راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
تو این مملکت کابل hdmi به dvi پیدا نمیشه :praying::shocked:

بچه ها من یک پیشنهادی دارم :biggrin1:
چرا ما بریم یک کابل hdmi به dvi بخریم
یک کابل hd می خریم بعد براش می ریم یک تبدیل می خریم :eek:
البته اینکار یک مزیتی داره و اونم اینه اگه یک زمانی تلویزیون hd خریدیم دیگه نمی خوایم بریم براش یک کابل hd بخریم
اینطوری کیفیت هم تضمین شده هست
و کابل تقلبی هم به تورمون نمیخوره :sick:

Last edited by a moderator:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
آقا خلیل خیلی راحت و بدون دردسر هر دو رو با هم میزنم ! اول HDMI رو میزنم و بعد A/V رو ؛ خیلی وقته هیچ وقت هم نشده به هم گیر کنند و یا جا نشن ؛ الانم که تو عکس ومیبینی کامل و بدون هیچ فشاری!! به هم ، هر کدومشون تو کانکتور مخصوص خودشون قرار گرفتند ... بدون هیچ گونه دستکاری ای ...
میگی نه بیا از نزدیک ببین ! :biggrin1: هر کی شک داره بیاد از نزدیک ببینه تا خیالش راحت بشه ... :biggrin1:
===
البته یه سوال دارم اون کابل های A/V کنسول های سری اول با مادربرد لانچ به نظر شما کمی بزرگتر نبود ؟؟ من حس میکنم این یکی یه خورده همچین لاغر تر شده !! ( شایدم توهم زدم !!)
:biggrin1:

کاری رو که کردید همون اول قبول کردم، و نوشتم که به نوعی قرار داده شده که هر دو کانکتور جا گرفتند بودن دستکاری...

تو عکس هم کاملاً معلوم بودش، پس نیازی به اثبات های دیگری نیست.

ممنون از نمونه کاری که قرار داده اید..

شاید اینطور باشه که میگید، در سری جدید کمی کابل AV لاغر تر شده.
حداقل با این کاری کردید دیگر نیازی نمیدونم که بخوام از روش لحیم کاری برروی برد برای درست کردن یک کانکتور 3.5 صدا استفاده کنم
( برای روزی که کنسول بخرم..!! )

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
کاری رو که کردید همون اول قبول کردم، و نوشتم که به نوعی قرار داده شده که هر دو کانکتور جا گرفتند بودن دستکاری...

تو عکس هم کاملاً معلوم بودش، پس نیازی به اثبات های دیگری نیست.

ممنون از نمونه کاری که قرار داده اید..

شاید اینطور باشه که میگید، در سری جدید کمی کابل AV لاغر تر شده.
حداقل با این کاری کردید دیگر نیازی نمیدونم که بخوام از روش لحیم کاری برروی برد برای درست کردن یک کانکتور 3.5 صدا استفاده کنم
( برای روزی که کنسول بخرم..!! )

خواهش میکنم :blushing::blushing:
من 50-50 میگم تو سری جدید یه کم لاغر تر شده !! :biggrin1::biggrin1:

hamed_kaka2010

کاربر سایت
Oct 20, 2007
22
نام
حامد
سلام
1-بنظرتون اگهمانیتور1050*1680باhdmiبهتره یا1080*1920باdvi
2-شنیدم که اگه باکابلAVصداروبگیری دستگاه هنگ یارست میکنه درسته یانه
3-اگه کابلمون دوسرش dviنری باشه تبدیلی هست که یک سرشdviمادگی وسردیگش hdmiنری داشته باشه

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
1-بنظرتون اگهمانیتور1050*1680باhdmiبهتره یا1080*1920باdvi
2-شنیدم که اگه باکابلAVصداروبگیری دستگاه هنگ یارست میکنه درسته یانه
3-اگه کابلمون دوسرش dviنری باشه تبدیلی هست که یک سرشdviمادگی وسردیگش hdmiنری داشته باشه
منظورتونو نفهمیدم ولی اولا اون رزولوشن اولی اصلا 16:9 نیست و مناسب 360 نیست اما رزولوشن دومی full hd هست و مناسب برای 360 ! ضمن این که hdmi با dvi از نظر کیفیت تصویر تفاوتی نداره!

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
بچه ها من کابل audio و کابل hdmi به dvi را از فروشگاه فتحی خریدم اینجوری دیگه کابل خود xbox را هم داغون نمی کنم هرچند فکر کنم کابل را باید دیگه بذارم توی کمد و هیچ وقت ازش استفاده نکنم ولی به هر حال خیلی حیفم اومد کابل xbox را داغون کنم :biggrin1:
این هم عکسش
3g2hzxw6fdk3i5tji5qt.jpg

آخرین ویرایش:

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
بچه ها من کابل audio و کابل hdmi به dvi را از فروشگاه فتحی خریدم اینجوری دیگه کابل خود xbox را هم داغون نمی کنم هرچند فکر کنم کابل را باید دیگه بذارم توی کمد و هیچ وقت ازش استفاده نکنم ولی به هر حال خیلی حیفم اومد کابل xbox را داغون کنم :biggrin1:
این هم عکسش
3g2hzxw6fdk3i5tji5qt.jpg
کابل hdmi-dvi را چندی خریدی و این کابله که بغلشه چیه:biggrin1: ؟برا صدا ازش استفاده میشه لاغر تر از کابل اصلیه هست درسته لطفا قیمت را فراموش نکنی:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

Masoud Gamer

کاربر سایت
Sep 25, 2009
71
نام
مسعود
دوستان دستگاهی هست که 2 تا hdmi رو به یک hdmi تبدیل کنه و با زدن یک دکمه هر کدوم رو خواستی انتخاب کنی آخه من می خوام ps3 و 360 رو تو w2261v بازی کنم و این مانیتور فقط یک ورودی hdmi داره و نمی خوام هی کابل رو در بیارم و مال اون یکی رو بندازم .

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
p
کابل hdmi-dvi را چندی خریدی و این کابله که بغلشه چیه:biggrin1: ؟برا صدا ازش استفاده میشه لاغر تر از کابل اصلیه هست درسته لطفا قیمت را فراموش نکنی:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
hdmi به dvi را 8 تومن خریدم کیفیتش هم حرف نداره :biggrin1: مانیتور من t1900 سامسونگ تا 1920 هم رزولوشن ساپورت میکنه فکر کنم تا آخرین کیفیت xbox
کابل صدا هم 15 تومن این کابل تولید نمیشه و فقط در الایت موجوده به همین دلیل گرونه
چون من نمی خواستم کابل خود xbox را داغون کنم اینو خریدم
از فروشگاه فتحی خریدم کارش خیلی درسته
البته هنوز به وصل کردن به هدفون و اسپیکر مشکل دارم چون کابل اسپیکر با مادگی audio فرق داره تبدیلش هم هنوز پیدا نکردم به همین خاطر از پیشرفته ترین روش موجود در حال حاضر استفاده کردم اینم عکسش:biggrin1:
cs73o1e7skiwo57iop2.jpg

من کیس کامپیوتر را هم به وسیله vga به مانیتور وصل کردم
خیلی جالب شده هر کدوم را زود تر روشن کنی تصویر اونو نشون میده اگر هم مثلا xbox رو اول روشن کنم بعد pc را تاوقتی که xbox را خاموش نکنم تصویر pc نشان داده نمیشه به محض خاموش کردن بلافاصله به pc سوئیچ میشه و بر عکس نمی دونم اینطوری برای مانیتور ضرر داره یا نه لطفا راهنمایی کنید
535tlz4y2l27mw2mnk7i.jpg

این هم اتاقم که فکر کنم این آخرا همه چیز قاطی پاتی شد :biggrin1:
0f8gp1g41ci7rm2705l.jpg

آخرین ویرایش:

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
نظر دوستان راجع به كابل HDMI 2 DVI چيه
چه قدر كيفيتش از HDMI پايين تر هست ؟
ميشه كمك كنيد؟
تبدیل DVI - HDMI و برعکس فقط یک تبدیل اینترفیس هست هر دو دیجیتال هستند پس هیچ افت کیفیتی وجود نداره و نمیتونه هم وجود داشته باشه، توی سیگنال دیجیتال یا سیگنال وجود داره یا نداره افت کیفیت معنی نداره:
http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Compatibility_with_DVI

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان دستگاهی هست که 2 تا hdmi رو به یک hdmi تبدیل کنه و با زدن یک دکمه هر کدوم رو خواستی انتخاب کنی آخه من می خوام ps3 و 360 رو تو w2261v بازی کنم و این مانیتور فقط یک ورودی hdmi داره و نمی خوام هی کابل رو در بیارم و مال اون یکی رو بندازم .
hdmi_pro_series_1x2_splitter_2.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر