راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
کمک!

سلام به همگی.
خواهشا کمک کنین!یه باگ برام پیش اومده که دوربین به کاراکتر اصلیم در حالت سوم شخص خیلی نزدیکه!یعنی نصف صفحه شده کاراکترم!:|
من از هیچ DLC استفاده نکردم و نمیدونم چطوری این باگ ایجاد شده.Werewolf هم که میشم همون باگ سر جاش هست!:|اگه پچ یا راه حلی هست بگین.با Ps3 بازی میکنم.
یه سوال هم داشتم:بهترین DLC برای اسکایریم چی هست؟حجمش چقدر هست؟

آخرین ویرایش:

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
556
نام
کامران
من تازه دوباره اسکاریم شروع به بازی کردم mod های بازی از کجا دانلود کنم؟
(در ضمن بازی روی کامپیوتر بازی میکنم)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام :d
عاغا این دو مورد رو توضیح میدین ؟چه فرقی دارن؟ :d
destruction
conjuration
مرسی :d
ِDestruction جادو هایی ـه که به شخص مقابل مستقیما آسیب می زنن، برق/آتش/یخ میزنن به طرف یعنی:D
Conjuration جادو هایی ـه که یه چیزی رو ظاهر/زنده می کنن، حالا یا اسلحه، یا یه مرده رو زنده می کنن، یا Armor، یا اسب، یا خیلی چیزای دیگه.

dragon darknes

کاربر سایت
Aug 5, 2014
4
سلام
دوستان 2 تا سوال دارم داخل یوتوب گشتم پیدا نکردم
1- برای کوئست plant letter on imperial guard's corpes که در شهر riften روی یک سرباز هست باید چکار کرد
2-ایا راهی داره serana رو به همسری قبول کرد و یا از خون آشامی درش اورد یا نه (بنده یک زن دارم) :D
مرسی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
دوستان 2 تا سوال دارم داخل یوتوب گشتم پیدا نکردم
1- برای کوئست plant letter on imperial guard's corpes که در شهر riften روی یک سرباز هست باید چکار کرد
2-ایا راهی داره serana رو به همسری قبول کرد و یا از خون آشامی درش اورد یا نه (بنده یک زن دارم) :D
مرسی
1-یه نامه دارین باید اون رو بذارین رو جسدش.
2-به طور معمولی‌ نمی‌شه باهاش ازدواج کرد,ولی‌ می‌شه از حالت Vampire درش آورد اگه Path of the dawnguard رو انتخاب کرده باشین

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
1-یه نامه دارین باید اون رو بذارین رو جسدش.
2-به طور معمولی‌ نمی‌شه باهاش ازدواج کرد,ولی‌ می‌شه از حالت Vampire درش آورد اگه Path of the dawnguard رو انتخاب کرده باشین
من یه بار اینو گفتم قبول نکرد، دیگه هم تو گزینه ها نیست، چیکار کنم؟:D

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام به همگی.
خواهشا کمک کنین!یه باگ برام پیش اومده که دوربین به کاراکتر اصلیم در حالت سوم شخص خیلی نزدیکه!یعنی نصف صفحه شده کاراکترم!:|
من از هیچ DLC استفاده نکردم و نمیدونم چطوری این باگ ایجاد شده.Werewolf هم که میشم همون باگ سر جاش هست!:|اگه پچ یا راه حلی هست بگین.با Ps3 بازی میکنم.
یه سوال هم داشتم:بهترین DLC برای اسکایریم چی هست؟حجمش چقدر هست؟
کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟

slender man

کاربر سایت
Aug 16, 2014
40
نام
.........................
سلام
دوستان من یه خونه تو winterun خریدم کلی چیز هم براش خریدم ولی خونم هیجا تو نقشه winterun نیست!حتی کلید خونه هم ندارم!چیکار کنم؟؟(اولین باره که خونه میخرم!)

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام
دوستان من یه خونه تو winterun خریدم کلی چیز هم براش خریدم ولی خونم هیجا تو نقشه winterun نیست!حتی کلید خونه هم ندارم!چیکار کنم؟؟(اولین باره که خونه میخرم!)
اگه کلید خونه رو نداری پس چجوری رفتی برای خونه چیز خریدی؟!:|
تا اونجایی که یادمه خونه ای که تو Whiterun میشد خرید یکم جلوتر از مغازه ی اسلحه فروشی بود.(یعنی وقتی وارد Whiterun میشی اولاش یه اسلحه فروشی هست که اکثر وقت ها یه خانوم اونجا کار میکنه و جلوترش خونه ای که میخری بود.)به این نکته هم توجه داشته باش که در خونت هیچ وقت قفل نیست و اگه هر موقع بری جلوی در میتونی واردش شی و از اگه نتونستی خونت رو پیدا کنی میتونی از این روش استفاده کنی.

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
556
نام
کامران
سلام
برو تو نقشه خونت یه مکانی به نام breezhome پیداش میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر