راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
دوست من خيلي كم شده اين مدل!!
من حتي از نمايندگي هم پرسيدم گفت اصلا ديگه توليد نميشه و ممكنه چند ماه بعد بياد!!!
ممنون دوست من :smile::love:
اخه چرا یه همچین مانیتوری دیگه نباید تولید بشه ؟؟؟ ( اگه یه مدل بهتر میدادن آدم دلش نمیسوخت ولی... )

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
راهنمايي

سلام يه مانيتور تا 250 هزار تومن باكنتراست 20000به بالا سرعت پاسخ دهي 2 ميلي ثانيه با ورودي دي وي اي يا اچدي ام اي بهم معرفي كنيد لطفا نگيد برو پست هاي قبلي رو بخون چون هم قديمي هستن هم چيزي دستگيرم نشد در ضمن اين مانيتور رو براي ايكس باكس ميخوام جوري كه بازي ها رو باكيفيت اچدي پخش كنه ممنون

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام يه مانيتور تا 250 هزار تومن باكنتراست 20000به بالا سرعت پاسخ دهي 2 ميلي ثانيه با ورودي دي وي اي يا اچدي ام اي بهم معرفي كنيد لطفا نگيد برو پست هاي قبلي رو بخون چون هم قديمي هستن هم چيزي دستگيرم نشد در ضمن اين مانيتور رو براي ايكس باكس ميخوام جوري كه بازي ها رو باكيفيت اچدي پخش كنه ممنون
فقط w2261v و دیگر هیچ......:biggrin1:

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
این مانیتور تا اونجایی که دسگیرم شده دیگه توسط مادیران وارد نمیشه.شاید نتونسته اینو ایرانیش کنه دیده براش صرف نمیکنه از اندونزی سفارش بده!!
اگه میشد LG بدون گارانتی میومد خیلی توپ میشد . خداییش مانیتورهایی تو سایت lg هست که 2261 رو موخورند با چه قیمت عالی و طرحهای بی نظیر ولی حیف که وارد نمیشه.
حالا ای کاش این سامسونگ یه تکونی به خودش بده و یه رقیب برا همون 2261 دست و پا میکرد

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اقا من نمی خوام مانیتور بگیرم یه مانیتور دارم ال جی مدل L1740P:blushing: می خاستم بدونم کسی با این بازی کرده ؟ می صرفه 15000 بابت خرید کابل براش داد؟:confused:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
سامسونگ هم مانیتور های خیلی خوبی داره ها ولی طبق معمول برای از ما بهترونه !! عمرا اینا تو ایران پیدا نمیشه ! مثلا این 2 تا : FULL HD ، ورودی HDMI ، زمان پاسخ دهی 2 میلی ثانیه ، کنتراست 20000:1 دیگه ادم چی میخواد از یه مانیتور ؟؟؟؟؟؟
Samsung SyncMaster T240 24" Widescreen LCD Monitor

Samsung SyncMaser T240HD 24" HD LCD Monitor

معلوم نیست این سام سرویس پس چه غلطی میکنه ! فقط بلده مانیتورهای از رده خارج رو وارد کنه :sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
=======
این مانیتورLCD Samsung T220 که در بازار ایران هم ظاهرا ! هست ، ورودی HDMI داره ؟؟؟ البته ظاهرا از سایز 22 هست تا 26 اینچ !!
======
من هر چی در گوگل درباره یان مانیتور سرچ میکنم به جایی نمیرسم ؛ سام سرویس هم که قربونش برم سایتش تعطیله !!! کسی میتونه یه اطلاعاتی از مانیتور P22700 بده ؟؟( HDMI داره ؟؟؟ )

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سامسونگ هم مانیتور های خیلی خوبی داره ها ولی طبق معمول برای از ما بهترونه !! عمرا اینا تو ایران پیدا نمیشه ! مثلا این 2 تا : FULL HD ، ورودی HDMI ، زمان پاسخ دهی 2 میلی ثانیه ، کنتراست 20000:1 دیگه ادم چی میخواد از یه مانیتور ؟؟؟؟؟؟
Samsung SyncMaster T240 24" Widescreen LCD Monitor

Samsung SyncMaser T240HD 24" HD LCD Monitor

معلوم نیست این سام سرویس پس چه غلطی میکنه ! فقط بلده مانیتورهای از رده خارج رو وارد کنه :sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
=======
این مانیتورLCD Samsung T220 که در بازار ایران هم ظاهرا ! هست ، ورودی HDMI داره ؟؟؟ البته ظاهرا از سایز 22 هست تا 26 اینچ !!
======
من هر چی در گوگل درباره یان مانیتور سرچ میکنم به جایی نمیرسم ؛ سام سرویس هم که قربونش برم سایتش تعطیله !!! کسی میتونه یه اطلاعاتی از مانیتور P22700 بده ؟؟( HDMI داره ؟؟؟ )
بله این مانیتورا خیلی وقته که وارد بازار جهانی شدن ولی خبری ازشون تو بازار ایران نیست!
t220 یه 22 اینچ هست و 26 اینج نداره و 26 اینچش میشه t260 ! این t220 هم hdmi نداره و برای 360 هم مناسب نیست به علت نسبت تصویر 16:10
این مدلی که شما نوشتی طبق معمول درست مثل t190 که تو ایران یه 0 جلوش اضافه کردن و شد t1900 اینم همینطوره و یه 0 اضافه جلوش هست :D مدل اصلیش میشه P2270
اینم مشخصاتش و متاسفانه بازم فقدان پورت HDMI در این مانیتور! میشه گفت یه جوریایی LG W2261v هست البته با تفاوتهایی
لطفا جواب بدید ممنون:smile:
Crt هست اینی که میگی؟؟
از tv معمولی بهتره ولی نباید انتظار بالاتر اشته باشی!

آخرین ویرایش:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
بله این مانیتورا خیلی وقته که وارد بازار جهانی شدن ولی خبری ازشون تو بازار ایران نیست!
t220 یه 22 اینچ هست و 26 اینج نداره و 26 اینچش میشه t260 ! این t220 هم hdmi نداره و برای 360 هم مناسب نیست به علت نسبت تصویر 16:10
این مدلی که شما نوشتی طبق معمول درست مثل t190 که تو ایران یه 0 جلوش اضافه کردن و شد t1900 اینم همینطوره و یه 0 اضافه جلوش هست :D مدل اصلیش میشه P2270
اینم مشخصاتش و متاسفانه بازم فقدان پورت HDMI در این مانیتور! میشه گفت یه جوریایی LG W2261v هست البته با تفاوتهایی
!
پس یا سامسونگ خودش رو به خریت زده که در مانیتورهاش پورت HDMI نمیگذاره ! :biggrin1: یا سام سرویس خودش رو به خریت زده که مانیتورهایی که بالا نوشتم رو وارد نمیکنه !! :biggrin1::biggrin1::sick::sick::sick:

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
پس تكليف اون پودري كه ميگن رو صفحه اش هست چي يا كيفيت بد پنل
برای بار چندم میگم ! این مشکل فقط تو رنگ روشن ( نزدیک به سفید ) وجود داره
اگه خیلی دقت کنید ! معمولا موقع بازی کردن آدم حواسش پرت میشه
توی بازی ها از رنگهای تیره زیاد استفاده میشه ( همینطور فیلمها ) و چیزی حس نمی کنید
بیشتر تو محیط های اینترنتی ( مثل همینجا ) چون قالب سایت سفید هست ، میتونید حس کنید
اگر تقریبا یک متر از مانیتور فاصله بگیرید دیگه این رو نمی بینید !
این قضیه پودری مشکل نیست ! بلکه طبیعی هست
پنل الجی همینه ! بخاطر همین با وجود امکانات زیادتر باز هم از سامسونگ ارزون تره
همه چیز رو که نمیشه با هم داشت :biggrin1:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اقایون میشه یه مانیتور با کنتراست بالا و ورودی اچ دی ام ای باشه بم معرفی کنید!؟

چون اینطور که پیداست این w2261v یه پودری روشه و دیگه تو بازار پیدا نمیشه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
اقایون میشه یه مانیتور با کنتراست بالا و ورودی اچ دی ام ای باشه بم معرفی کنید!؟

چون اینطور که پیداست این w2261v یه پودری روشه و دیگه تو بازار پیدا نمیشه
حالا جدای از اون میگن کم پیدا شده.:confused:

منم با همین مشخصاتی که ایشون گفت یکی میخوام قیمت هم تا 300 تومن.

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
آره به شدت نایاب شده
یکی از دوستان هم با کلی گشتن یدونه گرفت 300 تومن !
گویا انبار های مادیران هم تموم کردن
چون تا یک ماه این مانیتور تعویض داره
سیستم برق یکی از دوستان مشکل داشت و به پشتیبانی تلفن کرد
ولی نمایندگی مادیران میگه هر انباری زنگ زدم ، نداشتن

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
ولی من نمیدونم چرا این حالت پودری رو که همه میگن من نمیبنم
حالا این وسط یا چشای من خیلی آلبالو گیلاس میچینه یا اینکه این مانیتور بنده سفارشی تر از بقیه هستش :D

من با خیلی از ال سی دی های دیگه کامپیر کردم ولی همچین حالتی رو روی مانیتورم ندیدم، و هر وقتی تصویرها رو با هم مقایسه میکردم بیشتر از قبل از خرید خودم حال میکردم! :D
ولی به قول دوستان این مانیتور فقط خوراکش اچ دیه کمتر از اون رو به خوبی یه مانیتور 250 تومنی نشون نمیده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر