راهنمایی برای خرید PS3

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
250 نقد میدم بقیه هم قسطی ماهی 40 تا 50 اگه میشه تو بگو در ضمن درصدی هم که میکشی بگو
فکر نکنم اینجا مرکز معاملات باشه !! بهتر نیست این صحبت هارو داخل پیغام خصوصی انجام بدید !!

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
من دوتا سوالداشتم یکی اینکه مدل 80 گیگ قابلیت اجرای بازیهای ps2 رو داره واگه داره ایا بازیها باید اصل باشن یا کپی رو هم اجرا میکنه بعد اینکه میشه با 1200000 هزار ت هم xbox 360 خرید هم ps3

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
من دوتا سوالداشتم یکی اینکه مدل 80 گیگ قابلیت اجرای بازیهای ps2 رو داره واگه داره ایا بازیها باید اصل باشن یا کپی رو هم اجرا میکنه بعد اینکه میشه با 1200000 هزار ت هم xbox 360 خرید هم ps3

1. بله فقط بازی اورجینال

2. بله که میشه . چرا که نه ...;)

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
آقا خواهشا تبلیغ مغاره نکنید اینجا جاش نیست با اجازه بزرگان! همه میدونن یگانه کلاه برداره!

با 1200 میشه یه ps3 خرید 40 gb قیمت 470 مغازه دنیای بازی، یه دونه ازون مزخرفا گرفت 510. :sick:

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
آقا خواهشا تبلیغ مغاره نکنید اینجا جاش نیست با اجازه بزرگان! همه میدونن یگانه کلاه برداره!

با 1200 میشه یه ps3 خرید 40 gb قیمت 470 مغازه دنیای بازی، یه دونه ازون مزخرفا گرفت 510. :sick:

چون یگانه یه بار..... بهت اینقدر ناراحتی.... بهترین جاییه که قسطی میده....

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام دوستان من میخوام ps3 با کامپیوتر آپدیت کنم.وقتی میرم تو سایت سونی اون قسمت که میزنه از کجا هستید من به خاطر j بودن میزنم asia اما چون زبونش ژاپنی میشه نمیتونم دانلود کنم اما وقتی میزنم us زبونش اینگلیسی میشه اما آپدیتش مال یه رجین دیگه میشه در نتیجه من تا حالا آپدیت نکردم مگر با بازی.پسر داییم داره ps3 میخره برای اینکه منوی آپدیتارو انگلیسی ببینه چه رجینی بخره؟کدوم کشورو وقتی میره تو سایت انتخاب کنه؟رجینای آمرکایی یا انگلیسیو با کشورشون بگید که euorp انتخاب کنه یا northern amrica ؟ممنون لطفا هرچه زودتر کمک کنید.خودتونم یه سر به سایتش بزنید بد نیست

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام دوستان من میخوام ps3 با کامپیوتر آپدیت کنم.وقتی میرم تو سایت سونی اون قسمت که میزنه از کجا هستید من به خاطر j بودن میزنم asia اما چون زبونش ژاپنی میشه نمیتونم دانلود کنم اما وقتی میزنم us زبونش اینگلیسی میشه اما آپدیتش مال یه رجین دیگه میشه در نتیجه من تا حالا آپدیت نکردم مگر با بازی.پسر داییم داره ps3 میخره برای اینکه منوی آپدیتارو انگلیسی ببینه چه رجینی بخره؟کدوم کشورو وقتی میره تو سایت انتخاب کنه؟رجینای آمرکایی یا انگلیسیو با کشورشون بگید که euorp انتخاب کنه یا northern amrica ؟ممنون لطفا هرچه زودتر کمک کنید.خودتونم یه سر به سایتش بزنید بد نیست
باید حتماً با ریجن خودت آپلود کنی و برای این کار هم باید همون زبون ژاپنی رو تحمل کنی. :D ( یک لینک هست که Save میکنی و هردفعه از همونجا دانلود میکنی. )
حالا ریجنت J هست یا Asia ؟ بگو تو بهت لینک بدم، در ضمن برای این سوالات باید اینجا بری.
با بازیهای ریجن دیگه ( غیر از ریجن کنسولت ) نباید آپدیت کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر