راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
حالا یکی‌ بود واسه Oblivion بازی روFPS میکرد :D، مسلسل اینا اضافه میکرد لول :D

این دیگه نامردیه مسلسل با شمشیر کلا نمیشه مقایسه کرد فرض کن ارتش 10000نفری با شمشیر نیزه سپر و تنها تو در مقابلشون با مسلسل با 30000 گلوله نمیشه که:d

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
جالب میشه با مسلسل بری به جنگ اژدها
اژدها هم نامردی نکنه به جای نفس آتشین بهت آرپیجی بزنه
کلا ملت بازی رو فان میکنند.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
جالب میشه با مسلسل بری به جنگ اژدها
اژدها هم نامردی نکنه به جای نفس آتشین بهت آرپیجی بزنه
کلا ملت بازی رو فان میکنند.
اره یکم هم تلاش بکنن plasma cannon و plasma rifleهم در میارن اخه اون کسایی که اینارو درمیارن دیونه ان باور کن :dدیگه اخرش میرسه به نانو تکنولوژی :d

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
اره یکم هم تلاش بکنن plasma cannon و plasma rifleهم در میارن اخه اون کسایی که اینارو درمیارن دیونه ان باور کن :dدیگه اخرش میرسه به نانو تکنولوژی :d

بعضی جاها خوب حال میده مثلا" توی IV یه رمز داشت که اسب ظاهر میکرد و یه ترینر که ASSASSIN میشدی با شمشیر و این چرت و پرت ها میرفتی سوار بر اسب به جنگ angel ها....

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
کاوه فکر میکنم تاکید میکنم دارم فکر میکنم عمر تاپیک تموم شده چون دیگه همه چیز رو نوشتیم هرکی بخواد سرچ میکنه دیگه کسی نمیاد بپرسه درضمن....احتمالا" نفس های آخره چون بعضی شب ها یه دفعه 6 صفحه مینوشتیم 17 کاربر فعال آنلاین الان یه 4 روزه هنوز صفحه 257 پر نشده یادت میاد اون شبی که در مورد اصل نصب آدالین و آخوش حرف میزدیم چقدر در اوج قدرت بودیم حالا دیگه......

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
کاوه فکر میکنم تاکید میکنم دارم فکر میکنم عمر تاپیک تموم شده چون دیگه همه چیز رو نوشتیم هرکی بخواد سرچ میکنه دیگه کسی نمیاد بپرسه درضمن....احتمالا" نفس های آخره چون بعضی شب ها یه دفعه 6 صفحه مینوشتیم 17 کاربر فعال آنلاین الان یه 4 روزه هنوز صفحه 257 پر نشده یادت میاد اون شبی که در مورد اصل نصب آدالین و آخوش حرف میزدیم چقدر در اوج قدرت بودیم حالا دیگه......
میدونی چرا؟؟؟چون مدارس و دانشگاهها باز شده کسی وقت نمیکنه بازی کنه چه برسه به این که بیاد اینجا!

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی

اون روز یه طعمه دیگه داشت:d

KHAZ

کاربر سایت
Sep 29, 2012
7
نام
پیمان
عوض کردن جووو

خب حالا که همگی حوصلتون سر رفته چند تا سوال دارم!
مثلا سلام ..پسفردا نگین یارو اومد فرت سوال پرسید ج دادیم ی سلام هم نکرد :D
اولین سوالم همون کوئست تکراری REVEALING THE UNSEEN یا همون MZulft خودمون که اگه متریک هم حساب کنین گوگشه گوشه ی کریستال هارو با مجیک های flame va forsbite زدم تو بگو 1 میلیمتر تغییر کنه اصلا!انگار نه انگار چه کنم؟:D دقیقا کجارو باید بزنم؟

دومین سوالم کوئست trinity restored یا nightegale اگه درست نوشته باشم که وقتی لباسشو میپوشی karliah قربونش برم از cave میزاره میره وbrynjolf هم میره جای دری که از نیزس کنارش هم سویچ واس باز شدن در هست اما هر بار زدم میگه you cant use this right now (البته بیخش شدم رفتم کوئست های دیگرو انجام دادم الان میرم اونجا bryinjolf هم دگ نیست):D اینجا چه باید بکنم؟
کوئست سوم : the battle for fort hraggstay که من بازی رو با وین هلم ها رفتم که باید به fort های امپرال ها حمله کنی که اونجارو تسخیر کنی تو اخرین کوئستش رفتم همه امپرال هارو شتک کردم:D اما لامصب روی 5% مونده همه جارو هم زیرو رو کردم هیچ سرباز امپرالی دگ وجود نداره!چه کنم؟

و اخرین سوال چیتی ترینری کد تقلبی نیست که فقط کوئست هایی که تو اددت داری کمپلت بشه؟ psb رو نمیخام ها نیستش همچی کد تقلبی؟مرسی اگه ج سوالامو بدین

---------- نوشته 30-09-2012 در 12:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 29-09-2012 در 11:59 PM ارسال شده بود ----------

ااااااااا راستی اینم بگم با دیال اپم از کجای سرعتش بگم برات؟ببین دگ این سه تا کوئست چقد فشار اورده که مجبور شدم با دیال پاشم بیام :|
همینام که نوشتم ی 20 مینی طول کشید! اینارو گفتم نگین طرف تنبله 258 صفحه پست گذاشتیم نمیره ی سر بزنه!:-"

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اولین سوالم همون کوئست تکراری REVEALING THE UNSEEN یا همون MZulft خودمون که اگه متریک هم حساب کنین گوگشه گوشه ی کریستال هارو با مجیک های flame va forsbite زدم تو بگو 1 میلیمتر تغییر کنه اصلا!انگار نه انگار چه کنم؟:D دقیقا کجارو باید بزنم؟

دومین سوالم کوئست trinity restored یا nightegale اگه درست نوشته باشم که وقتی لباسشو میپوشی karliah قربونش برم از cave میزاره میره وbrynjolf هم میره جای دری که از نیزس کنارش هم سویچ واس باز شدن در هست اما هر بار زدم میگه you cant use this right now (البته بیخش شدم رفتم کوئست های دیگرو انجام دادم الان میرم اونجا bryinjolf هم دگ نیست):D اینجا چه باید بکنم؟
کوئست سوم : the battle for fort hraggstay که من بازی رو با وین هلم ها رفتم که باید به fort های امپرال ها حمله کنی که اونجارو تسخیر کنی تو اخرین کوئستش رفتم همه امپرال هارو شتک کردم:D اما لامصب روی 5% مونده همه جارو هم زیرو رو کردم هیچ سرباز امپرالی دگ وجود نداره!چه کنم؟

و اخرین سوال چیتی ترینری کد تقلبی نیست که فقط کوئست هایی که تو اددت داری کمپلت بشه؟ psb رو نمیخام ها نیستش همچی کد تقلبی؟مرسی اگه ج سوالامو بدین

---------- نوشته 30-09-2012 در 12:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 29-09-2012 در 11:59 PM ارسال شده بود ----------

ااااااااا راستی اینم بگم با دیال اپم از کجای سرعتش بگم برات؟ببین دگ این سه تا کوئست چقد فشار اورده که مجبور شدم با دیال پاشم بیام :|
همینام که نوشتم ی 20 مینی طول کشید! اینارو گفتم نگین طرف تنبله 258 صفحه پست گذاشتیم نمیره ی سر بزنه!:-"
واو این اسکایریم هم چه قد عضو گرفت
این آقا هم اولین پستش مثل خیلیا اسکایریم بود

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

باید خود آینه هارو بزنی‌ دیگه:biggrin1:، اگه حرکت نمی‌کنه یبار از اون منطقه خارج بشو و برگرد. اگه بازم درست نیست باگ هست، معمولا با نصب کردن آپدیت درست می‌شه.

2-آخر ماموریت یا اولش؟:D

اگه آخرش هست که بزن setstage TG08A 75، اگه بازم درست نشد یه لود کردن دوباره درست می‌کنه.

Qasqهمهٔ ماموریت‌های بازی رو تموم می‌کنه، تا جایی‌ که می‌دونمQuest اونجوری که شما میگین نیست.

KHAZ

کاربر سایت
Sep 29, 2012
7
نام
پیمان
سواله دومم وقتی دفه اول با karliah va brynjolf وارد cave .nightingale میشی بعد میرن Armor nightingale رم میپوشن!بعع با هم حرف میزنن karliah میره بیرون brynjolf هم میره جای دره نیزه ای که باز نمیشه کوئست هم پشت همین در است که باید بری روی ی سکو وایستی فکر کنم! این درو چه کنم؟

اره منظورم همین qasq بود :D این که چرته بابا از بازی چیزی نمیفهمی! فقط ی کوئست رد چه واس اونا که باگه!

او اینه ها با ور کن هیروم بس فیر زد خودش اب شد اونا هیچی نمیشن!

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سواله دومم وقتی دفه اول با karliah va brynjolf وارد cave .nightingale میشی بعد میرن Armor nightingale رم میپوشن!بعع با هم حرف میزنن karliah میره بیرون brynjolf هم میره جای دره نیزه ای که باز نمیشه کوئست هم پشت همین در است که باید بری روی ی سکو وایستی فکر کنم! این درو چه کنم؟

شما باید واستی حرفشون تموم شه بعدش دنبالشون کنی به اون در که رسیده یه دستگیره کنار دیوار وجود داره که فکر کنم karliah باید بکشه تا در باز بشه اگه حرکتی نمیکنه یه بار بازی رو لود کن و دوباره برو.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

اره منظورم همین qasq بود :D این که چرته بابا از بازی چیزی نمیفهمی! فقط ی کوئست رد چه واس اونا که باگه!

او اینه ها با ور کن هیروم بس فیر زد خودش اب شد اونا هیچی نمیشن!
Trinity Restored : باگ هست :D، همونطور که دوستمون گفت، لود دوباره باید درست کنه، اگه نکرد بزنین ResetAI .
Revealing the Unseen : آپدیت کردن بازی اصولاً باید درست کنه :D

KHAZ

کاربر سایت
Sep 29, 2012
7
نام
پیمان
میدونم ندونسته دارین این کارو میکنین!
اما واضحه که دارین فحش میدین :D :|
(دیال اپو) باید تو پرانتز میگرفتم!؟؟؟:D
چه توقع ها از ادم دارینا :D اونوقت هیی بگین اپ کن گیمو :|
ferhood جان گفتم که لامصب پا بده نیست میذاره میره این karliah :D از کیو قبلا این طفلکی brynjolf هم وایمیستاد جای دره اما فقط جاش علف در اومده اونم رفته :D
اگه کد تقلبی باشه که باهاش بشه یکی یکی کوئستی که میخوای کمپلت بشه عالیه!

the battle for fort hraggstay که من بازی رو با وین هلم ها رفتم که باید به fort های امپرال ها حمله کنی که اونجارو تسخیر کنی تو اخرین کوئستش رفتم همه امپرال هارو شتک کردم:biggrin1: اما لامصب روی 5% مونده همه جارو هم زیرو رو کردم هیچ سرباز امپرالی دگ وجود نداره!چه کنم؟(این خیلی واسم مهمه لامصب کجاش باگ نیس از هر کوئستی ما خوشمون اومد یجوری باگ میشه :|
ااا راستی قضیه این چیه کد تقلبه؟ چیزی فهمیدین ی ندایی برسونین
Full List of Quests - All Quests Listed for Each Faction/Main Quests (SPOILERS) - Steam Users' Forums

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر