راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
ولی من نمیدونم چرا این حالت پودری رو که همه میگن من نمیبنم
حالا این وسط یا چشای من خیلی آلبالو گیلاس میچینه یا اینکه این مانیتور بنده سفارشی تر از بقیه هستش :D

من با خیلی از ال سی دی های دیگه کامپیر کردم ولی همچین حالتی رو روی مانیتورم ندیدم، و هر وقتی تصویرها رو با هم مقایسه میکردم بیشتر از قبل از خرید خودم حال میکردم! :D
ولی به قول دوستان این مانیتور فقط خوراکش اچ دیه کمتر از اون رو به خوبی یه مانیتور 250 تومنی نشون نمیده!
تحویل بگیرید !
حالا بگید پودری !
من و یکی دیگه زیادی دقیق هستیم ، دلیل نمیشه مانیتور رو زیر سوال ببرید :biggrin1:
واقعا مانیتور خوبی هست

سامسونگ نسل جدید رو هم از دست داد
سری TOC واقعا زیباست ولی HDMI نداره
در ضمن همه ی مانیتور های این سری 16:9 و 1080P هستن

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
تحویل بگیرید !
حالا بگید پودری !
من و یکی دیگه زیادی دقیق هستیم ، دلیل نمیشه مانیتور رو زیر سوال ببرید :biggrin1:
واقعا مانیتور خوبی هست

سامسونگ نسل جدید رو هم از دست داد
سری TOC واقعا زیباست ولی HDMI نداره
در ضمن همه ی مانیتور های این سری 16:9 و 1080P هستن

آخه یکی به من بیسواد بفهمونه که 1080P بدون HDMI چه معنی داره ؟؟؟؟ حتما کیفیت HD با HDCP محافظت میشه !!! lol :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
:eek:
منم دارم احساس میکنم که خیلی بی سوادم! برادر دی وی ای چه ربطی به اچ دی داره !!!!؟

پ.ن
مانیتوری که HD ساپورت میکنه ولی پورت HDMI نداره یعنی شلغم!
عجب! پس از نظر شما فقط پورت HDMI هست که HD ساپورت میکنه و نشون میده؟
اگه اینطوره!من حرفی ندارم من بی سوادم!

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
سلام من مي خواستم مانيتور ال سي دي بگيرم ولي به نظر شما صبر كنم برا اين مانيتور هاي ال اي دي ارزش داره تو يه تبليغ ديدم كنتراست ال اي دي ها 3.000.000 هستش نظر شما چيه

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
عجب! پس از نظر شما فقط پورت HDMI هست که HD ساپورت میکنه و نشون میده؟
اگه اینطوره!من حرفی ندارم من بی سوادم!

من هیچ کاری به این حرفا ندارم !!
من یه چیزی میگم ! :biggrin1:
اگه DVI ، اچ دی رو ساپورت میکنه ؛ پس مرض داشتند HDMI رو دراوردن ؟ً!!! ( چون هر کی دوست داری نگو اونو فقط درآوردن که صدا و تصویر رو با هم بگیرن !!! :sick::sick::sick::biggrin1::biggrin1::biggrin1: )

حداقل HD مد نظر من رو DVI ساپورت نمیکنه !!! :biggrin1: والسلام !

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من هیچ کاری به این حرفا ندارم !!
من یه چیزی میگم ! :biggrin1:
اگه DVI ، اچ دی رو ساپورت میکنه ؛ پس مرض داشتند HDMI رو دراوردن ؟ً!!! ( چون هر کی دوست داری نگو اونو فقط درآوردن که صدا و تصویر رو با هم بگیرن !!! :sick::sick::sick::biggrin1::biggrin1::biggrin1: )

حداقل HD مد نظر من رو DVI ساپورت نمیکنه !!! :biggrin1: والسلام !
HDMI برای entertainment هست ! اما dvi فقط مختص کامپیوتر!
این hd مد نظره شما چیه؟؟

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
نه مثه اینکه رفیقمون تا حدودی درست میگن
رفرنس: ویکی
ولی برای گرفتن تصویر فول اچ دی نیاز به اچ دی ام آی داریم
یا حتی برای گرفتن رزولیشن مخوف WQXGA حتما نیاز به پورت اچ دی ام آی داریم! چون دیگه دی وی آیها کشش اینهمه ترافیک دیتا رو ندارن

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
HDMI برای entertainment هست ! اما dvi فقط مختص کامپیوتر!
این hd مد نظره شما چیه؟؟

:biggrin1::biggrin1: همون entertainment ته !!! :biggrin1:
بیخیال این حرفا ! بریم بنشینیم دعا کنیم بلکه فرجی بشه و یه دونه از مانیتورهایی که لینکش رو گذاشتم وارد ایران بشه .... !!

ولی برای گرفتن تصویر فول اچ دی نیاز به اچ دی ام آی داریم
خب وقتی این مانیتورها 1080P هستن ولی HDMI ندارن خود به خود این جمله شما نقض میشه !!
یا نتیجه میگیرم اون نوشته 1080P کشکه !!! ... :biggrin1:

exelent

کاربر سایت
Jul 22, 2009
16
سلام دوستان ، من امروز تو یکی از مجله های خبری مربوط به کامپیوتر به یه مطلب برخورد کردم که نوشته بود چون دولت تعرفه واردات مانتورهای 19 تا 24 اینچ رو افزایش داده واردات این مانیتورها بشدت کاهش پیدا کرده و در مقابل مانیتور های ساخت داخل تولیدشون افزایش پیدا کرده بنابراین با این وضعیت اکثر وارد کنندهای مانتور فعلا بیخیال این قضیه شدن چون با قیمت های داخل رقابت واسشون مشکل شده ، پس این میشه دلیل نبودن مانیتور ٌW2261 در ایران ، حالا لپ کلام اینکه من میتونم اگه کسی بخواد سفارش قبول کنم و مدل LG w2261VP-PFT رو که الان خودم دارم ازش استفاده میکنم با کانتراست 50000:1 واسش بفرستم واسه اطلاعات بیشترم میتونین پیام خصوصی بزارین.

exelent

کاربر سایت
Jul 22, 2009
16
مانیتور هایی که ما الان داریم ازشون استفاده میکنیم(اکثرا) از نوع TFT هستند ولی جدیدن که تکنولوژی OLED به بازار امده صفحات LCD از این نوع ساخته می شن که دارای وضوح و کیفیت بشدت بالاتری نصبت به صفحات TFT هستند اگه میخوای فرقشونو بفهمی ساده ترین راه گوشی موبایل هستش گوشی های جدید نوکیا مثل N85 , N86 ,N97 اینا LCD از نوع OLED دارن باهاشون یه کلیپ با کیفیت نگاه کن بعد همون کلیپ رو تو یه گوشی مثل N73 که LCD از نوع TFT داره نگاه کن ، حتما فرقشون رو می فهمی...

exelent

کاربر سایت
Jul 22, 2009
16
دوستان قضیه این led یا چیه /؟

مانیتور هایی که ما الان داریم ازشون استفاده میکنیم(اکثرا) از نوع TFT هستند ولی جدیدن که تکنولوژی OLED به بازار امده صفحات LCD از این نوع ساخته می شن که دارای وضوح و کیفیت بشدت بالاتری نصبت به صفحات TFT هستند اگه میخوای فرقشونو بفهمی ساده ترین راه گوشی موبایل هستش گوشی های جدید نوکیا مثل N85 , N86 ,N97 اینا LCD از نوع OLED دارن باهاشون یه کلیپ با کیفیت نگاه کن بعد همون کلیپ رو تو یه گوشی مثل N73 که LCD از نوع TFT داره نگاه کن ، حتما فرقشون رو می فهمی...:thumbup:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام
يه سوال از كساني كه از VGA رو واسه xbox به مانيتور وصل مي كنند.
كابل و مانيتوري كه دارم واسه اينكار خيلي خيلي بهتز از تلوزيون هست تصويرش و من انتظار همچين تصويري رو نداشتم. اونايي كه هم اين رو داشتند هم 2261v رو چه قدر تفاوت داره ؟
ايا ارزش داره 260 تومان واسه اينكار بدم يا نه؟
راستي اين 2261v ك TFT هست يا OLED

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر