راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مرسی دوست من !
ولی عجب داستانی شده ؟ اتفاقا من امروز رفتم توپخونه کلی قیمت گرفتم ! اون بازاریهای قدیمی همه میگفتن که کیفیت فرقی نمیکنه و یکی هست و میگفتن کابل جدید که میاد قیمتش کاذبه و بعد میاد پایین ! یه جا قیمت گرفتم یه نوع کابلو گفت 25 تومن بعد رفتم یه جا دیگه همون کابلو گفت 13 تومن ترکیدم ! منی که حدود 12 سالی هست که تو بازارم دیگه کف کردم !! یارو کلی هم ادعا داشت بش گفتم که چقدر فرق کیفیت داره با اون 8 تومنی ؟ گفت کیفیتش دو برابر اوناست !! ! ولی واقعا این همه گرون بودنش فقط واسه جنس و نوع سیم هست ؟ یعنی کیفیت هیچ ؟
آره چون اینا اتصالات دیجیتال هست و مثل آنالوگ کیفیت تصویر مطرح نیست!بیشتر ماجرا سره همون مارک و کیفیته سیم و کلا بسته بندی هست.
در خصوص AOS هم دوست من باید بگم این شرکت اون طور که شنیدم تولید محصولاتش تحت لیسانس LG هست و در تایوان مانیتوراش تولید میشه ! از من میشنوی دوست عزیز LG بگیر ! سی جدید 2261 VIP خیلی عالی هست ! بجرعت میتونم بگم نظیر نداره ! من خودم کلی دونبال LCD بودم و حدود دو ماهی تحقیق کردم ! AOS هم خوب هست ولی به پای LG به هیچ عنوان نخواهد رسید ! سری جدید LED LG هم بد نیست ! ولی از من میشنویی AOS نگیر !!! گول کنتراس رو هم نخور ! مقداریش البته خالی بندی هست ! البته مانیتوری رو سراغ ندارم که 3 پورت دیجیتال داشته باشه !
اینکه معلومه ساخت آمریکا رو نمیارن اینجا بفروشن!تازه اونجور که من می دونم یه سری از مدل ها مونتاژ ایران هست و فقط چند مدل از چین و تایوان وارد میشه
البته کیفیت مانیتور های ایرانی هم چندان تفاوتی نداره با ساخت چین و تایوان.این نظر شخصیه منه!
منم آخر مجبور شدم و 2261 گرفتم ولی حقیقتا کیفیتش خیلی بهتر از تصورات من بود و از خریدم کاملا راضی هستم ولی شاید یه دونه هم AOC بگیرم ماله یه بنده خدایی

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
الان این 2261 VP فقط با مونتاژ مادیران تو بازار موجوده ؟ واقعا هیچ فرقی نمیکنه با نمونه خارجی ؟:confused:
اینکه میگن مدل های جدید تا عید میاد خیلی با این فرق میکنن یا نه ؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
الان این 2261 VP فقط با مونتاژ مادیران تو بازار موجوده ؟ واقعا هیچ فرقی نمیکنه با نمونه خارجی ؟:confused:

آره دوست من موجوده ! کیفیت هم عالی ! کنتراسش هم 50.000 و از لحاظ ساخت و کیفیت خوب هست ! من دارم و دارم استفاده میکنم حدود قیمت هم 245 تا 260 هست !!!در خصوص مدلهای جدید هم ما که تو این LED سری جدید (البته من LED سری جدید رو هم دارم) چیز خاصی ندیدم و بیشتر با 2261 سری جدید حال میکنم ! کیفیت رنگ تو 2261 به نظر من خیلی بهتر هست !!!

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان من یه مانیتور " 22 Aoc کنتراس100000دارم لطفا بفرمایید چطوری برای xbox 360 استفاده کنم در ضمن مانیتورم ورودی HDMIنیز دارد

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام دوستان من یه مانیتور " 22 Aoc کنتراس100000دارم لطفا بفرمایید چطوری برای xbox 360 استفاده کنم در ضمن مانیتورم ورودی HDMIنیز دارد

شما یه کابل HDMI بگیر و وصل کن ! اگر مانیتورتون خروجی صدا داره میتونی یه اسپیکر هم بگیری بزنی به خروجی صدای مانیتورت ! اگر نداشت باید یه تبدیل صدا بگیری و صدا رو از خوده XBOX بگیری !!!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دوست عزیز یک کابل VGA به قیمت 12-15 تومان بخر بزن بهش و صدا رو از اسپیکر بگیر بدجور این مانیتور با کابل VGA کیفیت میده (پیش رفیقم تست کردیم) من اطمینان بهت از کیفیتش از HDMI
بیشتر نباشه کمتر هم نیست! (تازه رزولشن های مانیتور بیشتر تفکیک میشن)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
الان این 2261 VP فقط با مونتاژ مادیران تو بازار موجوده ؟ واقعا هیچ فرقی نمیکنه با نمونه خارجی ؟
من با دوتا مانیتور خیلی خوب مقایسش کردم ولی اصلا چیزی کم نداشت!منظورم اینه اگه بهتر نباشه کمتر هم نیست!
یه سری مدل LED داره وارده بازار میشه که اونجور که من دیدم و بقیه هم می گن چندان تفاوتی نداره!

آخرین ویرایش:

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
دلیل اول : lcd تکنولوژیش ماله 4-5 سال قبله و کیفیتش در حد LED نیست
دلیل دوم : در اثر ضربه خیلی آسیپ پذیره
دلیل سوم : دلیل سوم به اندازه 100 تا دلیل می ارزه
پیکسل سوخته
بله پیکسل سوخته
یک LCD نو می گیری حدود 300 تومن پول میدی پاش میاری خونه یک پیکسل سوخته مثل تیم فوتبال ایران روی اعصابت راه میره و موقع روشن کردن اولین چیزی که می بینی همون پیکسل سوخته است تازه اگه شانس بیاری یکی باشه که معمولا هم دارند :-"*
البته اینا رو گفتم چون خودم دارم t1900 سامسونگ زمان خودش ابهتی داشت d:
تکنولوژی LCD باید جمع بشه
اسم این تاپیک هم بذارید خرید LED
سلام
دوست عزیز فکر میکنم شما LED backlight را با OLED اشتباه گرفتید مانیتور های که به اسم LED توی بازار هستند LCD LED backlight هستند نه OLED
فرق مانیتور های LED فقط در این هست که برای نور پس زمینه از LED به جای CCFL استفاده میشه:

CCFL
180px-Lcd-ccfl.svg.png

LED
180px-Lcd-led.svg.png

در این روش فقط کنتراست و زاویه دید مانیتور بالاتر میره و هیچ فرق دیگه ای با LCD های معمولی ندارند، مانیتور را و TV های OLED هنوز به مراحل تولید انبوه نرسیدند و هنوز در مراحل راه حل برای کاهش قیمت تولید و بازار یابی هستند.

دوستان برای کنسول LCD TV سامسونگ مدل LA22B690 با قیمت 340 هزار تومن هم انتخاب خوبی هست، یک LCD TV کامل با انواع ورودی و خروجی ها تیونر آنالوگ اسپیکر داخلی و ریموت کنترل، البته سرعت پاسوخگوییش پایین هست 8 میلی ثانیه هست:
http://www.lcd-tv.ir/shop/product_info.php?products_id=385

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان برای کنسول LCD TV سامسونگ مدل LA22B690 با قیمت 340 هزار تومن هم انتخاب خوبی هست، یک LCD TV کامل با انواع ورودی و خروجی ها تیونر آنالوگ اسپیکر داخلی و ریموت کنترل، البته سرعت پاسوخگوییش پایین هست 8 میلی ثانیه هست:
این مدل Respond Time هشت میل هست.زیاد جالب به نظر نمی رسه برای گیم.به نظر من توی رنج 22 اینچ بهتره مانیتور خریداری بشه تا LCD TV

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
ميگم اين 2261 خروجي هدفون كه داره صداي دالبي 5.1 ميده؟
نه دیگه. استریو هست.صدای دالبی رو فکر کنم باید با یه کابل صدای جدا بگیری که توی بازار هست.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نميشه با كابل كامپوزيت يا VGA صدا دالبي بگيرم ؟ 5.1 ؟
نه اینا فقط استریو میشه ازشون گرفت.

میشه چنتا عکس از 2261 vp خودتون در حال بازی با Xbox 360 آپلود کنید ؟
360 فعلا ندارم.از پلی 3 برات میزارم چون هیچ تفاوتی ندارن
این 2 تا عکس در ابعاد مختلف: دومی در ابعاد بزرگ هست و بهتر میشه کیفیت تصویر رو دید.

2yhopxns3l4tkrl0p78c.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر