راهنمایی برای Assasins Creed

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
بعدش باز باید باهاش مبارزه کنیم،فقط فرمانروا چندتا میشه،1کیش اصلیس،باید همشونو بکشی،اگه بتونی اصلی رو پیدا کنی و بکشی هم که بازی تموم میشه.
بعد اون هم باحات حرف میزنه،بعدم برمیگردی زمان حال.

mooo0oooein

کاربر سایت
Oct 2, 2007
34
خود فرمانروا که یه بار باهاش مبارزه میکنیم چند تا میشه میمیره ............بعدش یبار دیگه تنهایی مبارزه میکنه که یه گوی نورانی دستشه وقتی میمیره میفته همه جا سفید میشه ..............یه نوشته میاد میگه با دکمه E نمیدونم چیکار باید کرد ........................

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
سلام
دوست خوب وقتی یارو چند تا میشه و میکشیش یه شی دستش هست که وقتی اون رو میزنه خونت خالی میشه اون موقع تو باید بری پایین دنبالش و پیداش کنی پیداش که کردی خونت دوباره کامل میشه یه دونه میزنیش دوباره غیب میشه و خونت خالی میشه باز برو پایینتر اونجا هست همین کار رو بکن تا آخر که وقتی مرد یه کره زمین میاد که داره میچرخه نگاه کن بهش چند دقیقه تا بقیه یارات بیاد و بعدش که دیگه همه چی معلومه(غولش خیلی آسونه)

nima1024

کاربر سایت
Jul 29, 2008
3
من هنوز متوجه نشدم
وقتی میرم اونجا اول همه 9 نفر میان اون ها رو میکشم بعد المولم چند تا میشه اون ها رو میکشم بهد اصلیه میاد میزنمش غیب میشه میبینم که میره بالا من فکر کنم باید برم بالا یکتون گفتین از E استفاده کنم میزنم همه چی سفیده جز درخت ها و گیاه ها !!!! المولم رو نمیبینم خواهشا راهنمایی کنید !!!!!!!!

nima1024

کاربر سایت
Jul 29, 2008
3
فهمیدم !!!!
ممنون از همتون رفتم بالاخره !!!!!!!
در بازی وقتی خون آدم کم میشه دیدید صفحه سفید میشه و عین آمبولانس قرمز هم میشه یعنی یک حالتی پیدا میکنه ؟ رفتم پایین همینطوری شدم صفحه همینطوری شد بعد ضربه زدم صفحه اومد بعد اینقدر از این کارا کردم تا مرد
ولی بچه ها کسی تو کشتنش به من کمک نکردا !!!! اخه من شنیدم میگن یک زنه میاد دنبالتون و کمکتون میکنه !!!! اما نیومد
راستی بچه ها اون زن رو که ما اشتباه جای ربرت گرفته بودیم چی شد ؟ کی بود ؟ همونی که نکشتیمش ؟
بعد اون لباس قرمزه تو مرحله یکی مونده به آخر همون جایی که ربرت رو میکشیم کیه ؟ صلاح الدین هست ؟ یا ریچارد شیردل ؟
بعد راستی من شنیدم لوسی همون زن تو آزماشگاه اساسین هست !!!!!! درسته ؟ راستی بعد از این که برگشتیم به آزمایشگاه E رو که میزنم رو زمین و درو دیوار یک چیز هاییه اون ها چین ؟ بعد دیگه اونها یعنی دکتر و لوسی که رفتند من تک و تنها موندم که چی ؟ :(
ولی خودمونیما بازی قشنگی بود
راستی دیگه الان نمیشه مثل جی تی ای تو شهر چرخید ؟؟؟؟
ممون از همتون

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
سلام به همه :
من هم یه جا گیر کردم :
اونجا که اون زنه رو ول میکنه تا بره بعدش میرم توی همون کتابخونه که بهت میگه کی رو بکشی بعدش دیگه نمیدونم کجا برم ؟ هیچی رو نقشه نیست که برم . رو برج ها هم رفتم چیزی نمیشه .
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان عزیز وقتی از بالای برجها میرید بالا باید دکمه E رو فشار بدید تا تمام ماموریت های موجود در اون محدوده نمایان شوند بعد هم که با یک شیرجه به پایین می پرید به همین راحتی..............

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
فهمیدم !!!!
ولی بچه ها کسی تو کشتنش به من کمک نکردا !!!! اخه من شنیدم میگن یک زنه میاد دنبالتون و کمکتون میکنه !!!! اما نیومد
نه تو هیچ کجای بازی هیچ زنی به کمک الطیر نمیاد

بعد اون لباس قرمزه تو مرحله یکی مونده به آخر همون جایی که ربرت رو میکشیم کیه ؟ صلاح الدین هست ؟ یا ریچارد شیردل ؟
ریچارد شیر دل هستش

بعد راستی من شنیدم لوسی همون زن تو آزماشگاه اساسین هست !!!!!! درسته ؟ راستی بعد از این که برگشتیم به آزمایشگاه E رو که میزنم رو زمین و درو دیوار یک چیز هاییه اون ها چین ؟ بعد دیگه اونها یعنی دکتر و لوسی که رفتند من تک و تنها موندم که چی ؟ :(
آره لوسی جزو دسته اساسین هستش ( یک جا دستش را به الطیر نشون میده ، انگشت نداره )، نفوذ کرده داخل گروه تا نذاره دکتر گوی ها را به دست بیاره ( البته اینکه موفق میشه یا نه توی نسخه ها بعد باید دید )
این نوشته های روی دیوار و اینکه تو میتونی اونا را ببینی یعنی اینکه شما در زمان حال قابلیت Eagle Eye یا همون چشم عقاب را به دست آوردی
بعضی وقتها تنهایی برا آدما خوبه :biggrin1:

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
بچه ها مطمئنید اونی که بعد از رابرت باید کشتش ریچارد شیر دل هست؟؟؟؟!!
یعنی در واقعیت(توی تاریخ) هم ریچارد شیردل به دست اعضای حشاشین کشته می شه؟؟؟

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
سلام ب همه :
کسی نیست جواب ما رو بده بعد از اون زنه باید کجا برم ؟
سلام
چرا من هستم:biggrin1:
باید از شهر خارج بشی بعد اونجا که مقصد رو ازت می پرسه باید kingdom رو انتخاب کنی بعد بری به طرف روستای ... (اسمش یادم رفته:biggrin1:)
از شهر خارج شو دیگه می فهمی باید کجا بری اگه بازم کارت گیر کرد بگو تا برات نگاه کنم بهت بگم :cool:
خواستی به اینجا هم یه سر بزن یه راه حل رو توضیح دادم(پست اول تاپیک زیر رو بخون)
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17346

N0m@d

کاربر سایت
Sep 2, 2008
5
سلام.
از کسانی که Assassin's Creed رو به پایان رسوندن سوالی دارم:
بعداز کشتن al mu'alim.وارد آزمایشگاه شدم.همه رفتن.امکان برگشتن به Memory هم نیست.هیچ کاری نمیشه کرد!
میخواستم ببینم در این قسمت چه کاری باید انجام داد؟
چطوری باید پسورد لپ تاپ هارو گیر بیارم؟
جالب اینجاست که تیتراژ آخر بازی رو نمایش داده!!!حالا نمیدونم بازی تموم شدست یا هنوز ادامه داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر