راهنمایی خرید Nds

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دقیقا اینم سوال من هست به هرکی میگیم میگه این دوتا ولی من ندیدم حتی یه نفر بیاد بگه فرق این دوتا چی هست یکی بیاد بگه دیگه ؟ //./// راستی توی ساپورت بازی فرقی دارند ؟ ....
البته توی نرم افزار هم هست در r4i نرم افزار Moonshell هم قرار داره .. البته برای موسیقی و فیلم برنامه های دیگه هم علاوه بر Moonshell وجود داره ...
در مورد Moonshell فرقی نمی کنه که داخل نرم افزار باشه یا نباشه - چون بالاخره برای گرفتن نسخه ی جدید برنامه هم که شده باید بری دانلود کنی.

در مورد فرق R4 و DSTT هم کسی جواب نمیده چون اون شخص حتما باید هر دوتا فلشکارتو داشته باشه و اونهارو عملا مقایسه کنه وگرنه چجوری می تونه بگه که کدوم بهتره ؟

تنها روش برای اینکه بفهمی که کدوم بهتره اینه که توی گوگل عبارت زیر رو جستجو کنی و نقد های مختلف رو بخونی تا بفهمی که کدوم بهتره :
r4 vs DSTT

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
دوستان من میخوام DS بخرم و حقیقتا اطلاعاتم از DS در حد زیر صفره!

1-الان کدوم مدلاش کاملا کپی خور هستن؟؟
2-قیمت مدل ها توی تهران؟
3-قضیه این R4 چیه؟
4-بازی های DS رو چجوری باید ریخت روی دستگاه؟
5-و خلاصه هر چیز دیگه ای که به نظرتون قبل از خرید باید بدونم

با تشکر قبلی از راهنمایی شما دوستان

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
دوستان من میخوام DS بخرم و حقیقتا اطلاعاتم از DS در حد زیر صفره!

1-الان کدوم مدلاش کاملا کپی خور هستن؟؟
2-قیمت مدل ها توی تهران؟
3-قضیه این R4 چیه؟
4-بازی های DS رو چجوری باید ریخت روی دستگاه؟
5-و خلاصه هر چیز دیگه ای که به نظرتون قبل از خرید باید بدونم

با تشکر قبلی از راهنمایی شما دوستان

1- کلا سه مدل NDS دایم که به ترتیبه زمان
اولین و قدیمیترین مدل معروف به DS Phat
بعدش DS Lite
و آخرین مدل هم DSi
که هر سه کپی خور میشن
2- DS Phat که خیلی قدیمیه و بعیده نوش پیدا باشه. DS Lite هم قدیمیه ولی فکر کنم نوش ایران 130-140 اینطوری باشه. DSi هم که قیمتش حدودا 230 هست.
3- R4 همون کارتریجیه که توسطش بازیهایه کپی رو اجرا میکنه. شبیه کارتریجهایه بازیهایه اورجینال هست ولی بهش مموری (میکرو اس دی) میخوره و شما میتونی رو این مموری بازیهایه کپی رو ریزی و بعد بذاریش داخله کارتریجه R4 و کارتریجه R4 رو هم میذاری تو NDS.
4- تو قسمته قبلی جواب دادم. باید یه میکرو اس دی بخری و بازیا رو بریزی توش. میکرو اس دی رو میذاری تو R4 و بعدش R4 رو داخل کنسولت.
5- بنظرم DSi بخر ویک نکته مهم:این کنسول هم مثله کنسولهایه دیگه از طریق اینترنت آپدیت میشه ولی شما نباید آپدیت کنی چون ممکنه بعد آپدیت دیگه نتونی بازیهایه کپی رو اجرا کنی و بعدشم کلی دردسر ... در ضمن اسمه کارت برایه DSi میشه R4i که تو بازار هست و قیمتش حول و حوشه 40 تومن هست.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
1- کلا سه مدل NDS دایم که به ترتیبه زمان
اولین و قدیمیترین مدل معروف به DS Phat
بعدش DS Lite
و آخرین مدل هم DSi
که هر سه کپی خور میشن
2- DS Phat که خیلی قدیمیه و بعیده نوش پیدا باشه. DS Lite هم قدیمیه ولی فکر کنم نوش ایران 130-140 اینطوری باشه. DSi هم که قیمتش حدودا 230 هست.
3- R4 همون کارتریجیه که توسطش بازیهایه کپی رو اجرا میکنه. شبیه کارتریجهایه بازیهایه اورجینال هست ولی بهش مموری (میکرو اس دی) میخوره و شما میتونی رو این مموری بازیهایه کپی رو ریزی و بعد بذاریش داخله کارتریجه R4 و کارتریجه R4 رو هم میذاری تو NDS.
4- تو قسمته قبلی جواب دادم. باید یه میکرو اس دی بخری و بازیا رو بریزی توش. میکرو اس دی رو میذاری تو R4 و بعدش R4 رو داخل کنسولت.
5- بنظرم DSi بخر ویک نکته مهم:این کنسول هم مثله کنسولهایه دیگه از طریق اینترنت آپدیت میشه ولی شما نباید آپدیت کنی چون ممکنه بعد آپدیت دیگه نتونی بازیهایه کپی رو اجرا کنی و بعدشم کلی دردسر ... در ضمن اسمه کارت برایه DSi میشه R4i که تو بازار هست و قیمتش حول و حوشه 40 تومن هست.

الان آخرین فریموری که اومده و آخرین فریمویری که هک شده چیه؟

و هک کردنش سخته یا خودمم میتونم انجام بدم؟

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
الان آخرین فریموری که اومده و آخرین فریمویری که هک شده چیه؟

و هک کردنش سخته یا خودمم میتونم انجام بدم؟

شما فقط باید کارترجه R4 یا ... بخری و بازیا رو بریزی روش. مثله PSP یا 360 نیست که بخوای فیرموره کنسولو هک کنی. در اصل شما اصلا کاری به خوده کنسول نداری فقط یه کارتریج میزاری تو کنسول که اون فکر میکنه بازیه اوریجیناله. وقتی هم کارتریج رو در بیاری کنسولت میشه مثله روز اول.
آخرین فیرموری که اومده 1.4 هست و همین فیرمور هم هک شده ولی چون کارتهایه زیادی مثل R4, M3, DSTT, Acekard, و... وجود دارند، هر کدوم یه جور برایه 1.4 هک میشن و بعضی ها هم نمیشن. مثلا تو بازار ایران R4i هست که متاسفانه برایه1.4 هک نمیشه. کلا من تو ایران جز R4i و DSTTi ندیدم که واسه 1.4 هک نمیشن. کلا 1.4 هم چیزه خاصی نداره بجز فیس بوک و ... که شاید زیاد مهم نیست. در ضمن شما چیزی رو نباید هک کنی. شما باید یه کارتریجه R4 یا مدله دیگه بخری و بازیارو بریزی روش. راهه دیگه ای هم نداره.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
چند تا سوال داشتم راجع به dsi
1-کدوم فلش کارت رو توصیه میکنید؟ r4i یا dstti ؟ گویا r4i این اواخر یکم اذیت میکنه سر اجرای بازی ها؟!
2-dstti تقلبی وجود داره؟اگه آره عکس اش رو میشه بزارید که تفاوت هاش رو با اصل نشون میده
3-مموری کارت transcend 1gb بنظرتون خوبه برای اجرا بازی ها؟یا 2gb ؟
4-اگه بخوایم یکسره روشن باشه و تو بازی باشه تا چند ساعت باطری نگه میداره؟
خیلی ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
چون DSi ندارم فقط سومی رو می تونم جواب بدم :

آره - مارک خوبیه ولی از نظر حجمی من 4 گیگابایت رو بهت پیشنهاد می کنم

در مورد DSTTi تقلبی هم شما عبارت زیر رو تو Google Image بزن , یه چیزایی برات میاد :
dstti fake

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام
چند تا سوال داشتم راجع به dsi
1-کدوم فلش کارت رو توصیه میکنید؟ r4i یا dstti ؟ گویا r4i این اواخر یکم اذیت میکنه سر اجرای بازی ها؟!
2-dstti تقلبی وجود داره؟اگه آره عکس اش رو میشه بزارید که تفاوت هاش رو با اصل نشون میده
4-اگه بخوایم یکسره روشن باشه و تو بازی باشه تا چند ساعت باطری نگه میداره؟
خیلی ممنون

1- تفاوته خاصی ندارن، کلا جدیدا برایه بازیها قفلهایه Anti Piracy میزارن، ربطی به فلش کارت نداره. حالا بعضی مواقع رو R4i این مشکل زودتر حل میشه توسط آپدیتها و بعضی مواقع رو dstti. کلا میگم فرقه خاصی ندارن. هر کدومو ارزونتر گیرآوردی همونو بخر.

2- اینا همشون یه جورایی تقلبین. یعنی دیگه تیمه اصلیه R4 و DSTT رو این کارتها کار نمیکنه. یه شرکتی میاد میزنه و میفروشه، اصلا درگیره اصل و تقلبی نباش. تست کن اگه کار کرد بخر.

3- Transcend خوبه، اگه تونستی 2 یا 4 گیگشو بگیر. اگه نبود میتونی 2 تا یک گیگ بگیری. کلا هر چی حجمش بیشتر باشه، بازیهای بیشتری میتونی روش بریزی. دردسرشم کمتره.

4- بستگی داره، شما میتونی میزانه نوره صفحه و بلندیه صدا رو تغییر بدی. اینا رو شارژه باطری تاثیر داره ولی بطوره متوسط 7 تا 8 ساعت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر