راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آپدیت دارم تو دیتا فعال نبود که فعالش کردم وقل الان هر سه dlc رو دارم میشه به هرسه تاش تیک بزنم ؟

چطوری سوار اژدها بشم ؟
آره می‌شه.
فعلا نمیتونی‌،ولی‌ بعد رسیدن به یجا از Dragonborn با استفاده از یه Shout می‌شه.

a01

کاربر سایت
Jul 19, 2012
26
نام
امیر
سلام مجدد و بازم یک سوال
تو این مرحله : speak to tanilla about exchanginga pice of armor

این آرمور رو از کجا باید بیارم بدم بش؟
فکر کنم گرفته م و یه جایی گذاشتم ولی یادم نیست

کدی چیزی ندارید که یا مرحله رد بشه و یا این آرمور رو به من بده ؟
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

و سوال بعدی :
من الان ورژن جدید رو نصب کردم
و آپدیت های جدید (pc)

اما مرحله جدید نیورده برام / این مراحل جدید کجا باید پیداشون کنم ؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پیشاپیش تولد 8 سالگی بازی سنتر رو تبریک میگم به همه اعضا و مدیران سایت

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یه سوال dark elf .. high elf ....flamer ... کجای نقشه هستن ?
دنبال جمع کردن خون اون ها بادستگاهه هستی؟! :d اینا آیتمی نیستند. نژاد مردمه. Dark Elf که زیاد داریم ول میگرده توی نقشه. اکثرا هم جادوگر هستند. چهره هاشون مثل الف ها می مونه با پوست سیاه
Falmer ها رو می تونی توی خرابه های کوتوله ها یا همون Dwarf ها پیدا کنی. High Elf بدرد نخور متاسفانه سخت پیدا میشه و باید یک شهروند High Elf را یواشکی بکشی!
برای بهتر متوجه شدن قیافه های نژاد ها به صفحه اول این تاپیک مراجعه کنید عکس های خوبی داره
یک نفر از هر نژاد رو بکش و خون اون رو جمع کن

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
کمک کنین تورو خدا!
من تو ساید کوئست
[h=1]Skyrim:Forbidden Legend[/h]گیر کردیم. بعد از اینکه اولین گردن بندو گرفتم و دوتا دیگه باید بگیرم یکی از اون درها قفله و باز نمیشه ویکی دیگه باز میشه ویه اهرم برا پایین اوردن یک پل هست که وقتی میکشمش نیزه پرتاب میشه سمتم بگید باید چی کار کنم

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
دنبال جمع کردن خون اون ها بادستگاهه هستی؟! :d اینا آیتمی نیستند. نژاد مردمه. Dark Elf که زیاد داریم ول میگرده توی نقشه. اکثرا هم جادوگر هستند. چهره هاشون مثل الف ها می مونه با پوست سیاه
Falmer ها رو می تونی توی خرابه های کوتوله ها یا همون Dwarf ها پیدا کنی. High Elf بدرد نخور متاسفانه سخت پیدا میشه و باید یک شهروند High Elf را یواشکی بکشی!
برای بهتر متوجه شدن قیافه های نژاد ها به صفحه اول این تاپیک مراجعه کنید عکس های خوبی داره
یک نفر از هر نژاد رو بکش و خون اون رو جمع کن

میدونم نژاد هستن :D ولی الان که میخام دم دست نیستن :))
آره اون دستگاه :D ...ببینم یه سوال اونطور که هاریکن پادشاه وامپایرها میگفتش ضعف وامپایرها جلوی خورشید برطرف میشه با اونکار؟؟؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آره اون دستگاه :D ...ببینم یه سوال اونطور که هاریکن پادشاه وامپایرها میگفتش ضعف وامپایرها جلوی خورشید برطرف میشه با اونکار؟
جمع آوری خون با اون دستگاه ربطی به مکیدن خون افرادی که خوابیده به نظرم نداشت. اون اصلا یک Quest دیگه بود فکر کنم
دو حالت داره:
1- اگر به مرور خون مردم توی خواب رو به موقع بخوری (هر نژادی)، تو صبح کمتر مقادیر منفی گیرت میاد (مثلا دیگه از میزان کل HP یک عالمه کم نمی کنه)
2- اگر نخوری، قابلیت های بهتر و خیلی خوبی گیرت میاد، منتهی چون به وحشی شدن کاراکترت ختم میشه (تفاوتی ما در قیافه نمی بینیم منتهی مردم خودشون تشخیص میدند :d) مردم میریزند سرت تا وارد یک شهر میشی!
در کل ومپایرها همیشه ضعف هایی رو جلوی نور خورشید دارند و برای همیشه نمیشه از بین برد. بهترین راه اینه که فردی که میخواد ومپایر شه از کلاس جادوگری استفاده کنه تا مبارزه تن به تن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کمک کنین تورو خدا!
من تو ساید کوئست
Skyrim:Forbidden Legend

گیر کردیم. بعد از اینکه اولین گردن بندو گرفتم و دوتا دیگه باید بگیرم یکی از اون درها قفله و باز نمیشه ویکی دیگه باز میشه ویه اهرم برا پایین اوردن یک پل هست که وقتی میکشمش نیزه پرتاب میشه سمتم بگید باید چی کار کنم
اون دری که قفل هست باید ماموریت‌های College of winterhold رو برین تا باز بشه.
دومی‌ همFolghuntur رو میگین؟ اونجا نیزه‌های پرتابی پازل دومش هستن
اون یکی‌ هم برین به اتاق کناری و به ترتیب اینطوری بذارین مجسمه هارو : مار - نهنگ - عقاب،برگردین به اتاق قبلی‌ یکی‌ از اهرم ( اهرم اصلی‌ نه, اون یکی‌ ها) رو بکشین و یه اتاق جدید باز می‌شه، برین اون تو،تو اون هم به ترتیب عقاب - مار - نهنگ رو بذارین و بیایین به اتاق اصلی‌ و اهرم اصلی‌ رو بکشین تا پل باز بشه.
اگه نتونستین پیشنهاد می‌کنم یه ویدئو ببینین در مورد اینDungeon،چند تا از پیچیده‌ترین معما‌های بازی رو داره.

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
اون دری که قفل هست باید ماموریت‌های College of winterhold رو برین تا باز بشه.
دومی‌ همFolghuntur رو میگین؟ اونجا نیزه‌های پرتابی پازل دومش هستن
اون یکی‌ هم برین به اتاق کناری و به ترتیب اینطوری بذارین مجسمه هارو : مار - نهنگ - عقاب،برگردین به اتاق قبلی‌ یکی‌ از اهرم ( اهرم اصلی‌ نه, اون یکی‌ ها) رو بکشین و یه اتاق جدید باز می‌شه، برین اون تو،تو اون هم به ترتیب عقاب - مار - نهنگ رو بذارین و بیایین به اتاق اصلی‌ و اهرم اصلی‌ رو بکشین تا پل باز بشه.
اگه نتونستین پیشنهاد می‌کنم یه ویدئو ببینین در مورد اینDungeon،چند تا از پیچیده‌ترین معما‌های بازی رو داره.

دمت گرم . خیلی آقایی:x

vampire_b14

کاربر سایت
Sep 7, 2013
11
بچه ها توروخدا کمک کنین من گیر کردم

تو ماموریت A new Order میرم sorine رو دعوت میکنم چیزی که میخواد هم میدم بهش ولی تو recruit gunmar گیر کردم نقشه جاشو نمیگه نمیدونم باگه یا چی کسی نمیدونه کجا میتونم پیداش کنم ؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بچه ها توروخدا کمک کنین من گیر کردم

تو ماموریت A new Order میرم sorine رو دعوت میکنم چیزی که میخواد هم میدم بهش ولی تو recruit gunmar گیر کردم نقشه جاشو نمیگه نمیدونم باگه یا چی کسی نمیدونه کجا میتونم پیداش کنم ؟؟
برین به Horker island تو Solstheim .
یه باگ هست،وقتی‌ Dragonborn نصب می‌شه اینجوری می‌شه لول.

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
یکی از دانشجو های دانشگاه وینر هولد منو سبز کرده میرم پیشش هم میگه وقتو بگزرون کسی نمی دونه چی کار باید بکنم؟

---------------------------------------
هیچی آقا موشکلم حل شد انگار باید به معنای واقعی کلمه وقتو میگزروندم نه اینکه کاری نشه کرد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر