راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
تشکر فراوان
فقط میشه یه کم ساده تر بگید.من صلا گیم باز نیستم یا بهتر بگم نبودم تو لب تاب دوستم اسکایریمو دیدم خوشم اومد خریدم شروع کردم تا قبلش هم کلا ۳یا۴ تا بازی رو تجربه کرده بودم که مد نداشتن
حالا یه خرده ساده تر.من مدی میخوام که ماموریت اضافه کنه یا دشمن یا مناطق جدیدتر بیاره.یا حتی انجمن جدید .همین یه چیز ساده نه این همه کارای گرافیکی
Falskaar و Wyrmstooth به دردتون میخوره.
یه جایی خوندم که یه پچی هست که بااستفاده بهینه از cpu فریم بازی رو تا 40 درصد افزایش میده.میشه یکی از دوستان لطف کنه و اونو قرار بده
TESVAL.dll رو که نمیگید ؟ یادمه اینو تست کردم هیچ تاثیری نداشت. البته زیاد پیشو نگرفتم.

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174

TESVAL.dll رو که نمیگید ؟ یادمه اینو تست کردم هیچ تاثیری نداشت. البته زیاد پیشو نگرفتم.

میگم این سرور های نکسوس داغونه ها! فالسکار رو اومدم دان کنم تا نود درصد رفت قطع شد اونم سه بار!

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
میگم این سرور های نکسوس داغونه ها! فالسکار رو اومدم دان کنم تا نود درصد رفت قطع شد اونم سه بار!

از کجا میشه غیر نکسوس اینا رو گرفت

سسوال دیگه کارکتر من زنه.شوهر خوب از کجا براش پیدا کنم؟

این پست رو یه نگاه بندازین شاید مشکلتون اینطوری برطرف شد.
http://forum.bazicenter.com/thread52633/page458/#post3339802

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
میراک یکی از چهار کاهن اژدهای جزیره ی سولستایم هستش و البته اولین اژدها زاده که از هرمیوس مورا مقام اژدها زاده رو گرفت

برای اطلاعات بیشتر اینجا رو بخون: گیم ایران - ترجمه کتاب «نگهبان و خائن» در بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Dragonborn

و همینطور اینجا : Miraak - The Elder Scrolls Wiki

يعني به جز ما دراگنبورن هاي ديگه اي هم هستن؟ پس چرا فقط ما به تنهايي رفتيم پيش آلدويين
گويا شخصيت منفي هست ميراك درسته؟
امروز يه سر برم جزيره رو بگردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
553
نام
کامران
هرکی مود شنل رو داره لطفا جواب بده:d
توی دستور عمل نوشته باید یه کتاب پیدا کنم بله نام Fryssa the Wide's Nordic Tailoring
کسی کیدونه کجا باید پیداش کنم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
يعني به جز ما دراگنبورن هاي ديگه اي هم هستن؟ پس چرا فقط ما به تنهايي رفتيم پيش آلدويين
گويا شخصيت منفي هست ميراك درسته؟
امروز يه سر برم جزيره رو بگردم

بودن*
Mora هم به Miraak فقط قدرت کنترل اژدها‌ها رو داده،هیچکس جز خدای خدایان نمیتونه کسی‌ رو Dragonborn کنه.

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
بودن*
Mora هم به Miraak فقط قدرت کنترل اژدها‌ها رو داده،هیچکس جز خدای خدایان نمیتونه کسی‌ رو Dragonborn کنه.

الان من چند تا سوال برام پیش اومد ممنون میشک جواب بدید

دقیقا خدای خدایان کیه؟؟ بعدش اینکه چند تا خدا وجود داره و قدرتاشون چیه؟؟؟ و اینکه خدایان قوی ترن یا ددرا ها؟؟؟

و مهم ترین سوال: دقت کردید وقتی وارد معبد یکی از خدایان میشید یه صداهایی تو معبد میاد اون صدا ها چی هستن؟؟؟؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بودن*

الان ما كه دراگنبورن هستيم چه برتري خاصي به ميراك داريم؟
ميراك نورده؟ يا الفه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
الان من چند تا سوال برام پیش اومد ممنون میشک جواب بدید

دقیقا خدای خدایان کیه؟؟ بعدش اینکه چند تا خدا وجود داره و قدرتاشون چیه؟؟؟ و اینکه خدایان قوی ترن یا ددرا ها؟؟؟

و مهم ترین سوال: دقت کردید وقتی وارد معبد یکی از خدایان میشید یه صداهایی تو معبد میاد اون صدا ها چی هستن؟؟؟؟
Akatosh
در حالت معمولی‌ خدایان قوی تر هستن،ولی‌‌Daedra ها هر کدوم دنیای مخصوص خودشون رو دارن که اونجا شکست ناپذیر هستن.
Lore:Divines - UESPWiki
اون صداها فقط از catacombs میاد که :D
الان ما كه دراگنبورن هستيم چه برتري خاصي به ميراك داريم؟
ميراك نورده؟ يا الفه؟

Nord
این برتری که این دفعه Hermaeus mora طرف ما هست نه اون.

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
Akatosh
در حالت معمولی‌ خدایان قوی تر هستن،ولی‌‌Daedra ها هر کدوم دنیای مخصوص خودشون رو دارن که اونجا شکست ناپذیر هستن.
Lore:Divines - UESPWiki
اون صداها فقط از catacombs میاد که :D

Nord
این برتری که این دفعه Hermaeus mora طرف ما هست نه اون.

والا من اون صدا هارو تو معابد خدایان میشنوم!
و در مورد قدرت خدایان و ددرا ها هم یه ویدیو دیدم که اینا تو اسکایریم با هم میجنگن ! حالا نمیدونم مود یا چیز دیگه ولی جالب بود اگه خواستید بگید لینک ویدیو رو بذارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر