راهنمایی خرید NDSI

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
سبکش RPG هـ! داستان تمام سریاش اینه که شما یه کارکتر پسر یا دختر انتخاب میکنید بعد میرید یه پوکمون از پروفسور شهرتون به عنوان پوکمون Starter میگیرید! (این پوکمون های استارتر خ خ خ خ کم یابن!) بعد از این شهر به اون شهر میرید، پوکمون جدید catch میکنید، پوکمون هاتونو level up میکنین، بعد میرید سراغ gym leader ها! بیشتر سری های پوکمون 8 تا gym leader دارن! هر کدوم از gym leader ها رو که شکست بدین یه gym badge میگیرید. با این gym badge میتونید از HM یا همون Hidden Machine هایی که به پوکمون هاتون یاد میدید استفاده کنید و موانع سر راه رو بردارید! در طول راه هم با یک گروه آدم بد (که توی هر ورژن از پوکمون اسم این گروه ها فرق میکنه) مبارزه میکنید! منظور از مبارزه همون Pokemon Battle هستش :d بعد از شکست همه gym leader ها میتونید طبق داستان بازی برید و یک Legendary Pokemon یا همون پوکمون افسانه ای catch کنید! این نوع پوکمون ها از استارتر ها خ خ کم یاب تر و قوی ترن! بعد میتونید برید و با Elite 4 و Champion پوکمون بتل کنید و برنده شید و شما به عنوان Champion هـ اون region بشید! داستان اصلی بازی اینجا تموم میشه! ولی بعدش هنوز کلی کار واسه انجام دادن هست! مثلا گرفتن legendary ها و pokemon هایی که قبل از گرفتن national-dex و تمام کردن داستان بازی نمیتوانستید بگیرید و event ها و ite, های مختلف! در این بازی میتوان pokemon ها رو با player های دیگه به صورت آنلاین و با استفاده از Nintendo Wi-Fi Connection و یا به صورت خ ساده تر فقط با استفاده از Wi-Fi تعویض کنید و ... و ... و ...!!!
در ضمن نوع پوکمون ها خ زیاده!!! وهر کدوم یه تایپی هستند! مثلا Pikachu معروف تایپش الکتریسیته اس! یا turtle تایپش grass هـ! و ... و ... و...! انقدر زیاده که اگه بخوام بگم مختون هنگ میکنه! :d ;)
بله بازی open world هستش. و خ خ خ خ خ ارزش بازی کردن داره!

خیلی خیلی ممنون . واقعا مفید بود

ممنون داداش بابت عکسا
کیفی خوبیه و می ارزه نسبت به 10 تومن بودنش
دوست عزیز از حیدری گرفتی؟برای 3ds هم داشت ؟ این هفته باید بیام تهران برم پیشش
کسی میاد بریم :D

برا 3DS هم هست اما باید گرونتر باشه . از حیدری هم گرفتم . شما مگه کدوم شهری ؟

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
خیلی خیلی ممنون . واقعا مفید بود

برا 3DS هم هست اما باید گرونتر باشه . از حیدری هم گرفتم . شما مگه کدوم شهری ؟

حیدری داشت برای 3ds ؟
من ابهر هستم اما این فهته باز میخوام بیام احتمالا کرج از اونجا میام تهران
مغازه فروش 3ds و اینجور چیزا کمه -یه سر باید برم کنج بزنم هم کیف میخوام هم مهمتر یه بازی 4.1 تا 4.5 برای رجیون پال که دستگاهمو اپدیت کنم

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
حیدری نپرسیدم اما برا 3DS زیاد تر از DS هست . مطمئنا داره . بازم اگه لازمه شماره مغازش بهت بدم خودت زنگ بزن بپرس

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
حیدری نپرسیدم اما برا 3DS زیاد تر از DS هست . مطمئنا داره . بازم اگه لازمه شماره مغازش بهت بدم خودت زنگ بزن بپرس

ممنون دوست عزیز شمارشو دارم فردا زنگ بزنم ببینم
راستی کسی فلش کارت دوال کار کرد نداره ؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
چنتا کاور بازی ds

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

thumbnail.asp

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
یه dragon quest هم رو 3ds هست هنوز وقت نکردم بازی کنم. زبونش زاپنیه. Slime_Morimori_Dragon_Quest_3
خدا کنه یه dragon quest درست حسابی بسازن واسه 3ds

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یه dragon quest هم رو 3ds هست هنوز وقت نکردم بازی کنم. زبونش زاپنیه. Slime_Morimori_Dragon_Quest_3
خدا کنه یه dragon quest درست حسابی بسازن واسه 3ds

من تعجب میکنم میدونی از چی؟

ds اولین مدلش تو سال 2004 بازار اومد همون موقع لانچ کلی بازی انحصاری برای ds منتشر شد و تا سال 2006 خیلی بازی انحصاری و ............... برای ds اومد

مثلا 4 نسخه kirby. متروید و ................

اما بعد از 3 سال حتی یه نسخه Kirby یا متروید و ........ هم نیومده برای 3ds

مقایسه زمانی هم بکنی گستردگی بازیا ds خیلی بیشتره

شاید نینتندو بخاطر بهتر کردن وضع wii u داره کم کاری میکنه برای 3ds

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
من تعجب میکنم میدونی از چی؟

ds اولین مدلش تو سال 2004 بازار اومد همون موقع لانچ کلی بازی انحصاری برای ds منتشر شد و تا سال 2006 خیلی بازی انحصاری و ............... برای ds اومد

مثلا 4 نسخه kirby. متروید و ................

اما بعد از 3 سال حتی یه نسخه Kirby یا متروید و ........ هم نیومده برای 3ds

مقایسه زمانی هم بکنی گستردگی بازیا ds خیلی بیشتره

شاید نینتندو بخاطر بهتر کردن وضع wii u داره کم کاری میکنه برای 3ds

میگم در حال حاضر میشه تمام بازیهای ds رو بصورت کپی بدون مشکل بازی کرد؟ بهترین مدل ds کدومه؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
میگم در حال حاضر میشه تمام بازیهای ds رو بصورت کپی بدون مشکل بازی کرد؟ بهترین مدل ds کدومه؟

آره تمام بازیا ds میشه راحت اجرا کرد من روزی 4 تا 5 تا بازی میکنم همشم در حال دانلود بازیم

بازیا ds کم حجمن راحت میتونی دانلود کنی

با شبیه سازم بازیا میکرو . سگا . گیم بوی کالر و ......... هم راحت میتونی اجرا کنی تو ds

اجرا شبیه ساز رو ds خیلی راحته شبیه سازا هم پسوند بازیا ds هستن شبیه ساز تو ds اجرا میکنی تمومه آدرس فایل میخواد بازی راحت اجرا میکنه

دو مدل ds الان تو ایران عمومیت داره ds lite و dsi

انتخابشون سلیقه ایه

اما نظر خودمو بخوای ds lite بهتره چون خوشگلتره هم باتری چند ساعت بیشتر از dsi نگه میداره

هم کارتج گیم بوی ادونس هم ساپورت میکنه هم هزینه ds lite آک 150 هزاره dsi آک 240 تا 250 هزاره

با 150 هزار mp4 چینی طرح psp بهت میدن که بازیا میکرو و سگا فقط اجرا میکنن

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore

اره همه بازیهاش میشه بدون مشکل بازی کرد . بهترین هم نداره . 2 مدل موجود هست اولی Lite دومی DSi که هر 2 قادر به اجرای بازیها هستن . فقط مدل DSi کمی نازکتر هست و دوربین هم داره از همین حیث حدودا 50 تومان گرونتر از نسخه Lite هست اما در اجرای بازیها فرقی بینشون نیست . قیمت Lite هم چیزی حدود 170 و نسخه DSi هم بین 220 تا 230 اونجوری که من قیمت دارم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر