راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,160
دوستاني كه ميخوان مونيتور واسه ps3 ya xbox بگيرن دست نگه دارن lg گفته طي سياستي
ميخواد همونطور كه با w2261v كل بازار hd monitor رو گرفت با w2363v كلا اين بازار رو بتركونه
اينم لينكش
http://www.lge.com/products/model/detail/w2363v.jhtml
اين مونيتور 23 اينچ با كنتراست 1:70000 و دو ورودي hdmi بهترين انتخاب واسه گيمر هاست
متاسفانه هنوز نميدونم تو ايران اومده يانه.با اين مشخصات ميشه گفت اين بازاار كلا از آن lg شد.
كاشكي صبر ميكرديم w2261v نمي گرفتتيم اينو ميگرفتيم:((:((:biggrin1:
خیلی ممنون از خبر. به شدت منتظر اینم. خوب شد 2261 تموم شد وگرنه گرفته بودم تا الان.:biggrin1:
معلوم نشده حدودا تا کی میاد؟

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
خیلی ممنون از خبر. به شدت منتظر اینم. خوب شد 2261 تموم شد وگرنه گرفته بودم تا الان.:biggrin1:

اخ كه نگو:( داغ دلمو تازه نكن:((:((
من نميدونم تو اايران كي ميخواد بياد يكي از دوستان زحمت پرسيدنشو بكشه چون من در غمم:((:biggrin1:
دوستان يه مانيتور خوب با 180 واسه يكي از دوستتام ميخوام . زيادم بازي نميكنه بيشتر تو اينترنت ميچرخه اگه ميشه معرفي كنين:biggrin1:(فك كنم جاش اينجا نبود)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
از قرار معلوم تازه آخر سپتامبر تو کل دنیا عرضه میشه! ( تو شرق آسیا فکر کنم عرضه شده)
قیمتش اگر تو ایران بیاد 100 در 100 بالاس تو مایه های 300-400! شایدم بیشتر! دلایلش هم معلومه 1-اسپیکر داره2-تصویر در تصویر3- 23اینچه! 4- Full HD و...
فکر میکنم اگه خیلی خوشبین کمه کم 2 ماه طول بکشه بیاد!

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
از قرار معلوم تازه آخر سپتامبر تو کل دنیا عرضه میشه! ( تو شرق آسیا فکر کنم عرضه شده)
قیمتش اگر تو ایران بیاد 100 در 100 بالاس تو مایه های 300-400! شایدم بیشتر! دلایلش هم معلومه 1-اسپیکر داره2-تصویر در تصویر3- 23اینچه! 4- Full HD و...
اگه قراره 300-400 یا بیشتر ادم پول بده میره مدل m2794d ال جی که 27 اینچه fullhd وhdmi هم داره تیونر tv هم داره میخره مدلی که هم اکنون همه جا موجود است.
http://ir.lge.com/prodmodeldetail.d...d=1302&modelCodeDisplay=M2794D&model=NOTHING#
m2794d4.jpg

lg22lcdm2794dpz0.jpg

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
اگه قراره 300-400 یا بیشتر ادم پول بده میره مدل m2794d ال جی که 27 اینچه fullhd وhdmi هم داره تیونر tv هم داره میخره مدلی که هم اکنون همه جا موجود است.
http://ir.lge.com/prodmodeldetail.d...d=1302&modelCodeDisplay=M2794D&model=NOTHING#
m2794d4.jpg

lg22lcdm2794dpz0.jpg
این مدل به درد بازی نمیخوره زمان پاسخ دهیش 5 میلی ثانیه هست ... :-" این یکی باز بهتره فقط کنتراستش 10000:1 هست ، W2452V .
البته شاید روزهای اولی که بیاد گرون باشه ولی بالاخره متعادل میشه ... ( گرون بدن ما نمیخریم رو دستشون میمونه مجبور میشن ارزون بدن !!! ) :biggrin1::biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,160
ممنون میثم.
اینکه اسپیکر هم داره دیگه بهتر شد چون میخواستم اسپیکر هم بخرم.:biggrin1:
قیمت جهانیش مگه چنده؟ اونوقت 2261 چند بود؟ (میخوام ببینم اینا چقدر از قیمت جهانیش بیشتر میدادن)
=========
در ضمن جناب amir32 اونی که شما معرفی کردید دیگه TV حساب میشه.:biggrin1: آخه 27 اینچ میخوام چیکار! جا نمیشه رو میزم.

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
به هر حال من اگه 2261 پیدا کردم میخرم و منتظر این مدل جدید نمی مونم چون حتما بعد از این یه مدل جدیدتر و بعد از اون هم یه مدل جدیدترو بعد از اون هم .... شک نکنیند حتما همین طوره و به این صورت هیچ وقت نمی تونیند یه مانیتور برای xbox بخریدو مطمئنا تا وقتی که می خواید صبر کنید تا این مدل جدید بیاد و بعد صبر کنیند تا قیمتش پایین بیاد مدل جدید ال جی وشاید کنسول جدید ماکرو سافت بیاد و شما هنوز منتظر مانیتور ایده ال برای xbox تان هستید.:laughing:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
برای مانیتور M2794D همین ده دقیقه پیش زنگ زدم نمایندگی مادیران توی آبادان قیمت M2794-DP رو داشت که گفت 480 تومن.

بعد کمی گشتم توی اینترنت یک سری پیدا کردم M2794D-PM که 2ms بودش
http://skylovepc.net/dealer_shop/upload/mall/m2794.jpg

در کل مانیتور TV خوبی هستش از M228WA خیلی سرتره

برای 2261 هم که چند هفته پیش تماس گرفته بودم، گفتند که اصلا موجودی نداریم.

چاره ای نیست جز صبر کردن برای 2363.....

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
مانیتور W2261V رو سایت www.rayaneh.com گذاشته با قیمت 238000 تومان :shocked: ننوشته موجود نیست !!! :exclaim::exclaim::exclaim:
اینم بگم برای اولین باره که میبینم این مانیتور رو در لیست قرار دادن ! قبلا اصلا نبود !! :thumbsup:
همین الان بهش زنگ زدم نداره:((:((

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
سلام دوستان من ميخام ايكس باكس 360 اليات بگيرم
ميخام همراش يدونه LCD هم بخرم
ميخام بهم يك LCD معرفي كنيد كه نهايت كيفيتش رو بهم نشون بده
من البته خودم كلي ال سي دي دارم ال جي هستن
مدلشون W1954s هستن كيفيتشون خيلي خوبه ولي متاسفانه فقط خروجي آنالوگ داره
راهي نيست كه بشه آنالوگ رو به DVI يا HDMI تبديل كرد؟ البته منظورم با همون كيفيت HDMI هست:cheesygri
اگرم نميشه راهنمايي كنيد چه مونيتوري بگيرم كه كيفيتش خوب باشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
به هر حال من اگه 2261 پیدا کردم میخرم و منتظر این مدل جدید نمی مونم چون حتما بعد از این یه مدل جدیدتر و بعد از اون هم یه مدل جدیدترو بعد از اون هم .... شک نکنیند حتما همین طوره و به این صورت هیچ وقت نمی تونیند یه مانیتور برای xbox بخریدو مطمئنا تا وقتی که می خواید صبر کنید تا این مدل جدید بیاد و بعد صبر کنیند تا قیمتش پایین بیاد مدل جدید ال جی وشاید کنسول جدید ماکرو سافت بیاد و شما هنوز منتظر مانیتور ایده ال برای xbox تان هستید.:laughing:

من هم با تو موافق هستم خیلی درست می گی
من امروز از یک جا پرسیدم گفت 2261V موجود نیست اما اگر بخوای براد جورش می کنم
حالا اونها که این مانیتور را خریدند مشکل صدا را چه طوری حل کردند؟

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
حرف شما کاملا متین ! هر روز یه مدل جدید در میاد ولی دیگه به شوری که شما میگی هم نیست !
نه کاری به بقیه دوستان ندارم ؛ ولی من تا انقلاب مهدی صبر نمیکنم ! من مانیتور ایده آلم رو پیدا کردم و وقتی بیاد خواهم خرید ! :love::love:
شما هم برو دنبال 2261V انشالله که پیدا کنی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر