راهنمایی خرید NDSI

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
مرسی از پاسختون
دقیقا چه فرقهایی با هم دارن که اون 50 تومن گرونتره؟؟ بعد i بازیهای GBA رو اجرا نمیکنه؟؟ بعد که دستگاهو گرفتم رم هم باید بگیرم؟؟ چه رمی میخوره بهش؟؟
اینی که میفرمایید 150 سراغ دارید ، تمیزه؟؟ میشه پ.خ کنید برام شرایطشو

هیچ تفاوتی در اجرای بازیها ندارند .
نسخه DS Lite قادر به اجرای بازیهای GBA هست چون پایین دستگاه جای کارتریج GBA تعبیه شده اما توی نسخه DSi این قسمت رو حذف کردن تا دستگاه نازکتر بشه . بهمین علت DSi کارتریج GBA نمیخوره .
در مورد قیمت هم این قیمتی که دادم بهتون با احتساب قطعه کپی خور کننده و یک رم 4 گیگ بهمراه بازی بود . یعنی قیمت پایانی نهایت براتون 165 در میاد .
در مورد اون قیمت 150 تومانی هم قیمت اکش هست و در نتیجه کاملا تمیز هست فقط اون جایی که 150 میده رنگ صورتی فقط داره برای همین بنظرم از جای دیگه بخرید که رنگ بندی های بهتری داره . اما در نهایت برای خرید لایت 165 الی 170 تومان باید هزینه کنید که شامل رم 4 و قطعه کپی خور میشه .
در مورد فرق نسخه DSi با نسخه Lite هم باید بگم که نسخه DSi کمی نازکتر و ظریفتر شده و در پست و جلوی دستگاه دوربین تعبیه شده که این دوربین کیفیت خوبی نداره و VGA هست . سخت افزار نسخه DSi هم کمی بهتر از نسخه Lite شده اما باید بگم در اجرای بازیها تفاوتی ندارن چون سازندگان بازی از استانداردهای اولین نسخه DS استفاده می کنند .

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دمت گرم کاربرnintendo_3d
s
- کلی حال کردم ، من خودم خیلی وقت پیش Advance Sp بازی میکردم ، اونم خیلی باحال بود ولی بعدش زدم تو خط PSP ، ولی همیشه دوست داشتم یه Ds هم داشته باشم ، میشه لطف کنی بازیهای ادونچرش (تیریپای Syberia ، اشاره کلیکیا) هم معرفی کنی؟؟ بعد اینکه همه مدلهای DS بازیهای Advance هم میتونه اجرا کنه؟؟ خلاصه بهترین مدلش کدومه ، قیمتش چقدره؟؟

فدات داداش

چه عالی منم هر سه مدل گیم بوی ادونس داشتم بخصوص مدل گیم بوی ادونس میکرو که عالیه :x اگه با گیم بوی ادونس اس پی حال کردی صد در صد بت ds حال میکنی خیلی بهتره و خلاقانه تر از گیم بوی ادونسه و تنوع بازیش خیلی خیلی زیاده

اینم لیست چنتا بازی ادونچر برای ds

Category:Nintendo DS adventure games - Wikipedia, the free encyclopedia

اینم سایت اصلی نینتندو قسمت بازی ها ds

https://www.nintendo.com/games/gameGuide?system=ds

4 نوع ds داریم ds مدل اول . dslite و dsi و dsi xl

ds مدل اول گیر نمیاد

الان تو بازار ایران dsi و ds lite هست

مدل ds lite خود ds هست کارتج گیم بوی ادونس هم میخوره مدل dsi کارتج گیم بوی ادونس نمیخوره

dsi دوربین 0.3 مگاپیکسلی داره با هومبرو داره اما چون هک نشده هوم بروش کارایی نداره چون dsi ware داره اما چون هک نشده کارایی نداره

قیمت ds lite اک 150 هزاره قیمت dsi اک 240 تا 250 هزار

آخرین ویرایش:

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
ممنون میشه یه عکس ازش بزاری ؟برای 3ds داشت مخصوص؟ اندازش یکی باید باشه فقط نوشته روش فرق داره نه؟ از کجا گرفتی؟

1393749429_DSC_0194.jpg

1393749485_DSC_0195.jpg

1393749488_DSC_0198.jpg

1393749485_DSC_0201.jpg

1393749472_DSC_0204.jpg

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

من بندشو از جعبه طلقیش در نیاوردم

با اینکه کیف ساده ایه اما نمیدونم چرا انقدر خوب و دوست داشتنیه

کیف psp خارجی توپی گرفته بودم قبلا با قیمت چند برابر این کیف اما این خیلی بیشتر بهم حال میده

از شکل و شمایل دستگاه میشه فهمید ریفر نیست

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
من بندشو از جعبه طلقیش در نیاوردم

با اینکه کیف ساده ایه اما نمیدونم چرا انقدر خوب و دوست داشتنیه

کیف psp خارجی توپی گرفته بودم قبلا با قیمت چند برابر این کیف اما این خیلی بیشتر بهم حال میده

از شکل و شمایل دستگاه میشه فهمید ریفر نیست

اره خیلی هم قرص و محکم هستش . برای راه خیلی خوبه میندازم تو کیف . این کیفم میندازم تو کوله پشتی . دیگه راحت میشه اینور اونور برد :d
تازه من همه برچسباشم کندم زیرش بالاش دورش رو صفحه هاش . فک نمی کنم ریفر باشن اما اگه یک درصد هم باشن من که عیبی توشون ندیدم . خیلی خوش ساختن در ضمن قیمت عالی هم دارن :x

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
مرسی بچه ها اصلا فکرشو نمیکردم runaway و Broken Sword هم رو Ds اومده باشه
این دو تا LCd داشتنش اذیت نمیکنه؟
، پس با 150 160 میتونم آکش رو بخرم ، همونجا هم برام هکش میکنن درسته؟؟ بعد یه سوال دیگه ، مگه بازیهای GBA رو نمیشه به صورت هک شده ، یعنی از نت گرفت ریخت رو رم؟؟ چون من الان هیچ کدوم از بازیهای GBA رو به صورت کارتریج ندارم الان ، نمیشه دیتاش رو ریخت رو Dsi ؟؟

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
اره کلیپ دیدم واقعا مقاوم بود . بیچاره چه بلاهایی که سرش نیومد :d اره قبول دارم حرفت . خدایی میگما انقد این کنسول دوس داشتنی میگم 10 تا هم بخری بزاری خونه بمونه جا داره . خیلی خوبه . من که میگیرم برای بعدها . تازه هم ماریو وی اس دانکی کونگ میرم خیلی باحاله :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اره خیلی هم قرص و محکم هستش . برای راه خیلی خوبه میندازم تو کیف . این کیفم میندازم تو کوله پشتی . دیگه راحت میشه اینور اونور برد :d
تازه من همه برچسباشم کندم زیرش بالاش دورش رو صفحه هاش . فک نمی کنم ریفر باشن اما اگه یک درصد هم باشن من که عیبی توشون ندیدم . خیلی خوش ساختن در ضمن قیمت عالی هم دارن :x

آره واقعا محکم و مقاومه . قیمتشم که مفته

پس ds ت مارکوپولوه :d

ds lite ها اصلی تا 2010 اومدن همینطورین کلی برچسب دارن بعدش دو رنگا اومدن که دیگه از برچسب زیرو رو خبری نیست فقط یه محافظ رو دستگاهه که تو عکس ds منم هست با دوتا برچسب محافظ روی lcd ها

کلیپی که دیشب گذاشتم امتحان مقاومت گیم کیوب با پلی 2 و ایکس باکس اورجینال بود دیده باشی دیگه دستت میاد چقدر نینتندو کنسولاش خوش ساخته

دردسرا psp نداره هزینشم که مفته :x

امضاتم که منو کشته :x

، پس با 150 160 میتونم آکش رو بخرم ، همونجا هم برام هکش میکنن درسته؟؟ بعد یه سوال دیگه ، مگه بازیهای GBA رو نمیشه به صورت هک شده ، یعنی از نت گرفت ریخت رو رم؟؟ چون من الان هیچ کدوم از بازیهای GBA رو به صورت کارتریج ندارم الان ، نمیشه دیتاش رو ریخت رو Dsi ؟؟

فدات داداش

هنوز بازیا ds ندیدی ببینی عاشقش میشی هم عاشق خود ds هم عاشق بازیاش قیمت ds هم که خیلی مفته

گیم بوی ادونس به این محبوبی 2600 تا بازی بیشتر نداره اما ds بالا 5000 تا بازی خوب داره حتی بازیایی مثل Front Mission . okamiden . چهار نسخه فاینال فانتزی . 3 نسخه کستلوانیا و ............. داره

نه اذیت نمیکنه تازه خیلی خوب تو بازیا استفاده شده از 2 تا تاچ مثلا تو بازی ماریو کارت lcd پایینی به عنوان نقشه اس که هر بار اشاره کنی نوع نقشه عوض میشه استفاده از میکروفون هم عالیه مثلا تو بازی جی تی آی چاینیز وقتی سوت بزنی تاکسی جلوت وای میسته و ..............

آره ds lite آک خود 150 هزاره فلش کارت از 5 هزار تا 30 هزارم هست خودش تو رم فایلا سیستمی و بازی میریزه هکش کاری نداره فقط بازیا بریز تو رم تمومه

رو ds شبیه ساز nes . سگا . سوپر نینتندو . گیم بوی . گیم بوی کالر و .............. هست خود من امروز بازی ماریو لند گیم بوی کالر بازی میکردم خیلی راحت بازی کردم خیلی هم حال داد

اما gba شبیه سازی برای ds نداره یه شبیه ساز تازه اومده برای اجرا بازیا gba روی ds که فقطم رو فلش کارت دوال کور اجرا میشه اما شبیه سازش هنوز اول کاره و داره روش کار میشه و فقط بعضی بازیا میتونه اجرا کنه

اره کلیپ دیدم واقعا مقاوم بود . بیچاره چه بلاهایی که سرش نیومد :d اره قبول دارم حرفت . خدایی میگما انقد این کنسول دوس داشتنی میگم 10 تا هم بخری بزاری خونه بمونه جا داره . خیلی خوبه . من که میگیرم برای بعدها . تازه هم ماریو وی اس دانکی کونگ میرم خیلی باحاله :d

زنه تیک عصبی داشت :d پلی 2 که همون اول فلنگش در رفت :d نینتندو عشقه :x

آره حق با توه واقعا دوست داشتنیه

پیشاپیش مبارکت باشه :bighug:

آره بازی باحالیه نسخه یکشو میری یا دو؟

باید چنتا خرید آرشیو کرد

فروم امروز قاط زده

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

اصلا تمام کیف و حال DS به دو صفحه بودنشه!!! دو صفحه نداشت میشد همون GBA فقط با گرافیک بهتر! ولی من با این حال بعضی مواقع GBA رو بیشتر دوس دارم :x :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یعنی فعلا هیچ جوره نمیشه بازیهای کپی GBA رو روی Ds lite ریخت و بازی کرد؟

نه رو ds lite نه رو dsi نه رو 3ds روی هیچکدوم

من 10 تا بازی دان کردم 4 تا از بازیا با این املاتور راحت اجرا شد یکی هم یکمی گوشه صفحه مشکل داشت اما راحت اجرا شد این شبیه ساز تازه اومده و داره روش کار میشه و الان بعضی از بازیا اجرا میکنه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
یعنی فعلا هیچ جوره نمیشه بازیهای کپی GBA رو روی Ds lite ریخت و بازی کرد؟

چرا یا باید کاتریج کپی خور GBA بگیری (که 50 دلاره بنابر این فک نکنم زیر 150 گیر بیاد!) یا با استفاده از Emulator که آقای nintendo_3ds معرفی کردن میشه. ولی Emulator اش هنوز کامل نشده و جا واسه کامل شدن داره...

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اینم DS طرح سگا برای طرفداران سگا

001_qjgenth.jpg

Sega-Genesis-Mega-Drive-Nintendo-3DS-DSi-2-610x457.jpg

اینم بازی سونیک برای طرفدارا سونیک برای کنسول بینظیر DS

برای مشاهده تصویر اصلی (1020x427 و حجم 203 کیلوبایت) روی این نوار کلیک کنید.
Sonic+&+SEGA+All+Stars+Racing-NintendoDS-EUR.jpg

این بازی NES همون میکرو یادتونه ؟

images

3 تا نسخه برای DS اومده البته بازی ژاپنیه با پچ میتونید انگلیسی کنید

0342a.jpg

Doraemon - Nobita no Kyouryuu (J)(WRG) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

2135a.jpg

Doraemon - Nobita to Midori no Kyojinhei (J)(Caravan) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

0889a.jpg

Doraemon - Nobita no Shin Makai Daibouken DS (J)(2CH) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

یه وسیله اضافی که زیر ds قرار میگیره کارتجا کنسول افسانه ای nes همون میکرو بهش میخوره

ds_famicom.jpg

Adapter lets you play NES cartridges on your Nintendo DS | DVICE

عکس از بازی گیتار هیرو نسخه ds

GH_On_Tour_Rooftop.jpg

اتصال کنترل کنسول nes به ds و بازی کردن با این کنترل

nes-mario.jpg

Use a NES Controller on a Nintendo DS | Hack N Mod

بازی Ninja Kun یادتونه؟

Ninja%20Kun.jpg

عکس گیم پلیش

Ninja%20Kun%20(2).jpg

میتونید با شبیه ساز روی ds بازی کنید