راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
تا یه دو سه روزه دیگه میخوام یه مانیتور برای 360 و pc بگیرم متاسفانه مثل اینکه 2261 دیگه گیر نمیاد مجبورم 22500 یا 23500 بگیرم مهم ترین مشکلی که باعث میشه یکی از این دوتا رو نگیرم hdmi نداشتن اگه مدل دیگه ای میشناسد با همین مشخصات و همین رنج قیمت ممنون میشم راهنمایی کنید.(کمکم کنید 22500 نگیرم پشیمون بشم...)
در ضمن قیمت 22500 و 23500 رو لطف کنید ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

enriqueamin

کاربر سایت
Oct 7, 2009
13
دوستان من کابل HDMI TO DVI رو گرفتم ، اما راستش واسه خروجی گرفتن صدا چند تا تاپیک رو خودنم که مثلا یه تیکه از کابل سه فیشه س XBOX رو ببریم ، اما دقیقا متوجه نشدم ، میشه یکی از دوستان به طور کامل توضیح بده که چطور این کارو کنم ، تا دیگنه مجبور نباشم کابل AUDIO ADAPTOR بخرم ، ..:confused:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
راستی من 2050 می خوام بگیرم تا امروز بعد از ظهر ، اما رزولیشن اون 1600*900 هست ، با توجه به این مطلب
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=725146&postcount=1219
که XBOX اینو ساپورت نمی کنه ، میشه زولیشن رو توی SETTING تغییر داد تا تصویر درستی بده؟
کجای اون مطلب اینو نوشته؟؟؟؟ این مانیتور که میخوای بخری فول نیست ولی نسبت تصویرش دقیقا همون چیزیه که احتیاج داری برای 360 یعنی 16:9!

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
تا یه دو سه روزه دیگه میخوام یه مانیتور برای 360 و pc بگیرم متاسفانه مثل اینکه 2261 دیگه گیر نمیاد مجبورم 22500 یا 23500 بگیرم مهم ترین مشکلی که باعث میشه یکی از این دوتا رو نگیرم hdmi نداشتن اگه مدل دیگه ای میشناسد با همین مشخصات و همین رنج قیمت ممنون میشم راهنمایی کنید.(کمکم کنید 22500 نگیرم پشیمون بشم...)
در ضمن قیمت 22500 و 23500 رو لطف کنید ممنون میشم.

کسی نبود راهنمایی کنه؟

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
- تلوزیون ما معمولی است ( سامسونگ پلانو) و متاسفانه رزولوشون آن پایین است و فقط با 460 جواب می دهد و همین باعث شده که نوشته های بازی اصلا خوانا نیستند و در کل کیفیت تصویر پایین است.
من الان زیاد پول ندارم تا تلویزیون LED یا LCD بخرم آیا با 500 هزار تومان می توانم یک مانیتور خوب با کیفیت HD بخرم؟ اگه بله پیشنهاد شما چه مارکی و چه نوعی است؟؟ آیا رزولوشون آن با تلویزیونهای LED یا LCD برابر است؟؟ آیا ورودی کابل Hd دارد
لطفا بهترین مارکی که وجود دارد را نام ببرید با بهترین امکانات و تصویر
دستگاه من 360 الایت می باشد
ممنون

جاسپر پرست

کاربر سایت
Aug 29, 2009
13
سلام
- تلوزیون ما معمولی است ( سامسونگ پلانو) و متاسفانه رزولوشون آن پایین است و فقط با 460 جواب می دهد و همین باعث شده که نوشته های بازی اصلا خوانا نیستند و در کل کیفیت تصویر پایین است.
من الان زیاد پول ندارم تا تلویزیون LED یا LCD بخرم آیا با 500 هزار تومان می توانم یک مانیتور خوب با کیفیت HD بخرم؟ اگه بله پیشنهاد شما چه مارکی و چه نوعی است؟؟ آیا رزولوشون آن با تلویزیونهای LED یا LCD برابر است؟؟ آیا ورودی کابل Hd دارد
لطفا بهترین مارکی که وجود دارد را نام ببرید با بهترین امکانات و تصویر
ممنون
شما یه SAMSUNG - 23" - P23500

بگیر فول اچ دی 23 اینچ و قیمت مناسب 260 تومن یا یه دونه
SAMSUNG - 22" - P22700

بگیر 270-80تومن که ابته فول اچ دی است

آخرین ویرایش:

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
امروز به بازار رفتم تلویزیون LCD سامسونگ 22 اینج سری 6 تو بازار حدود 360 هزار تومان است و موجود می باشد به نظر شما دوستان تلویزیون بگیرم کیفیتش بالاتره یا مانیتور؟؟؟
شایان ذکر است که این تلویزیون تمامی ورودیها را داشت ازجمله دو ورودی HDMI و سایر ورودیها!!
آیا سامسونگ 22 اینج سری7 هم تو بازار وجود دارد ؟ قیمت آن چند است؟
فروشنده می گفت مانیتور بگیری بهتر است چون رزلوشن بالاتری بهت می دهد ولی تلویزیونها LCD رزلوشن بسیار پاینتری دارند
مدل پیشنهادی فروشنده SAMSUNG - 23" - P23700 بود که قیمت آن هم 305 هزار تومان می گفت ولی ورودیها را ازجمله ورودی HDMI و سایر ورودیها را نداشت و صرفا ورودی کامپیوتر را داشت و می گفت برای تصویر باید تبدیل بگیری ولی برای صدا خودش هم نمی دانست چه باید کرد!!!
به نظرشما کدام را بگیرم ؟؟؟
ممنون:love
:

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
بلاخره p23500 رو گرفتم (با اینکه هیشکی جوابم رو نداد بازم ممنون)
فقط چرا زاویه دیدش اینقدر بده؟

مبارک است
چند گرفتی و برای ورودیهای صدا و تصویر چکار کردی؟؟
چرا SAMSUNG - 23" - P23700 را نگرفتی که قیمت آن هم 305 هزار تومان است؟
آیا از خریدت راضی هستی؟؟ چون من هم می خواهم یکی بگیرم ولی نمی دانم تلویزیون بگیرم یا مانیتور و کیفیت کدامیک بالاتره است؟؟؟
بین SAMSUNG T220P و SAMSUNG P23700 و Samsung 23500 و LG W2261 کدوم واسه بازی کردن برای 360 عالیتره ?
ممنون:love:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مبارک است
چند گرفتی و برای ورودیهای صدا و تصویر چکار کردی؟؟
چرا SAMSUNG - 23" - P23700 را نگرفتی که قیمت آن هم 305 هزار تومان است؟
آیا از خریدت راضی هستی؟؟ چون من هم می خواهم یکی بگیرم ولی نمی دانم تلویزیون بگیرم یا مانیتور و کیفیت کدامیک بالاتره است؟؟؟
بین SAMSUNG T220P و SAMSUNG P23700 و Samsung 23500 و LG W2261 کدوم واسه بازی کردن برای 360 عالیتره ?
ممنون:love:
شما یه لینک از 2350 و 2370 بده ببینم چی هستن اینا :D تا راهنمایی کنم اما 1 سعی کن چیزی که میخری اگه فول hd هست سایز بالاشو بگیری مثلا برای full hd 24اینچ چیز بهتری از 22 اینچه به دلیل این که تراکم پیکسل تو یه نقطش کمتر از سایز کوچیکترس!
2- دو ورودی hdmi یا dvi داشته باشه چون ممکنه در آینده یه کنسول دیگه بگیری و اگه تعداد ورودی ها کم باشه دردسر ساز میشه!
3-برای صدا شما باید از کنسول صدارو بگیری ربطی به مانیتور نداره البته w2261 چون hdmi میخوره سازنده یه خروجی صدا ازش بیرون داده که کار راحتر باشه که البته اگر اهل سیستم صوتی باشی و به صدا خیلی حساس باشی اصلا همونم به درد نمیخوره!
خلاصه برای صدا نگران نباش همین الان هم توضیح دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر