راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا من تو اونجایی که مرده میره می خوابه بعدش یک زن میره روبه رویه کمد وامیسه بعد کمه درش قفل هست باید چیکار کرد:((
کجا؟ اسم ماموریت چی‌ هست؟:D
اگه مالDark brotherhood هست که سه نفر تو اتاق هستن یکی‌ از اونارو باید بکشی.
======
یا اگه اونجایی‌ که تو مسافرخونِ هستی‌ زن خودش در رو باز می‌کنه، اگه باز نکرد یبار از اول لود کنین اونجارو
=======

اگه اون نیست بیشتر توضیح بده،اسم ماموریت‌ای چیزی.

pelox

کاربر سایت
May 14, 2011
27
کجا؟ اسم ماموریت چی‌ هست؟:D
اگه مالDark brotherhood هست که سه نفر تو اتاق هستن یکی‌ از اونارو باید بکشی.
======
یا اگه اونجایی‌ که تو مسافرخونِ هستی‌ زن خودش در رو باز می‌کنه، اگه باز نکرد یبار از اول لود کنین اونجارو
=======

اگه اون نیست بیشتر توضیح بده،اسم ماموریت‌ای چیزی.

همینه ولی هرچی دکمهeرو میزنم بازم فقط حرف میزنه ولی یک علامت دیگه هم بیرون مسافر خونه هست ممنون اگه جواب بدی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

همینه ولی هرچی دکمهeرو میزنم بازم فقط حرف میزنه ولی یک علامت دیگه هم بیرون مسافر خونه هست ممنون اگه جواب بدی
خوب علامت هرجارو نشون میده برو اونجا دیگه،اگه یه جا رو الکی‌ نشون مثلا تو زمین رو احتمالا باگ هست از اول لود کنی‌ یبار درست می‌شه

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
خوب علامت هرجارو نشون میده برو اونجا دیگه،اگه یه جا رو الکی‌ نشون مثلا تو زمین رو احتمالا باگ هست از اول لود کنی‌ یبار درست می‌شه

نه میگه درو ببند باید در پشتسریتونو ببندی تا در باز کنه ناسلامتی در مخفیه:)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه میگه درو ببند باید در پشتسریتونو ببندی تا در باز کنه ناسلامتی در مخفیه:)
ایشون میگه بیرون مسافر خونه رو نشون میده آخه :D،اونجا که میگه در رو ببند باید در رو نشون بده و میده :D. شایدم ایشون اشتباهی‌ گفتن بیرون مسافر خونه :-?
در کلّ اگه اونجا هستین که رفتین تو اتاق همونطور که دوستمون گفتن در رو ببندین حلِ .

pelox

کاربر سایت
May 14, 2011
27
ایشون میگه بیرون مسافر خونه رو نشون میده آخه :D،اونجا که میگه در رو ببند باید در رو نشون بده و میده :D. شایدم ایشون اشتباهی‌ گفتن بیرون مسافر خونه :-?
در کلّ اگه اونجا هستین که رفتین تو اتاق همونطور که دوستمون گفتن در رو ببندین حلِ .
کلید میخاد کمده کلیدش چیه نزاد nord
مرحلهdelphin

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
دوستان من میخوام گرگ نمابشم عضو گروه Companions شدم خواستم یه مشورت بکنم کسی اینجا گرگ نما شده خواشتم ببینم بعدش مشکلی که برام پیش نمیاد اخه تو بعضی از ماموریتها یهو یه جانور عجیبو غریب میاد نمیشه کاریش کرد یدونه میزنه ادمو زیرو رو میکنه نظرتون چیه؟گرگ نما بشم بعدش مشکلی پیش نمیاد؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من میخوام گرگ نمابشم عضو گروه Companions شدم خواستم یه مشورت بکنم کسی اینجا گرگ نما شده خواشتم ببینم بعدش مشکلی که برام پیش نمیاد اخه تو بعضی از ماموریتها یهو یه جانور عجیبو غریب میاد نمیشه کاریش کرد یدونه میزنه ادمو زیرو رو میکنه نظرتون چیه؟گرگ نما بشم بعدش مشکلی پیش نمیاد؟
وقتی‌ می‌خوابیWell rested bonus نمیگیری،آدم خار میشی‌،یعنی‌ موقع‌ای که گرگ هستی‌ واسه بالا بردن جون خود گوشت دشمنارو میتونی‌ بخوری،موقع گرگ شدن کسی‌ ببینتت bountyاضافی می‌شه،تو حالت گرگ شدن هم ببیننت بهت حمله می‌کنن. فقط همین:D
کلید میخاد کمده کلیدش چیه نزاد nord
مرحلهdelphin

گفتیم که،در اتاق رو ببند دختر خودش باز می‌کنه در کمد رو

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,627
نام
محسن
دوستان من تو ماموریت search for information about the dragons returning چکار باید بکنم همه جا رو گشتم ولی اینو نمیتونم انجام بدم هیچ علامتی رو نقشه نیست که برم اونجا.لطفا کمک کنید.

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
دوستان من تو ماموریت search for information about the dragons returning چکار باید بکنم همه جا رو گشتم ولی اینو نمیتونم انجام بدم هیچ علامتی رو نقشه نیست که برم اونجا.لطفا کمک کنید.
باید پنهانی یا با بزن و بکش >:) این مرحله رو رد کنی.
باید از ساختمان اول بری تو حیاط بعدش بری جایی که علامت زده و از توی صندوق اطلاعات رو برداری یا از زندانی ها بپرسی.میتونی از local map برای پیدا کردن رهت استفاده کنی.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بعد اینکه از خدمتکار جدا شودین در هارو یکی‌ یکی‌ بگردین تا به یه فضای باز برسین،بعدا برین اون تو،سربازی که جلو شما هست رو آروم بکشین، اونجا دو تا اتاق هست که تو یکی‌ دو نفر دارن حرف می‌زنن باهم،برین اون‌یکی اتاق،یک جعبه هست که توشDragon report وBlades report : delphin,esbern این چیزا هست، بعدا بیایین اتاق‌ای که اون دو نفر توش هستن اونارو بکشین از رو جسد الف وسایل رو بردارین بعدا برین از قسمت Books این آیتم هارو (Dragon report,...) بخونین،بعد اینکه خواندین برین پایین پل‌ها اونجا یک زندانی هست ازش اطلاعات بگیرین و آزادش کنین،ببعدا اون دو تا سرباز که میان رو بکشین از رو جسدشن کیلید رو بردارین از طریق چاه فرار کنین آسونه :D

pelox

کاربر سایت
May 14, 2011
27
ببخشید دباره اینجا کلید میخواد دقیقا بعداز مرحله partyعکسش توspهست

j8jr2pssr8aq92mh35hh.png

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ببخشید دباره اینجا کلید میخواد دقیقا بعداز مرحله partyعکسش توspهست

j8jr2pssr8aq92mh35hh.png
اولین بار هست وارد این شهر میشی‌؟ اگه آره اینجارو بی‌ خیال،برو از طریق راه از طریق دروازه اصلی‌ شهر وارد شو،باید یکم پول بدی به سربازا فقط.
دروازه آصلی شهر هم آخر یک راه هست نزدیک بشی بهش تو نقشه نشون میده

pelox

کاربر سایت
May 14, 2011
27
اولین بار هست وارد این شهر میشی‌؟ اگه آره اینجارو بی‌ خیال،برو از طریق راه از طریق دروازه اصلی‌ شهر وارد شو،باید یکم پول بدی به سربازا فقط.
دروازه آصلی شهر هم آخر یک راه هست نزدیک بشی بهش تو نقشه نشون میده
اره اولین بار بود اونجا رو رفتم الان یکجای دیگه گیر کردم تو یه کافه یمرده واستاده یک نفر هم فقط داره منو میزنه توهمین شهر:((

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اره اولین بار بود اونجا رو رفتم الان یکجای دیگه گیر کردم تو یه کافه یمرده واستاده یک نفر هم فقط داره منو میزنه توهمین شهر:((
خوب اگه همینطوری بدون اینکه باهاش کاری داشته باشی‌ می‌زنه احتمالا Thalmor فرستاده. بکشش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر