راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر

دوست عزیز مانیتور P2370 & P2350 هیچ کدوم ورودی HDMI ندارن !!

P2370
P2350

============================================
این مدل برای 360 و PS3 به نظرم فوف العاده عالیه ! :love::love::love::love:
کنتراست70000:1
2 میلی ثانیه
ورودی HDMI
Full HD

P2450H

فقط برای گیرآوردنش باید زحمت بکشید تا هنگ کنگ برید !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
من ترجیح میدم برم سئول 2261 بگیرم :biggrin1::biggrin1:
===========================
قیمت p2350,p2370 را میدونی؟

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
من ترجیح میدم برم سئول 2261 بگیرم :biggrin1::biggrin1:
===========================
قیمت p2350,p2370 را میدونی؟

شما بسیار IQ تشریف دارین !!! :biggrin1::biggrin1: مرد حسابی تا سئول میری 2261 بگیری ؟؟؟ :eek::eek::eek: برو2363 بگیر یکی هم برای من بگیر !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
===
نه والله ... :-":-":-" البته هنوز تو بازار برای فروش من ندیدم ؛ فقط یکی دیدم دکوری بود !!! تو بازار رضا :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
شما بسیار IQ تشریف دارین !!! :biggrin1::biggrin1: مرد حسابی تا سئول میری 2261 بگیری ؟؟؟ :eek::eek::eek: برو2363 بگیر یکی هم برای من بگیر !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
===
نه والله ... :-":-":-" البته هنوز تو بازار برای فروش من ندیدم ؛ فقط یکی دیدم دکوری بود !!! تو بازار رضا :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
یه پیشنهاد دیگه شما که دارین تا هونگ کنگ میریند سامسونگ بخری یه سری به سئول هم بزن همون 2261 را واسه من بگیر:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
==========================================================
دوستان من واقعا از بازی کردن روی تلوزیون عادی با کیفیت پایین خسته شدم لطفا یه مانیتور fullhd و dvi دار با کنتراست بالا ترجیحا ال جی و بعدش سامسونگ و 22 23 اینچ با قیمتی بین 200-300 معرفی کنید:smile::smile::smile::smile:

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
من یدونه کابل VGA یا همون VGA Box برای Xbox گرفتم . مشکل اینه که وقتی سر کابل مانیتور و کابل VGA رو نگاه کردم دیدم هر دو سر ( نر ) هست ! شنیده بودم باید یه تبدیل دو سر ماده بگیرم تا بشه وصل کرد. هر چی گشتم خدمات کامپیوتری های شهرمون نداشت ! حالا کابل رو خریدم رو دستم مونده ! چی کار کنم ؟
از یکی پرسیدم گفت باید بدی برات درست کنند ! گفت ممکنه نویز بندازه حالا چیکار کنم الان ؟ این تبدیل باید چه جوری باشه که نویز نندازه ؟
مانیتورم CRT هست .
با تشکر

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
تو سایت رایانه p2350 را زده 250 :cool:

یه پیشنهاد دیگه شما که دارین تا هونگ کنگ میریند سامسونگ بخری یه سری به سئول هم بزن همون 2261 را واسه من بگیر:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
==========================================================
دوستان من واقعا از بازی کردن روی تلوزیون عادی با کیفیت پایین خسته شدم لطفا یه مانیتور fullhd و dvi دار با کنتراست بالا ترجیحا ال جی و بعدش سامسونگ و 22 23 اینچ با قیمتی بین 200-300 معرفی کنید:smile::smile::smile::smile:
بابا کی میره هنگ کنگ !! :sick::sick::sick: :biggrin1::biggrin1::biggrin1: فقط میرم کره اونم به عشق جومونگ !! :love::love::biggrin1::biggrin1:
====
همین P2350 کارت رو راه میاندازه ، همین رو استاد کن ;);)

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
همین P2350 کارت رو راه میاندازه ، همین رو استاد کن ;);)
مطمئنی که با همین p2350 در حد 2261 ه منظورم اینه که تصویر fullhd با همون کنتراستی که هست نشون میده و یه سوال دیگه با کابل hdmi وصل میشه دیگه یعنی یک سرش مال کنسوله سر دیگر با یه تبدیل hdmi dvi به مانیتور میخوره مشکل صداش را چه شکلی میشه حل کرد انگار خود مانیتور خروجی صدا نداره باید چیکار کرد؟

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
مطمئنی که با همین p2350 در حد 2261 ه منظورم اینه که تصویر fullhd با همون کنتراستی که هست نشون میده و یه سوال دیگه با کابل hdmi وصل میشه دیگه یعنی یک سرش مال کنسوله سر دیگر با یه تبدیل hdmi dvi به مانیتور میخوره مشکل صداش را چه شکلی میشه حل کرد انگار خود مانیتور خروجی صدا نداره باید چیکار کرد؟

نه مطمئن نیستم !! چون خودم اعتقادی به DVI ندارم !! ولی مطمئنا کیفت بدی نداره ... باید از کابل HDMI to DVI استفاده کنی ... برای صدا هم همین کاری رو که من میکنم انجام بده ! ( منم فعلا از HDMI to DVI استفاده میکنم ;) ) ... کابل کامپوزیت همراه 360 رو که 3 تا سر داره ، یه سرش رو که به 360 وصل میشه ، بزن و اون یکی سرش رو که 3 تایی هست رو ، سر قرمز و سفیدش که مخصوص صدا هست رو به اسپیکر وصل کن ( که جاش روی اسپیکر مشخصه چون همون رنگیه ) ... اینطوری صدا رو راحت میگیری و تنظیمات نمیخواد فقط باید برای تنظیم رزولوشن بری تو تنظیمات و ... این بهترین و کم هزینه ترین راه هست برای صدا گرفتن ( خودم هم همینطوری صدا رو دارم و کیفیتش تضمین شده ست !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1: )

farhadoo

کاربر سایت
Dec 5, 2008
121
نام
فرهاد
من یدونه کابل VGA یا همون VGA Box برای Xbox گرفتم . مشکل اینه که وقتی سر کابل مانیتور و کابل VGA رو نگاه کردم دیدم هر دو سر ( نر ) هست ! شنیده بودم باید یه تبدیل دو سر ماده بگیرم تا بشه وصل کرد. هر چی گشتم خدمات کامپیوتری های شهرمون نداشت ! حالا کابل رو خریدم رو دستم مونده ! چی کار کنم ؟
از یکی پرسیدم گفت باید بدی برات درست کنند ! گفت ممکنه نویز بندازه حالا چیکار کنم الان ؟ این تبدیل باید چه جوری باشه که نویز نندازه ؟
مانیتورم CRT هست .
با تشکر

فکرکنم فتحی داشته باشه!!

Masoud Gamer

کاربر سایت
Sep 25, 2009
71
نام
مسعود
دوستان من 3-4 ماه پیش یک w2261v گرفتم و از کیفیتش هم خیلی راضی ام اون موقع من 360 و pc داشتم اما حالا می خوام یه ps3 هم بگیرم و چون این مانیتور فقط یک ورودی hdmi داره نمی تونم ps3 رو بهش وصل کنم و می خوام با یه مانیتور جدید تعویض کنم شما کدوم مدل مانیتور رو صلاح می دونین ؟

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
دوستان من 3-4 ماه پیش یک w2261v گرفتم و از کیفیتش هم خیلی راضی ام اون موقع من 360 و pc داشتم اما حالا می خوام یه ps3 هم بگیرم و چون این مانیتور فقط یک ورودی hdmi داره نمی تونم ps3 رو بهش وصل کنم و می خوام با یه مانیتور جدید تعویض کنم شما کدوم مدل مانیتور رو صلاح می دونین ؟
اگه میتونی صبر کنی مدل جدید ال جی w2363v که 2 تا hdmi داره بخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر