راهنمایی برای خرید PS3

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
سلام

پس ژاپنی اش گرون تر هست

بازی های پلی 3 توی هارد بعضی ها شون چقدر برای سیو جا می گیرن خوب اگه الان می خرم باید فکر آینده هم باشم که اون موقع کپی خور شد بازی هم زیاد می شود

اگه چیز دیگه ای برای خرید لازمه بگید که من بدونم و راحت تر بخرم اطلاعاتم الان خوب شده ولی باید بهتر باشه:love::love:

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
gpod عزیز شایعه چیه 40 discontinue شده بود الان یه مدل هست عین همون 40 هیچ فرقی نداره فقط هاردش 80 هست! یعنی ps3 فقط 80 تولید میشد! تا چند روز پیش که به علاوه 80 جدید 40 هم دوباره تولیدئ شد!!! شما بچه های بازیسنتر مثل اینکه فقط به حرف خودتون قبول دارینا خوب کمی تحقیق کنین!

اینم لینک!!!::
http://en.wikipedia.org/wiki/Ps3

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
gpod عزیز شایعه چیه 40 discontinue شده بود الان یه مدل هست عین همون 40 هیچ فرقی نداره فقط هاردش 80 هست! یعنی ps3 فقط 80 تولید میشد! تا چند روز پیش که به علاوه 80 جدید 40 هم دوباره تولیدئ شد!!! شما بچه های بازیسنتر مثل اینکه فقط به حرف خودتون قبول دارینا خوب کمی تحقیق کنین!

اینم لینک!!!::
http://en.wikipedia.org/wiki/Ps3
گویا مدل 80GB ـه جدید که با اسم 80GB Core هست، تولید میشه از این به بعد و 40GB دیگه تولید نمیشه، احتمالاً قیمتش هم میشه مثل 40GB ... البته این مدل نمیدونم از کی تولید میشه و مطمئن هم نیستم که 100% جایگزینِ 40GB بشه یا نه.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوست عزیز وقتی شما این و گفتید من سرچ کردم باز هم چیز خاصی پیدا نکردم بعدش گفتم که حرف شما شایعه هست !! ;)

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
سلام

سلام واقعا ژانی و چینی با هم هیچ فرقی ندارن مگه می شه
بعد آقا می گم حجم بعضی بازی ها که می ریزیم رو هارد چقدر است
حجم سیو ها چه طور
یکی بهم بگه
:love:

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
سلام واقعا ژانی و چینی با هم هیچ فرقی ندارن مگه می شه
بعد آقا می گم حجم بعضی بازی ها که می ریزیم رو هارد چقدر است
حجم سیو ها چه طور
یکی بهم بگه
:love:

1. تا جایی که من میدونم . ژاپن تکنولوژی ساخت قطعات کامپیوتری رو نداره تمام قطعه های اصلی کنسول تو امریکا تولید میشه. فرق ژاپن و چین هم تو اینه که اون قطعات تو کدوم کشور اسمبل شه ...;)

2. حجم دموهای قابل بازی هم مختلف : 500mb تا 2Gb

3. حجم سیو ها هم مختلف . بالاترینی که من دیدم مربوط میشه به بازی Splinter Cell Double Agent که حجمش : 12MB بود.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
1. تا جایی که من میدونم . ژاپن تکنولوژی ساخت قطعات کامپیوتری رو نداره تمام قطعه های اصلی کنسول تو امریکا تولید میشه. فرق ژاپن و چین هم تو اینه که اون قطعات تو کدوم کشور اسمبل شه ...;)

2. حجم دموهای قابل بازی هم مختلف : 500mb تا 2Gb

3. حجم سیو ها هم مختلف . بالاترینی که من دیدم مربوط میشه به بازی Splinter Cell Double Agent که حجمش : 12MB بود.
ژاپن تكنولوژي نداره؟! شوخي ميكني.
چون نيروي كار تو چين ارزونه، كار رو به اونجا outsource ميكنن، تكنولوژي خودشونو ميبرن جايي كه ساخت محصول ارزون تموم بشه.

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
ژاپن تكنولوژي نداره؟! شوخي ميكني.
چون نيروي كار تو چين ارزونه، كار رو به اونجا outsource ميكنن، تكنولوژي خودشونو ميبرن جايي كه ساخت محصول ارزون تموم بشه.

منظورم قطعاتی که در ساخت PS3 به کار رفتند.

GPU , CPU هر دو تو تکزاز امریکا تولید میشن.

اگر تمام قطعات به کار رفته تو ژاپن تولید میشدند . قیمتا ................ ;)

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
رسول از تو بعیده این حرف ! :cool:

امیر جون : منظورم Cell و RSX بود ... ;)

تقریبا تمام پردازنده های کنسول های تولید شده ساخت امریکا هست.
فکر نکنم غیر از این باشه !!!

بسیار خندیدیم به جمله زیبای شما آقا رسول. :laughing:

به به ... اقای استاد اسپم اقا مهدی من از اسپم های شما بیشتر لذت میبرم !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر