راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
این مانیتور جدید سامسونگ اصلا به درد بازی نمی خوره من فوتبال رو تو 2 میلی ثانیه بازی می کنم یکمی اذیت می شم حالا ببینین 5 میلی ثانیه چه افتضاحی میشه .

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
این نظر شماست و قابل احترامه
ولی کلا" مانیتورهای سامسونگ (LCD) کیفیت بهتری نسبت به LG دارن
این مانیتور هم درست 5 میلی ثانیه هست ولی چیزهای خوب دیگه ای هم داره :اسپیکر-ریموت کنترل-و انواع ورودی های مختلف

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
والا این مانیطوری که شما میگی به نظر بالای 400 هزار تومن میشه.بدرد بازی نمیخوره.
دوستان حالا بالاخره من این lg که فول hd هست رو بگیرم یا سامسونگ t220

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
میگم من دارم با LCD 8 میلی ثانیه بازی میکنم همه چی. ولی اصلا مشکل تصویر ندارم نمیدونم چطوریه با 5 ثانیه بچه ها مشکل پیدا میکنند؟!
اگه کسی احیانا میدونه M227WD کی میاد یا اصلا توی بازار دیدتش یه ندایی به من بده (داشتم میرفتم 2261 بیگیرما یکی از بچه ها معرفی کرد ما مونیدم تو کف!)

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
دوستان من منتظرما.میخوام lcd بگیرم !
چیکار کنم خواهشا یکی بدون تعصب بگه که ساسونگ t220 بهتره یا lg 2261 ؟؟؟

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
سلام
اگر کمی پست های قبلی تاپیک را مطالعه بکنید متوجه میشید که همه گفتند W2261V بگیرید به علت:

1- قیمت کمتر
2- رزولیشن 16:9 Full HD
3- ورودی HDMI
4- سرعت پاسخ گویی کمتر 2ms GTG
5- خروجی صدا

این مانیتور فعلاً برای کنسول بهترین انتخاب هست، با این پست من بازهم در صفحه بعد میبینیم همین سوال تکرار شده که T220P بگیریم یا W2261V

parsa_n1

کاربر سایت
Jul 22, 2007
84
نام
محمد
ديشب من يه سامسونگ مدل T1900P گرفتم كنتراستش 50000:1 هست و يك هفته اومده اين مدل تو سبك T220P هست و خداي مانيتور هست و طراحي زيبايي هم داره.

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
LG مانیتور Full HD W2243T را معرفی کرد

شرکت LG امروز مانیتور W2243T را به بازار جهانی معرفی کرد، این مانیتور دارای فرم براق و پنل LCD 21.5 اینچی با رزولیشن 1920x1080 و سرعت پاسوخگوی 5ms هست از دیگر مشخصات این مانیتور کنتراست 1000:1 و کنتراست DC 30000:1 و روشنایی 300cd/m² هست، دو ورودی DVI و D-Sub بر روی این مانیتور قرار دارد و برای استفاده از HDMI با تبدیل HDMI-DVI این کار امکان پذیر است، این مانیتور در تاریخ 30April در بازار ژاپن عرضه میشود، قیمت این مانیتور در آمریکا 182 دلار تعیین شده است که امیدواریم در ایران هم زیر 200 هزار تومن عرضه شود!

نویسنده: بهزاد کیانی

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
خواهششا یه نفر جواب بده کسی با مانیتور LG W226 با XBOX 360 بازی کرده آیا کیفیت خوبه چون من همیشه سامسونگ رو ترجیح میدادم اما توی سایت LG که رفتم و مشخصات رو مرور کردم مثل اینک مخصوص کنسول هست یعنی Full HD همراه با HDMI درسته
سوال من به صورت کلی دقیقا بر می گرده به کیفیت و شفافیت آیا راضی کننده هست :confused:
نکته : تو رو خدا این طور نشه چون خریدی بگی عالیه آخه فردا میخوام برم بگیرم تشکر...

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
خواهششا یه نفر جواب بده کسی با مانیتور LG W226 با XBOX 360 بازی کرده آیا کیفیت خوبه چون من همیشه سامسونگ رو ترجیح میدادم اما توی سایت LG که رفتم و مشخصات رو مرور کردم مثل اینک مخصوص کنسول هست یعنی Full HD همراه با HDMI درسته
سوال من به صورت کلی دقیقا بر می گرده به کیفیت و شفافیت آیا راضی کننده هست :confused:
نکته : تو رو خدا این طور نشه چون خریدی بگی عالیه آخه فردا میخوام برم بگیرم تشکر...

عزیزم بعضی ها از رو تعصب میگن سامسونگ, والا ما کل زندگیمون شده سامسونگ(جارو برقی-ماشین لباس شویی-تلویزیون-یخچال)......ولی مانیتور ال جی رو گرفتم.;)
برو همون ال جی رو بگیر ولی انتظار کیفیت HDرو نداشته باش اگر میخای با کابل VGAوصلش کنی.نه که کیفیت بدی میده هاااا,کیفیتش قابل قبوله. اگرم XBOXت خروجی HDMIداره که چه بهتر میتونی کیفیت HDهم بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر