راهنمایی خرید NDSI

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
دسوتان میخوام ds بخرم
راسته که میگن تاچ dsi آز ds lite قویتره؟
ایا میارزه 60 تومن بیشتراز lite داد و dsi گرفت ؟

منم تو همین فکرا بودم اما اخرش لایت رو خریدم . اول بگم تاچش عالیه لایت حالا این که DSi بهتر هست یا نه رو نمی دونم . اما برای لایت خوبه . د.ربین Dsi هم کیفیت خیلی پایینی داره از یه طرفم لایت کارتریج میخوره البته شاید اصلا به کار نیاد اما خب این قابلیتم داره . من بودم لایت می خریدم . منم خریدنی دیدم تفاوت قیمت رو اما بنظرم کمی زیباتر اومد لایت

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من خودم 6-7 سالی میشه PSP دارم . یه 3 تایی سوزوندم تا اخرش این GO هنوز تو دستم مونده . اما PSP در زمان اوجش هم بازی های شاخی نداشت . یا بازیهایی داشت که گیم پلی درست درمون نداشتن یا بازیهای واقعا بی ارزش . PSP هم اگر چند باری خریدم فقط و فقط بخاطر چند بازی ارزشمندی هست که براش اومده و به جرات میتونم بگم بی نظیر هستن . یکی دو نسخه God of War و یا بازی فوقالعاده Para Site Eve و یا رسیستس ها و سری تیکن که واقعا گرافیک و گیم پلی ارزشمندی دارن اما DS بخاطر طیف بزرگش بازیهیا خیلی زیادی داره که هر سلیقه ای رو پوشش میده . دیشی Burn Out Legend ریختم الان داشتم بازی می کردم خیلی جالب بود گرافیکش هم خیلی خوب بود .
راستی شما از بازیهای سری پوکمون یا دیجیمون سر در میارید ؟ من هر کاری می کنم متوجه گیم پلی اینا نمیشم که چطور هستن . در صورتی که از بهترین بازیها تو همه سایتها شناخته شدن .

پس از سری اول PSP همون FAT داشتی البته زیاد پیکسل سوخته میشن یا LCD شون خراب میشه

PSP GO ه چه طاقتی داشته دووم اورده :d

PSP اوجی نداشت اون زمانی که DS نزدیک 100 میلیون دستگاه فروخته بود PSP حدود 26 میلیون دستگاه فروخته بود اونم فقط بخاطر انحصاریاش و سرازیر کردن خیلی بازیا RPG به PSP تا فروشش تازه شد 26 میلیون دستگاه 80 درصد بازیاش RPG ه :d

درسته حق با توه خود من PSP دارم بازی باهاش لذت نداره گیم پلی بازیاش تعطیله بازی الکی هم زیاد داره

بخاطر همین چند عنوان زیبا PSP تونست این فروش کم در مقابل DS تجربه کنه وگرنه اگه ایا نبودن فروشی نمیکرد مثل الان وضع 3DS با PSVITA . 3DS حدود 40 میلیون شده فروشش PSVITA حدود 5 میلیون

کاملا درسته DS خیلی بازی خوب داره اونم برا همه سلیقه ها

پوکمون و دیجیمون بازیا خاصین باید اول کامل بازی و داستان و گیم پلی بشناسی بعد بازی کنی

دوستان میخوام ds بخرم
راسته که میگن تاچ dsi از ds lite قویتره؟
ایا می ارزه 60 تومن بیشتراز lite داد و dsi گرفت ؟

نه فرقی نداره فقط DSI چون کارتج گیم بوی ادونس حذف شده یکمی نازکتره و امکانات بیشتری که داره مثل دوربین خیلی ضعیف 0.3 مگاپیکسل

اما ارزش 100 هزار پول بیشتر نداره

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
یعنی این شبیه ساز تازه اولا راهه بعضیا اجرا میکنه بعضیا نمیکنه

نه نمیکنه اون WII ه که بازیا NINTENDO 64 اجرا میکنه

اخه گقتی کدوما اجرا میکنه گتم لابود نمینه ماریو ها هستن توی لیسته اجرا دیگه ؟:D
اا پس چرا اجرا نمیکنه؟ قدرت نداره ؟3ds به نظرت هک کامل بشه اجرا کنه ؟

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
پس از سری اول PSP همون FAT داشتی البته زیاد پیکسل سوخته میشن یا LCD شون خراب میشه

PSP GO ه چه طاقتی داشته دووم اورده :d

PSP اوجی نداشت اون زمانی که DS نزدیک 100 میلیون دستگاه فروخته بود PSP حدود 26 میلیون دستگاه فروخته بود اونم فقط بخاطر انحصاریاش و سرازیر کردن خیلی بازیا RPG به PSP تا فروشش تازه شد 26 میلیون دستگاه 80 درصد بازیاش RPG ه :d

درسته حق با توه خود من PSP دارم بازی باهاش لذت نداره گیم پلی بازیاش تعطیله بازی الکی هم زیاد داره

بخاطر همین چند عنوان زیبا PSP تونست این فروش کم در مقابل DS تجربه کنه وگرنه اگه ایا نبودن فروشی نمیکرد مثل الان وضع 3DS با PSVITA . 3DS حدود 40 میلیون شده فروشش PSVITA حدود 5 میلیون

کاملا درسته DS خیلی بازی خوب داره اونم برا همه سلیقه ها

پوکمون و دیجیمون بازیا خاصین باید اول کامل بازی و داستان و گیم پلی بشناسی بعد بازی کنی

اول فت داشتم صفحش سوخت سری بعد 2000 خریدم اما اون فروختم . چند سال پیش باورت میشه دقیقا اونو فروختم دست دومش رو 165 تومن الان بعد چند سال DS رو با همین قیمت خریدم .
بعدم Go خریدم که بنظرم خیلی بهتر هست هم بخاطر حجم داخلیش و هم کوچیک بودنش اما خب فعلا DS بازیهای بهتری داره اما خب گاهی وقتا هم که تشنه Gow میشم سمت PSP سرازیر میشم :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
منم تو همین فکرا بودم اما اخرش لایت رو خریدم . اول بگم تاچش عالیه لایت حالا این که DSi بهتر هست یا نه رو نمی دونم . اما برای لایت خوبه . د.ربین Dsi هم کیفیت خیلی پایینی داره از یه طرفم لایت کارتریج میخوره البته شاید اصلا به کار نیاد اما خب این قابلیتم داره . من بودم لایت می خریدم . منم خریدنی دیدم تفاوت قیمت رو اما بنظرم کمی زیباتر اومد لایت

بهترین انتخاب کردی

آره فرقی بین تاچ ها نیست اما خب باید فرقی باشه بین دستگاه ریفر و رفرشی با دستگاه اوریج ( همه دستگاه ها حیدری اوریجن)

دوربین 0.3 از وبکم ها 8 سال پیشم ضعیفتره

کارتج گیم بوی ادونس خوردن یه مزیته . باهات موافقم DS LITE خوشگلتره قیمتشم بهتره باتریشم چند ساعت بیشتر جواب میده تازه قیافشم شبیه 3DS معمولیه

اخه گقتی کدوما اجرا میکنه گتم لابود نمینه ماریو ها هستن توی لیسته اجرا دیگه ؟:D
اا پس چرا اجرا نمیکنه؟ قدرت نداره ؟3ds به نظرت هک کامل بشه اجرا کنه ؟

3DS همین الان هک هم نشده فقط از یه باگ تونستن بازیا رو فریم پایین اجرا کنن هنوز هک نشده چه برسه شبیه ساز اومدن

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
من ۱۶ گیگ کلاس ۱۰ تست کردم. از ۴ تا ۳۲ گیگ SDHC هست معمولا دیوایسی که یکی رو ساپورت کنه بقیه رو هم ساپورت می کنن.

PartedMagic یه لینوکس لایو که مخصوص فرمت و پارتیشن بندیه.

لیست برنامه هایی که توی DSx86 کار می کنن تو این صفحه میشه دید.

http://dsx86compatibility.pbworks.com/Compatibility-List

ممنون جدا از حجم اینارم ساپورت میکنه ؟ microSDHC/SDXC

- - -ویرایش - - -

بهترین انتخاب کردی

آره فرقی بین تاچ ها نیست اما خب باید فرقی باشه بین دستگاه ریفر و رفرشی با دستگاه اوریج ( همه دستگاه ها حیدری اوریجن)

دوربین 0.3 از وبکم ها 8 سال پیشم ضعیفتره

کارتج گیم بوی ادونس خوردن یه مزیته . باهات موافقم DS LITE خوشگلتره قیمتشم بهتره باتریشم چند ساعت بیشتر جواب میده تازه قیافشم شبیه 3DS معمولیه

3DS همین الان هک هم نشده فقط از یه باگ تونستن بازیا رو فریم پایین اجرا کنن هنوز هک نشده چه برسه شبیه ساز اومدن
سوال اولیمو نگفتی راجبه شبیه ساز :D
اره منم که میگم اگه هک کامل بشه قدرتشو داره اجرا کنه ؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اول فت داشتم صفحش سوخت سری بعد 2000 خریدم اما اون فروختم . چند سال پیش باورت میشه دقیقا اونو فروختم دست دومش رو 165 تومن الان بعد چند سال DS رو با همین قیمت خریدم .
بعدم Go خریدم که بنظرم خیلی بهتر هست هم بخاطر حجم داخلیش و هم کوچیک بودنش اما خب فعلا DS بازیهای بهتری داره اما خب گاهی وقتا هم که تشنه Gow میشم سمت PSP سرازیر میشم :d

آره تا گفتی سوختن فهمیدم :d

از مدل فت تا 3000 میسوزن سوختن پیکسل تو 3000 خیلی بیشتره

تازه تو این گرونیا بعد از چند سال خریدی 156 هزار DS حال کن ببین چه مفته حتما الان میگی کاش زودتر DS خریده بودم :x

PSP GO زیاد ازش استقبال نشد بعد مدل STREET دادن بازار چون دیسک نمیخورد برای خارجی ها مهم بود هم شبیه موبایل تاشو بود من که دیگه خدا جنگ بهم حال نمیده رو پلی 2 بود دیگه مگه چندبار میخوام بازی کنم تم بازی تکراری شد

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
آره تا گفتی سوختن فهمیدم :d

از مدل فت تا 3000 میسوزن سوختن پیکسل تو 3000 خیلی بیشتره

تازه تو این گرونیا بعد از چند سال خریدی 156 هزار DS حال کن ببین چه مفته حتما الان میگی کاش زودتر DS خریده بودم :x

PSP GO زیاد ازش استقبال نشد بعد مدل STREET دادن بازار چون دیسک نمیخورد برای خارجی ها مهم بود هم شبیه موبایل تاشو بود من که دیگه خدا جنگ بهم حال نمیده رو پلی 2 بود دیگه مگه چندبار میخوام بازی کنم تم بازی تکراری شد

اره DS خیلی خوبه البته بهتر الان خریدم . چون حالا حالا ها بازی براش هست تا وقتمو بگیره . این Kirby چقدر باحاله تازه امروز کشف کردم بعد از قورت دادن دشمنا با زدن کلید X میتونه قابلیت اونارو بدست بیار و ویژه بشه :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون جدا از حجم اینارم ساپورت میکنه ؟ microSDHC/SDXC

سوال اولیمو نگفتی راجبه شبیه ساز :D
اره منم که میگم اگه هک کامل بشه قدرتشو داره اجرا کنه ؟

ببین بازی MARIO 64 که برای نینتندو 64 بود نسخه DS هم داره پس قدرت داره اما شبیه سازی برای بازیش نیومده

اره DS خیلی خوبه البته بهتر الان خریدم . چون حالا حالا ها بازی براش هست تا وقتمو بگیره . این Kirby چقدر باحاله تازه امروز کشف کردم بعد از قورت دادن دشمنا با زدن کلید X میتونه قابلیت اونارو بدست بیار و ویژه بشه :d

آره دیگه کالکشن خیلی زیادی بازی الان داره

آها آره قابلیتا میگیره مثل شمشیر . آتیشی . بمب انداز ( مثل بمبر من شده :d ) بازی جالب و دوست داشتنییه

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
ببین بازی MARIO 64 که برای نینتندو 64 بود نسخه DS هم داره پس قدرت داره اما شبیه سازی برای بازیش نیومده

اصلا قدرتش به کنار . الان گوشی های اندرویدی چه قدرتهایی دارن . حتی ارزونترین گوشی های اندرویدی دیگه الان دو هسته 1 گیگا هرتزی هست نو بازیهای با کیفیتی رو اجرا می کنن تا به گوشی های سطح بالا برسیم اما خدایی با صفحه تاچ بازی خییل سخته و گیم پلی بازیهایی مثل DS رو نمیشه اصلا توشون دید . تو بازی های ریسینگ هر چقدرم گرافیک تو بازی های Most Wanted یا رئال ریسینگ بالا باشه اما گیم پلی یکسان هست باید با تکون دادن گوشی بازی کرد و گیم پلی جذابی توشون نیست . البته به استثنا بازیهای انلاینی مثل Clash of Clan :d
اما Ds پر از بازی های خلاقانه هستش :x

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
pTRU1-16207542dt.jpg

pTRU1-2891321dt.jpg

pTRU1-14310357dt.jpg

pTRU1-2890383dt.jpg

pTRU1-9984161dt.jpg

pTRU1-6717825dt.jpg

pTRU1-12709973dt.jpg

pTRU1-10502838dt.jpg

pTRU1-10335642dt.jpg

pTRU1-14310563dt.jpg

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
اینکه ds خوبه که به نظرم واقعا در دستی ها یه پا شاهکاره !

ببخشید اما فکر کنم ویتا حدود 7 میلیون فروخته باشه (دقیق نمیدونم) و 3ds هم که حدود 42 میلیون

اینکه ds ماریو 64 که مربوط به نینتندو 64 (یه جورایی پورت هم میتونه باشه ) هست رو میاره , نمیتونه حتما به این ربط داشته باشه که میتونه حتما بازیهاش رو شبیه سازی بکنه

چون مثلا تا جایی که من میدونم برای شبیه سازی قدرت بیشتر نیاز هست به نسبت چیزی که قراره شبیه سازی بشه (که فکر نکنم ds توان شبیه سازی نیتندو 64 رو داشته باشه)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اصلا قدرتش به کنار . الان گوشی های اندرویدی چه قدرتهایی دارن . حتی ارزونترین گوشی های اندرویدی دیگه الان دو هسته 1 گیگا هرتزی هست نو بازیهای با کیفیتی رو اجرا می کنن تا به گوشی های سطح بالا برسیم اما خدایی با صفحه تاچ بازی خییل سخته و گیم پلی بازیهایی مثل DS رو نمیشه اصلا توشون دید . تو بازی های ریسینگ هر چقدرم گرافیک تو بازی های Most Wanted یا رئال ریسینگ بالا باشه اما گیم پلی یکسان هست باید با تکون دادن گوشی بازی کرد و گیم پلی جذابی توشون نیست . البته به استثنا بازیهای انلاینی مثل Clash of Clan :d
اما Ds پر از بازی های خلاقانه هستش :x

درسته با همه حرفات موافقم

اینکه ds خوبه که به نظرم واقعا در دستی ها یه پا شاهکاره !

ببخشید اما فکر کنم ویتا حدود 7 میلیون فروخته باشه (دقیق نمیدونم) و 3ds هم که حدود 42 میلیون

اینکه ds ماریو 64 که مربوط به نینتندو 64 (یه جورایی پورت هم میتونه باشه ) هست رو میاره , نمیتونه حتما به این ربط داشته باشه که میتونه حتما بازیهاش رو شبیه سازی بکنه

چون مثلا تا جایی که من میدونم برای شبیه سازی قدرت بیشتر نیاز هست به نسبت چیزی که قراره شبیه سازی بشه (که فکر نکنم ds توان شبیه سازی نیتندو 64 رو داشته باشه)

آره واقعا شاهکاره

اول حدودی گفتم دوم اینکه خودم سایت خارجی خوندم 5 میلیونو خورده ای فروخته دوم اینکه چه فرقی داره تفاوت فروش انقدر زیاد معلوم میکنه کی خوبه کی بد بجا گیر دادن به یه عدد بالاتر یا پایینتر تفاوت فروش نگاه کن که این تفاوت بخاطر برتری نینتندوه

کسی در مورد شبیه سازی کردن حرفی نزد مورد م آیدی Mehrdad092000 گفت قدرتشو داره؟ منم گفتم داره نمونه اش این بازیه اما شبیه سازی برای این کار نیومده رو DS

مثلا از لحاظ سخت افزاری PSP قدرتش خیلی از PS2 قویتره اما خروجی PS2 اصلا نداره پس نمیشه با یه چوب همه امور روند

آخرین ویرایش:

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
شما موفق شدید کارتریج گیم بوی رو در بیارید . من هر چه می کشم در نمیاد این خشابش . فک کنم یه 7-8 سالی شایدم بیشتر کنسول تو حعبه بود بهم چسبیدن :d

- - -ویرایش - - -

cover_large.jpg

cover_large.jpg

Kirby%20Super%20Star%20Ultra%20cover%20art.jpg

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
هر کی سوالی درباره خرید ds . قیمت ds . بازیا ds داره یا مشکلی داره حتما تو این تاپیک بپرسه من و دوستا گلم جواب سوالات حتمل میدیم

- - -ویرایش - - -

شما موفق شدید کارتریج گیم بوی رو در بیارید . من هر چه می کشم در نمیاد این خشابش . فک کنم یه 7-8 سالی شایدم بیشتر کنسول تو حعبه بود بهم چسبیدن :d

- - -ویرایش - - -

cover_large.jpg

cover_large.jpg

Kirby%20Super%20Star%20Ultra%20cover%20art.jpg

اره برا من راحت در اومد چون کارتج گیم بوی ادونس دارم میزارم بازی میکنم

ممنون چه کاورا قشتگی گذاشتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر