راهنمایی برای خرید PS3

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
سلام

سلام دوستان من می توانید به من بگیید اگه بخوام ps3 بخرم باید چی کار کنم
منظورم مدل هاش است هی چی ازش نمی دونم اسم مدل هاش چیه و کاراییاشون چی هست
صفحه های قبل رو خواندم ولی زیاد نفهمیدم می توانید کمکم کنید و بهم بگیید چه جوری باید بخرم
مثلا از کجا بفهمم بهم نمی اندازد مدلاش چه جوری هست هر کدوم چی کار می کنند مثلا از این جور حرف ها که خودتون می دانید توضیح کامل بدید خوشحالم می کنید من به زودی ps3 می خرم و الان دنبال این هستم که این چیز هاش رو یاد بگیرم کمکم کنید

:love:

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
1. برو توپ خونه.....
2. بگو پلی3 40 گیگ رجین پال میخام(پشت جعبه عکس کره زمینه که باید کنارش نوشته باشه 2) اگه 1 بود رجینه j اگه 3 بود UC هستش..............
اون موقع بهت میدن............
-------------------
در مورد تفاوت فقط 80 و 60 با 40 گیگ فرق دارن و فرقشونم اینه که پلی 3 60 گیگ بازیای پلی3 رو به صورت سخت افزاری و 80 گیگ به صورت نرم افزاری اجرا میکنه و مدل 40 گیگ اصلا اجرا نمیکنه.......
60 و 80 گیگ رم ریدر دارند ولی 40 گیگ نداره......
همینا فقط به ذهنم رسید... در ضمن 80 و 60 دیگه توی بازار نیست....

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,794
نام
امیر
. بگو پلی3 40 گیگ رجین پال میخام(پشت جعبه عکس کره زمینه که باید کنارش نوشته باشه 2) اگه 1 بود رجینه j اگه 3 بود UC هستش..............

حاج آقا طرفو فرستادی ته چاه که ، یعنی چی اگه پشت جعبه زده بود 2 پال هست . اصلا به این ربطی نداره که ، کنسولهای pal روی جعبشون نوشته pal ، همین ...

اون 1 و 2 و اینا ریجن بازیه که تازه همونا رو هم اشتباه گفتی ، 1 برای UC و 2 برای PAL و NTSC/J JAPAN و 3 برای NTSC/J Asia و 4 برای استرالیا هستش .

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
حاج آقا طرفو فرستادی ته چاه که ، یعنی چی اگه پشت جعبه زده بود 2 پال هست . اصلا به این ربطی نداره که ، کنسولهای pal روی جعبشون نوشته pal ، همین ...

اون 1 و 2 و اینا ریجن بازیه که تازه همونا رو هم اشتباه گفتی ، 1 برای UC و 2 برای PAL و NTSC/J JAPAN و 3 برای NTSC/J Asia و 4 برای استرالیا هستش .
سلام .

الان به صرفه ترین و ارزونترین مدل برای خرید ps 3 مدل 40 گیگ هست ؟ دسته های پک 40 گیگ از قابلیت رامبل یا همون شوک خودمون بهره می بره ؟ رنگ 40 گیگ فقط سفید هست ؟ الان گیم های پی اس 3 برای مثال انچارتد با چه قیمتی در توپخونه و ... فروخته می شه ؟

ممنون .

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
سلام .

الان به صرفه ترین و ارزونترین مدل برای خرید ps 3 مدل 40 گیگ هست ؟ دسته های پک 40 گیگ از قابلیت رامبل یا همون شوک خودمون بهره می بره ؟ رنگ 40 گیگ فقط سفید هست ؟ الان گیم های پی اس 3 برای مثال انچارتد با چه قیمتی در توپخونه و ... فروخته می شه ؟

ممنون .

1 . بله .

2 . قابلیت رامبل فقط توی دسته پک Gun Metal هست.

3. نه 3 رنگ : سفید و مشکی و دلفینی MGS 4 Pack )

4 . فکر نکنم بیشتر از 60.000 ... 55.000 باشه !!!

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام .

ممنون .
اره بهترین مدل و ارزونترین مدل 40 گیگ هست !!
دسته های ps3 که داخل جعبه هست شک نداره !! باید به صورت جدا بخری !! فقط در باندل gun metal دسته های داخل جعبه قابلیت شک داره !
رنگ 40گیگ همه مشکی هست فقط یک سری تولید اسیا سفید هست و باندل gun metal قهوه ای هست !!
خوب بازی ها معمولا داخل توپ خونه از 40 این حدودا شروع میشه و uncharted اکبند الان 55 تا 65 میتونی پیدا کنی بستگی به انصاف فروشنده داره !! باز شده هم که 45 این حدود قیمت میتونی پیدا کنی !!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
در مورد تفاوت فقط 80 و 60 با 40 گیگ فرق دارن و فرقشونم اینه که پلی 3 60 گیگ بازیای پلی3 رو به صورت سخت افزاری و 80 گیگ به صورت نرم افزاری اجرا میکنه و مدل 40 گیگ اصلا اجرا نمیکنه.......

دوست عزیز چی داری میگی ؟؟! :)

منظورت بازیهای PS2 هست دیگه ؟

پ.ن : مطمئنا اشتباه تایپی بوده اما خواهشا بیشتر دقت کنید تا اطلاع رسانی به صورت صحیح انجام بشه .

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر