راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

pelox

کاربر سایت
May 14, 2011
27
من دوباره اینجا گیر کردم اینیکی واقعا توش موندم
y2qqq8sc0q01leb3s51.bmp

---------- نوشته در 04:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال دیگه رمز برایpcهست
اگه هست کجابایدزد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من دوباره اینجا گیر کردم اینیکی واقعا توش موندم
y2qqq8sc0q01leb3s51.bmp
دقیقاً تو چیش موندین؟باهاش صحبت کنین خوب،اگه گزینه صحبت کردن نمیاد چند بار باهاش حرف زدن یا از سیو قبلی‌ لود کردن حل می‌کنه
یک سوال دیگه رمز برایpcهست
اگه هست کجابایدزد
با~ کنسول رو باز کنین بزنین.

این هم همهٔ رمز ها
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Console_Commands_(Skyrim)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هرچقدر باهاش صحبت میکنم فایده ای نداره چند بارهم لود کردم جواب نداد
عجیب،وسط ماموریت Season unendingنیستین که؟ اگه دارین اونو میرین نمی‌شه اینو رفت،باید اونو تموم کنین بعدا،یا مثلا تازه اونو تموم کنین هم باید چند روزی صبر کنین تا بشه اینو رفت.

eftekhary2010

کاربر سایت
Feb 1, 2012
12
بازی رو از طریقSkyrimlauncher که اجرا کنین تو آپشن(option) میتونین تنظیمات گرافیک‌ای بازی رو تنظیم کنین.

در مورد کالج هم یادم نیست،اسم ماموریت رو میتونین بگین? تا بیشتر راهنمایی‌ کنم

اسم ماموریتش clear the point of focusهستش واینکه اون luncher هم بلد بودم می خواستم در تنظیمات کامپیوتری منو راهنمایی کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اسم ماموریتش clear the point of focusهستش واینکه اون luncher هم بلد بودم می خواستم در تنظیمات کامپیوتری منو راهنمایی کنید
جزLauncher فکر نکنم از جای دیگه بشه.

در مورد اون ماموریت هم Mystic tuning gloves رو بپوشین بعدا جلو حوض رو بزنین

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
آقلیون من تو اولین مرحله ی riften اونجا که یارو مردم صدا می کنه بعد یه بطری میگیره دستش گیر کردم :crying:باید چیکار کنم ؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقلیون من تو اولین مرحله ی riften اونجا که یارو مردم صدا می کنه بعد یه بطری میگیره دستش گیر کردم :crying:باید چیکار کنم ؟؟؟
خوب؟:D باید برین پشت اون مغازه‌ای که علامت زده قفل رو بشکنین بردارین آیتم رو ببرین بذارین تو جیب اون‌یکی

RISEN474

کاربر سایت
Oct 28, 2011
10
نام
اميرمحمد
سلام

سلام،من تو بازي گرگينه شدم و اون مرحله اي كه رئيس گرگينه ها رو درمان ميكنيم رو رد كردم و خودمو درمان نكردم اما الان ميخوام ديگه گرگينه نباشم چيكار كنم؟ و من سر يه جادوگر رو دارم و اونو به معبد بردم اما ديگه مثل دفعه ي قبلي اتفاقي نيفتاد و نتونستم مثل اون رئيسه خودم رو درمان كنم.در ضمن من نسخه ي xbox‏ رو بازي ميكنم اگه از راه عادي نميشه درمانش كرد اگه ميتونيد كدش رو بذاريد،هدف اصلي من اينه كه ومپاير بشم پس اگه راهي يا كدي هست كه از گرگينگي مستقيم به ومپايري رفت لطفا بيان كنيد.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا روی مغازه ای علامت نزده علامت روی یارو !!!!!!!!!!!!!!!
رو کدوم یارو؟همونی که باهاش حرف زادی یا اون یکی‌ مارمولکِ :D
در هر حال فرق نداره سمت چپت درست کنار پول یه دک هست که اون مارمولک صاحبش هست،برو قفل پایینی اونو بشکن توش یه چیزی هست اونو بردار،ببر بذار تو جیب اونی که سمت راست میدان نشسته،مواظب باش دیده نشی‌.
سلام،من تو بازي گرگينه شدم و اون مرحله اي كه رئيس گرگينه ها رو درمان ميكنيم رو رد كردم و خودمو درمان نكردم اما الان ميخوام ديگه گرگينه نباشم چيكار كنم؟ و من سر يه جادوگر رو دارم و اونو به معبد بردم اما ديگه مثل دفعه ي قبلي اتفاقي نيفتاد و نتونستم مثل اون رئيسه خودم رو درمان كنم.در ضمن من نسخه ي xbox‏ رو بازي ميكنم اگه از راه عادي نميشه درمانش كرد اگه ميتونيد كدش رو بذاريد،هدف اصلي من اينه كه ومپاير بشم پس اگه راهي يا كدي هست كه از گرگينگي مستقيم به ومپايري رفت لطفا بيان كنيد.

برو جلو اون آتش آبی‌ Activateرو بزن فقط

RISEN474

کاربر سایت
Oct 28, 2011
10
نام
اميرمحمد
اقا من همين كارو ميكنم اما هيچ اتفاقي نميافته, جالب اينكه وقتي يك ديگه از عضو كامپنين ها ميخواد درمان بشه من اونو هم با بردن به معبد ميتونم درمان كنم اما خودم رو نه!! كلا بدگيري كردم,اگه چيتي واسه نسخه ي xbox‏ وجود داره(واسه درمان گرگينگي-ومپاير شدن-يا هر چيز ديگه اي) لطفا بذاريد يا حداقل يه راهي نشون بديد از گرگينگي در بيام.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا من همين كارو ميكنم اما هيچ اتفاقي نميافته, جالب اينكه وقتي يك ديگه از عضو كامپنين ها ميخواد درمان بشه من اونو هم با بردن به معبد ميتونم درمان كنم اما خودم رو نه!! كلا بدگيري كردم,اگه چيتي واسه نسخه ي xbox‏ وجود داره(واسه درمان گرگينگي-ومپاير شدن-يا هر چيز ديگه اي) لطفا بذاريد يا حداقل يه راهي نشون بديد از گرگينگي در بيام.
اصولا باید با داشتن یک سر جادوگر و بردنش کنار آتش و زدن Activate روح گرگ خودت بیرون بیاد بتونی‌ بکشیش. اگه هر چقدر میزنی‌ بیرون نمیاد باگ هست.

البته زیاد نقطه منفی‌ نداره،به جز اینکه بخوایی خون آشام بشی دلیلی‌ نیست درمان کنی‌ که :D رو ایکس بکس هم رمز نداره متاسفانه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر