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

منم از Ds و بازی هاش خوشم میاد -الان که 3ds گرفتم یعنی بازی های ds روش حال نمیدن؟ یعنی میگین یه Ds هم بگیرم؟
-----------
راستی اگه میشه دوستان چنتا ادرس خو بدن از فروشگاه هایی که اینارو کار مکینن
توی توپ خونه کلا چنتا پاساژ هستش جز مغازه های بیرونی؟

نه بابا مگه پولت زیادی کرده :d همون کافیه! مشکلی هم به غیر از سیاه شدن بغلای صفحه بالایی نداره!!!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
آخه نینتندو همیشه تغییرات نسل جدیدش با قدیمش خ بوره، واسه همین ما هم ازش انتظارمون زیاده :d حالا اون به کنار! ساپورت بازیاش انقدر ضعیفه؟ 3 سال از لانچش گذشته! هنوز بازی های خوبش خ کمترن نسبت به 3 سال بعد از لانچ DS!!!

قیمتش فقط تو ایران بالا نیست! 3DS حدود 170 دلاره! با دلاره 3000 تومن حساب کنی میشه 510 هزار تومن! ولی DS Lite فقط 150 هزار تومان! با پوله 3DS میشه microSDHC 8GB class 10 + R4i SDHC Dual-Core 2013 + NDS Lite خرید! تازه 300 تومن هم میمونه!!!!! تازه 510 تومن قیمت خام 3DS بود! بدون مالیات، کارمزد و ...!!!!!!!!

DS یه کنسول نسل قبل هستش و قرار هم نیست که قیمتش با کنسول نسل بعدش یکی باشه!!!!
مثلا PS2 قیمتش 400 تومنه کپی خورش ولی PS3 قیمتش بالای 1 تومنه...

اتفاقا 3DS بازی زیاد داره و همینجوری هم داره واسش بازی میاد و درسته مثل DS نیست ولی کاملا قابل قبوله و اینم در نظر بگیر که بازار بازی های موبایل و تبلت خیلی رشد کرده و دیگه نمیشه هر روز واسه کنسول دستی عنوان منتشر کنه...

نینتندو که نمیتونه واسه اینکه کنسول جدید بده قابلیت پرواز بزاره روی کنسول دستی !!
کنسول دستی کلی محدودیت داره که جلوی خلاقیت میگیره و از طرفی باید هر خلاقیتی کاربردی باشه...

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
DS یه کنسول نسل قبل هستش و قرار هم نیست که قیمتش با کنسول نسل بعدش یکی باشه!!!!
مثلا PS2 قیمتش 400 تومنه کپی خورش ولی PS3 قیمتش بالای 1 تومنه...

اتفاقا 3DS بازی زیاد داره و همینجوری هم داره واسش بازی میاد و درسته مثل DS نیست ولی کاملا قابل قبوله و اینم در نظر بگیر که بازار بازی های موبایل و تبلت خیلی رشد کرده و دیگه نمیشه هر روز واسه کنسول دستی عنوان منتشر کنه...

نینتندو که نمیتونه واسه اینکه کنسول جدید بده قابلیت پرواز بزاره روی کنسول دستی !!
کنسول دستی کلی محدودیت داره که جلوی خلاقیت میگیره و از طرفی باید هر خلاقیتی کاربردی باشه...

خوب من که نمیگم کنسول نسل جدید ارزون تر از نسل قبل باشه! من میگم آدم یه DS میگیره مفت با بازی های خ بیشتر و بهتر!

والا واسه ما که قابل قبول نیست :( سه ساله تازه یه دون Pokemon X و یه دون Y بیشتر نداده! ولی DS هفت مدل داره! قبول کنید که توی طیف بازی ها و کیفیت بازی ها 3DS جلوی DS کم میاره!

ما از نینتندو یه انتظاره دیگه داشتیم! حالا شما قانعی ما چی کار کنیم :d

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
دوستان بنظرتون ds lite بگیرم یا dsi??
هیچ بازی خاصی هست که روی dsi فقط بیاد؟؟
dsiبه خاطر دوربینی که داره بازی های خاص خودش داره یا همه بازی ها بین همه ی مودل هاش مشترکه؟؟
dsi هم با هکش همه بازی ها به راحتی اجرا میکنه؟؟

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
دوستان بنظرتون ds lite بگیرم یا dsi??
هیچ بازی خاصی هست که روی dsi فقط بیاد؟؟
dsiبه خاطر دوربینی که داره بازی های خاص خودش داره یا همه بازی ها بین همه ی مودل هاش مشترکه؟؟
dsi هم با هکش همه بازی ها به راحتی اجرا میکنه؟؟

DS Lite گزینه بهتریه! اول از همه باتری! DSi باتریش پدر آدمو در میاره! دوما DS Lite یه دون GBA Slot داره که البته شاید به درد شما نخوره! DS Lite حدود 90 تا 100 تومن ارزون تره!
بله DSi یه سری بازی های خاص خودشو داره که بهش میگن DSi Ware که بازی هاش بیشتر شبیه بازی های موبایلن تا DS :| این بازی ها رو فقط میشه به صورت آنلاین از DSi Shop خرید و هک نشدن! بازی های اصلی DS روی همه سری های DS اجرا میشن! ما کارمون با همین بازی هاس! بازی های DSi Ware همون طور که گفتم بیشتر شبیه بازی های موبایلن! پس توی اجرای بازی هیچ فرقی بین DSi و DS Lite نیست! DSi فقط 0.13 اینچ صفحش بزرگ تره ولی کیفیتش هیچ فرقی نداره!
باتری DS Lite بین تمام سری DS بهترینه! و ... همین دیگه! فقط این که DS Lite بهتره! بزرگ ترین دلیلم هم باتریشه!!!

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي

آقا تغیرات سخت افزار و صفحه نمایش بهتر دقیقا همون چیزیه که ps vita داشت و الانم همه میبینند که یک کنسول شکست خوردست
مشکل 3ds اینه که خیلی از تغییراتش نسبت به دی اس جذابیت هایش نسبت دی اس رو از بین بردند
مثلا این که صفحه بالاش بزرگتر و سه بعدی باشه باعث میشه گیم پلی همیشه تو صفحه ی بالا جریان داشته باشه و به عبارتی گیم پلی لمسی جذاب کنسول از بین بره این وسط به جز یه سری مینی گیم چیزی به صفحه پایین نمیرسه
یا وجود حسگر حرکتی و صفحه نمایش سه بعدی کاملا بر ضد هم هستند چون به محظ حرکت دادن زیاد کنسول در یک جهت تصویر سه بعدی از بین میره
در ضمن تو این نسل 3ds احتمالا نمیتونست با سخت افزار دی اس عرضه بشه ولی همین جهش زیاد سخت افزاری باعث شده هزینه ساخت بازی واسش چند برابر بشه و همین یعنی خیلی از استدیو های خلاق کوچیک از عهده ی این هزینه بر نیاند و به سمت بازار موبایل کشیده بشوند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر