راهنمایی خرید NDSI

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
بین ds lite و dsi کدوم بهتره برای خرید؟

جایی میشناسید برای خرید یه ds آکبند که مطمعن باشه دستگاه استوک یا ریفر به آدم نندازه؟

lite اسلات گسم بوی ادوانس داره که حالا دیگه به درد نمی خوره ولی من مقایسه کردم و تصویر dsi بهتره. هم از نظر نور هم کیفیت.

• Like
Reactions: playstation1

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
lite اسلات گسم بوی ادوانس داره که حالا دیگه به درد نمی خوره ولی من مقایسه کردم و تصویر dsi بهتره. هم از نظر نور هم کیفیت.

درسته . ds lite سال 2006 اومد هم بهش کارتج دی اس میخوره هم کارنج گیم بوی ادونس . خوشگله شبیه 3ds هم هست

dsi وقتی اومد جا کارتج گیم بوی ادونس برداشته شد کنسول باریک شد دوریسن وی جی ای اضافه شد و cpu دستگاه بالا رفت اما تو بازی فرق نداره چون بازی با استاندارد اولین ds ساخته میشد و میشه

نور صفحه کمی بهتر شد و dsi دارای پلتفرمر و هوم برو شد که تو ds lite اصلا نیست

اگه فقط بازی مهم باشه همون ds lite بهتره و قشنگ و قیمت حدود 80 هزار تومن کمتر . اگه دوربین چنتا امکانات بیشتر مثل ساپورت رم برات مهم باشه dsi بهتره

بنظر خود من ds lite بهتره اگه فقط بازی کردن بخوای اما دوربین کوچیکی و ساپورت رم و ...... برات مهمه dsi بهتره مثلا ds ware راحت رو dsi اجرا میشه اما روی ds lite نه چون پلتفرم و فریمور نداره

جا مطمعن برا فروش نمیشناسم اگه سراغ دارید منم لازم دارم

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
به نظرم الان از هرجا بخواید بخرید باید دقت کنید و شماره سریال و ... چک کنید.

تو بازی که تفاوت زیادی ندارن. لایت رو میشه بعنوان ساعت زنگ دار استفاده کرد ولی dsi باید یه بازی ۲۰۰ یوپنتی براش بخری.ولی صفحه dsi یه کوچولو بزرگتره (۳.۲۵ اینچ در مقابل ۳.۱۲ اینچ لایت)

باتری لایت دو سه ساعت بیشتر کار می کنه. صدای dsi اگه یادم باشه یه خورده بهتره.

چون بجز sudokuhax هیچ اکسپولیت دیگه ای برای dsi نیومده بنابر این تفاوتی نداره و رم و سی پی یو بیشتر و بهتر کاربردی نداره مگر اینکه کارت Cyclods iEvolution رو داشته باشید.

DS/DSi homebrew ultimate FAQ for newbies | GBAtemp.net -> The Free Independent Video Game Community: 3DS, NDS, Wii, GBA, PSP, Hacking, Dingoo, PS3, Xbox 360...

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
به نظرم الان از هرجا بخواید بخرید باید دقت کنید و شماره سریال و ... چک کنید.

تو بازی که تفاوت زیادی ندارن. لایت رو میشه بعنوان ساعت زنگ دار استفاده کرد ولی dsi باید یه بازی ۲۰۰ یوپنتی براش بخری.ولی صفحه dsi یه کوچولو بزرگتره (۳.۲۵ اینچ در مقابل ۳.۱۲ اینچ لایت)

باتری لایت دو سه ساعت بیشتر کار می کنه. صدای dsi اگه یادم باشه یه خورده بهتره.

چون بجز sudokuhax هیچ اکسپولیت دیگه ای برای dsi نیومده بنابر این تفاوتی نداره و رم و سی پی یو بیشتر و بهتر کاربردی نداره مگر اینکه کارت Cyclods iEvolution رو داشته باشید.

DS/DSi homebrew ultimate FAQ for newbies | GBAtemp.net -> The Free Independent Video Game Community: 3DS, NDS, Wii, GBA, PSP, Hacking, Dingoo, PS3, Xbox 360...

یهو انفجار اطلاعات کردی :d

نه تفاوت ندارن چون بازی تو تمام ds ها کار میکنه

منو سیستمی که تو dsi و 3ds شبیه همه تو ds lite وجود نداره

درسته صفحه dsi کوچیکتره اما خیلی کم

من قبلا ds lite داشتم 7 ساعت یه سره کار میکرد با صدا تا آخر و بیشترین نور صفحه نمایش

در کل ds بازیا پلتفرمر و آر پی جی قشنگ زیادی داره بازیاش خلاقیت . خنده دار و ....... ه

حتی بازیا مایکل جکسون هم براش اومده سونیکا شاخی براش هست در کل دستگاه ساده و دوست داشتنیه یاد new super mario ش بخیر چه حالی میداد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون از کمک و راهنماییتون

یکی از فامیلامون بعد از پلی 3 بازی کردن از پلی 3 خسته شده تصمیم گرفته ds بخره رفته تو یوتوب تریلرا و گیم پلی بازیا ds دیده جذبش شده بهم گفت میخواد بگیره گفتش بین دو مدل dsi و dsl هر کدومو من صلاح میدونم بگیر

فقط بعد از عمری طرف اومده خواسته یه کنسول نینتندو بگیره نمیخوام دستگاه بدرد نخورو ریفری و ...... براش در بیاد که نخریده پشیمون شه

خودمم هوس کردم یه ds بگیرم یاد روزا شیرین قدیم یاد 4 نسخه kirby که رو ds بازی کردم افتادم یاد متروید یاد دانکی کونگش و ........... بازیا عالی داره وقتی من new super mario رو ds بازی میکردم هنوز نسخه wii ش نیومده بود 3 سال بعدش نسخه 2 ش اومد

بلاخره جا مطمعن سراغ ندارین؟ کسیو میشناسید از خارج کنسول میاره یه ds هم برای ما بیاره؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اگه اشتباه نکنم لایت از خط تولید خارج شده باید همه اشون ریفر باشن. ولی dsi هنوز در حال تولیده.

من اصلا فکر نمیکنم ds هایی که تو ایران اومد بیشترش فروش نرفت و تو مغازه ها موندن پس همون ds ها اوریجن . حتی خودم وقتی ds مدل اولی خواستم بفروشم مدل lite بخرم چند نفر تو همون پشت شهرداری فکر کردن ام پی تری پلیره

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من اصلا فکر نمیکنم ds هایی که تو ایران اومد بیشترش فروش نرفت و تو مغازه ها موندن پس همون ds ها اوریجن . حتی خودم وقتی ds مدل اولی خواستم بفروشم مدل lite بخرم چند نفر تو همون پشت شهرداری فکر کردن ام پی تری پلیره

فکر کنم شما درست میگی اینجا پشت ویترین مغازه ها خیلی چیزا چند سال هم میمونن ولی باید شماره سریال رو هنگام خرید با جعبه چک کرد.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
فکر کنم شما درست میگی اینجا پشت ویترین مغازه ها خیلی چیزا چند سال هم میمونن ولی باید شماره سریال رو هنگام خرید با جعبه چک کرد.

من حتی تو یه مغازه گیم بوی ادونس میکرو آک پلمپ دیدم پک ویژه که قاب اضافه داشت طرف میگفت چون مردم اصلا نمیدونن چی هست این تا الان مونده بعد به دوست آرشیو دارم گفتم رفت خرید

حالا چه برسه به ds

اگه دستگاه استوک باشه به جا آک قالب کنن سریال دستگاه با جعبه یکیه

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من حتی تو یه مغازه گیم بوی ادونس میکرو آک پلمپ دیدم پک ویژه که قاب اضافه داشت طرف میگفت چون مردم اصلا نمیدونن چی هست این تا الان مونده بعد به دوست آرشیو دارم گفتم رفت خرید

حالا چه برسه به ds

اگه دستگاه استوک باشه به جا آک قالب کنن سریال دستگاه با جعبه یکیه

اگه خیلی تمیز باشه که نمیشه تشخیص داد ولی لایت بدنه اش پلاستیک ماته مان من که دور کلیدهاش برق افتاده.

ولی عین بنز کار می کنه:d فقط اسلات گیم بوی ادوانسش رو باید قبل استفاده یه فوتی بکنم.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اگه خیلی تمیز باشه که نمیشه تشخیص داد ولی لایت بدنه اش پلاستیک ماته مان من که دور کلیدهاش برق افتاده.

ولی عین بنز کار می کنه:d فقط اسلات گیم بوی ادوانسش رو باید قبل استفاده یه فوتی بکنم.

تو ام که هم ds داری هم 3ds بگو چی کم داری :d

سونیک گیک بوی ادونس قشنگ بود با ماریو ورلدش

ولی ds lite یلی شبیه 3ds معمولیه کسی که 3ds نداره میتونه افشو بذاره :))

اینارو ببین

images

images

images

images

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
تو ام که هم ds داری هم 3ds بگو چی کم داری :d

سونیک گیک بوی ادونس قشنگ بود با ماریو ورلدش

ولی ds lite یلی شبیه 3ds معمولیه کسی که 3ds نداره میتونه افشو بذاره :))

اینارو ببین

images

images

images

images

عجب باندلهای باحالی آقا دمت گرم.

ولی خوش تیپ ترین لایتی که تو ایران دیدم Cobalt/Black خودم بود :d

DS_Lite_Cobalt_and_Black.jpg

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
عجب باندلهای باحالی آقا دمت گرم.

ولی خوش تیپ ترین لایتی که تو ایران دیدم Cobalt/Black خودم بود :d

DS_Lite_Cobalt_and_Black.jpg

فدات

اون باندل آخریه اسباب بازی هم بالاش داره بقولی اکشن فیگور بچه ها معلومه اولین مدل dsه

بابا خوش سلیقه :d

البته من لایتم سفید بود:x

الان ehsanservat بهم پیام داد گفت سایت homepsp.ir دی اس میفروشه همون مغازه حقیقت تو پاساژ شیرازی تو پشت شهرداریه

حقیقت مطمعنه میشه ازش خرید؟ برو یه سایتو نگاه کن ببین قیمتاش چطوره؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
فدات

اون باندل آخریه اسباب بازی هم بالاش داره بقولی اکشن فیگور بچه ها معلومه اولین مدل dsه

بابا خوش سلیقه :d

البته من لایتم سفید بود:x

الان ehsanservat بهم پیام داد گفت سایت homepsp.ir دی اس میفروشه همون مغازه حقیقت تو پاساژ شیرازی تو پشت شهرداریه

حقیقت مطمعنه میشه ازش خرید؟ برو یه سایتو نگاه کن ببین قیمتاش چطوره؟

من از اونجا فقط جانبی خریدم. تو جانبی که قیمتشون مناسبه.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من از اونجا فقط جانبی خریدم. تو جانبی که قیمتشون مناسبه.

ممنون

ds lite خیلی ارزون میده

این 3 تا تریلر ببین

دانلود peppa pig fun and games youtube 3gp

بازی پلتفرمر ساده قشنگ فان

دانلود michael jackson the experience official trailer youtube 3gp

رقص مایکل جکسون برای ds

دانلود moshi monsters moshling zoo nintendo trailer youtube 3gp

بازی فانتزی باحال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر