راهنمایی خرید Nds

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
بیشتر برای gba مورد استفاده قرار میگیره ;) ولی...

ولی..... دیگه چیه
من بدتر گمراه شدم مر30 از راهنمایی
از slot-2 برای سوپر کارت میشه استفاده کرد و لی همون طور که گفتم این مدل سوپر کارت برای gba بیشتر مورد استفاده قرار میگیره و برای ds پیشنهاد نمیشه !

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
سوالاتی دیگر در مورد دی اس! :
1- امکانات شبکه ی دی اس معمولی با لایت فرقی داره؟

2- قیمت دی اس معمولی؟:-"

3- قیمت لایت؟:cheesygri

4- صوت و تصویر کیش دی اس معمولی رو میده 150؟:confused:

5- میشه از usb flash به عنوان حافظه برای بازی استفاده کرد؟:blushing:

6- به نظر شما کدوم با صرفه تره؟;)

مم نون تافتون:cheesygri:cheesygri!!!!

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
سوالاتی دیگر در مورد دی اس! :
1- امکانات شبکه ی دی اس معمولی با لایت فرقی داره؟

2- قیمت دی اس معمولی؟:-"

3- قیمت لایت؟:cheesygri

4- صوت و تصویر کیش دی اس معمولی رو میده 150؟:confused:

5- میشه از usb flash به عنوان حافظه برای بازی استفاده کرد؟:blushing:

6- به نظر شما کدوم با صرفه تره؟;)
1-نه
2-تو ایران از 150 به پایین
3-تو ایران از 190 به پایین
5- متوجه نشدم ;)
6-بین دی اس معمولی و لایت ؟ بستگی به خودت داره

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
بچه ها من امروز توپخونه بودم برگشتنی دیدم سرعت اوتوبوس ها پایینه:horse:(!!) تا خونه دویدم:hurted1:! (تقریبا12کیلومتر!!!!!!!!!!!!!!!) تا یه خبر بهتون بدم که وقتی خودم شنیدم ارور دادم:shocked::ban::shocked:!!! از جلوی فروشگاه شادی رد میشدم که دیدم کارتن لایت رو گذاشته پشت ویترین رفتم بپرسم چنده گفت تموم کردیم اون قاب ها رو هم همینجوری گذاشتیم :demo:اما بعدا میاریم قیمتشم 165 تومن!!! من موندم! یعنی خشکم زد:huh:! خواستم نظر شما رو هم بدونم!!:confused:
**********************************************************************************************************************************
T_A_M_B_A_L جان منظورم اون حافظه های فلشه که سرش فیش usb داره و به پورت usb میخوره!!
اصلا یه سوال: دی اس پورت usb داره؟!:confused:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
م قیمتشم 165 تومن!!! من موندم! یعنی خشکم زد:huh:! خواستم نظر شما رو هم بدونم!!:confused:
**********************************************************************************************************************************
T_A_M_B_A_L جان منظورم اون حافظه های فلشه که سرش فیش usb داره و به پورت usb میخوره!!
اصلا یه سوال: دی اس پورت usb داره؟!:confused:
بله قیمتش همین حدودا هستش . 150-190 منظورم گرون ترین بود
شما میتونید از حافظه های فلش استفاده کنید که در داخل انها کارت حافظه قرار میگیرند که میتونید کارت های حافظه را به کامپیوتر وصل کنید و بازی , موزیک , فیلم ... در ان بریزید بعد داخل فلش کارت قرار بدید .
اطلاعات بیشتر در مورد فلش کارت ها سری m3 مدل simple
بعضی از لش کارت ها حافظه ی داخلی دارن مثل g6 real که شما می تونید فلش کارت رو مستقیما به Pc وصل کنید .
داره ولی فقط برای شارژ کردن !

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
بله قیمتش همین حدودا هستش . 150-190 منظورم گرون ترین بود
شما میتونید از حافظه های فلش استفاده کنید که در داخل انها کارت حافظه قرار میگیرند که میتونید کارت های حافظه را به کامپیوتر وصل کنید و بازی , موزیک , فیلم ... در ان بریزید بعد داخل فلش کارت قرار بدید .
اطلاعات بیشتر در مورد فلش کارت ها سری m3 مدل simple
بعضی از لش کارت ها حافظه ی داخلی دارن مثل g6 real که شما می تونید فلش کارت رو مستقیما به Pc وصل کنید .
داره ولی فقط برای شارژ کردن !
:eek: میشه آدرس بدی بگی کجا میده 150 تومن؟! کیش؟! :eek:

من یه مقاله از شما درباره ی سری m3 خوندم اگه میشه یه دونم برای g6 real بنویسید!

dante7

کاربر سایت
Sep 22, 2006
27
نام
علی
:eek: میشه آدرس بدی بگی کجا میده 150 تومن؟! کیش؟! :eek:

من یه مقاله از شما درباره ی سری m3 خوندم اگه میشه یه دونم برای g6 real بنویسید!

همتون از دم شادینا
خود ds به زور گیر می یاد flashcard هاش اصلا گیر نمی یاد اونوقت شما کنجکاوین ببینین فرق m3 با G6 چیه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
همتون از دم شادینا
خود ds به زور گیر می یاد flashcard هاش اصلا گیر نمی یاد اونوقت شما کنجکاوین ببینین فرق m3 با G6 چیه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیز دل برادر ما شاد نیستیم سرخوشیم:biggrin1::-"!! میشه بپرسم کی گفته دی اس گیر نمیاد!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: T_A_M_B_A_L جان مقاله یادت نره:blushing::cheesygri!!!

soroushmehdi

کاربر سایت
Oct 30, 2006
76
نام
Soroush Mehdi
SuperCard DS one و G6DS real بهترین فلش کارتهای اسلات-1 هستند. سایت زیر مقایسه ای میان این دو کارت انجام داده که می توانید بخوانید (البته این سایت کارتهای دیگر را هم بررسی کرده است).
http://www.scorpei.com/G6DS_real.html
به نظر من سوپرکارت بهتر است. امتیاز این سایت به این دو کارت را در صفخه زیر می توانید ببینید:
http://www.scorpei.com/NDS_MA_reviews.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر