راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,767
نام
محمد امین
اقا کسی میدونی چطوری میشه وسط بازی تغییر نژاد یا تغییر قیافه (منظور صورت و.....)داد؟

دقیقا سوال منم همینه یکسری درباره ارایشگاه صحبت میکردن که توش میشه این کارا را کرد راسته

راستی من با پی سی بازی نمیکنم

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
چیزی به اسم آرایشگاه تو بازی وجود نداره
تنها راه تغییر جنسیت ، نژاد یا چهره استفاده از چیت هست که فقط تو PC امکان پذیر هست

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
هانتر جون چه خبر؟

---------- نوشته در 06:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:49 PM ارسال شده بود ----------

چیزی به اسم آرایشگاه تو بازی وجود نداره
تنها راه تغییر جنسیت ، نژاد یا چهره استفاده از چیت هست که فقط تو PC امکان پذیر هست
نه میشه قیافه رو عوض کرد هرکی باورش نمی شه این ویدیو رو نگاه کنه
How to change your appearance in Skyrim | "A New You" Achievement guide - YouTube
راهشم اینه برید ریفتین و بعد برید به Rat way (مقر انجمن دزدا)(البته من اونجا پیداش کردم) تو اون کافه یک زنی هست که اون ور رو یه میز کنار دریاچه نشسته که لباس جادوگری پوشیده باهاش صحبت کنید یکی از گزینه ها مربوط به
change your appearance است اونو بزنید ولی ۱۰۰۰ تا هزینشه(اونایی که ومپایر هستند نمی تونند تغییر چهره بدن)(اگه اونجا نتونستید زنه رو پیدا کنید ویدیو رو ببنید می گه چی کار کنید)

آخرین ویرایش:

old^gamer

کاربر سایت
Nov 25, 2012
21
نام
Hamid
نه میشه قیافه رو عوض کرد هرکی باورش نمی شه این ویدیو رو نگاه کنه
How to change your appearance in Skyrim | "A New You" Achievement guide - YouTube
راهشم اینه برید ریفتین و بعد برید به Rat way (مقر انجمن دزدا)(البته من اونجا پیداش کردم) تو اون کافه یک زنی هست که اون ور رو یه میز کنار دریاچه نشسته که لباس جادوگری پوشیده باهاش صحبت کنید یکی از گزینه ها مربوط به
change your appearance است اونو بزنید ولی ۱۰۰۰ تا هزینشه(اونایی که ومپایر هستند نمی تونند تغییر چهره بدن)(اگه اونجا نتونستید زنه رو پیدا کنید ویدیو رو ببنید می گه چی کار کنید)

این راه درسته ولی فقط در downguard کار میکنه ! بعد از نصب یک صدایی می شنوی ( مثلا از یک محافظ ) که می گه "People say there's someone in Riften that can... change your face. Make you look completely different. Do you believe that?"

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
1.میشه تغییر قیافه داد و فقط هم در DownGuard میشه چون شرکت سازنده در این DLC این قابلیت رو اضافه کرده که دوستان هم توضیح دادن در کجا میشه این کار رو انجام داد.
2.کسی میدونه چجوری میشه تو بازی به وسیله ی امکانات خود بازی ScreenCapture کرد؟

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
1.میشه تغییر قیافه داد و فقط هم در DownGuard میشه چون شرکت سازنده در این DLC این قابلیت رو اضافه کرده که دوستان هم توضیح دادن در کجا میشه این کار رو انجام داد.
2.کسی میدونه چجوری میشه تو بازی به وسیله ی امکانات خود بازی ScreenCapture کرد؟
به وسیله ی امکانات بازی که نمی شه screen capture کرد ولی اگه تو pc بازی می کنید میتونید با استفاده از نرم افزار هایی مانند BSR Screen Recorder این کارو انجام داد این نرم اقزار رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید
دانلود BSR Screen Recorder

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
نه دوسته عزیز میشه یه چیتی بزنی که همه ی حوادث بازی متوقف بشه و از هر جایی که میخوای و هر طوری که دوس داری از کاراکترت عکس بگیری.
من اینو یه جایی خوندم که طرف چیتشم نوشته بود ولی هر چی میگردم سایت رو دوباره پیدا نمیکنم!!!
اما خب این برنامه هم فک کنم کارم رو راه بندازه دانلودش میکنم.ممنون از راهنماییت

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
کسی هست که این بازی رو روی ایکس باکس بازی کنه و آپدیت هم نکرده باشه و سیوشون بده به من؟
modio همه ی سیواش آپدیت میخوان
اگه شد اورک یا نرد باشه که عالیه ولی اگه نبود هم مهم نیست

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من یه جایی گیر کردم
وقتی میخوام برم دنبال elder scroll داخل کالج باید با اون پیر مرده که orc هستش توی کتابخونه صحبت کنیم چیکار کنم هرچی میگم بهم جای کتیبه رو نمیگه :(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من یه جایی گیر کردم
وقتی میخوام برم دنبال elder scroll داخل کالج باید با اون پیر مرده که orc هستش توی کتابخونه صحبت کنیم چیکار کنم هرچی میگم بهم جای کتیبه رو نمیگه :(
جلوش رو میز یه کتاب هست، اون رو بخون بعدا باهاش حرف بزن.

Dante S

کاربر سایت
Dec 9, 2012
29
کسی هست که dlc ی hearthfires رو نصب کرده باشه توی ساخت خونه گیر کردم نمی تونم سنگ quarried stone رو پیدا کنم

چطور می شه عضو کالج جادوگری شد قبلا عضوش بودم ولی بخاطر خون آشام شدن منو از کالج انداختن بیرون و قدرت جادویی خودم رو از دست دادم هر کی می دونه کمک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر