راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
اوه اوه اوه انقدر سوالم ضایع بود ؟ :cheesygri ساری :p
نه دوست من سوال سواله,من یکمی زیادی شوخم بخاطر همین با شوخی جوابتو دادم و از نظر من هیچ سوال مسخره و ضایعی وجود نداره:smile::love:

خوب با حرفایی که شما زدید من باید مانیتور رو عوض کنم چون اولا 19" نه 19.5" بعد HDMI هم نداره
یعنی اینطوری صفحه بازی های من کش میاد ؟
اگه میتونی اینو ردش کن یه LG 2261Vبگیر .

1080pچی این رو می تونم بگیرم از مانیتورم با کابل DVI to HDMI :confused:؟؟؟
اینو نمیدونم لطفا اساتید بجوابن:biggrin1::biggrin1:

مانیتورم 1931CW هست خوبه ازش راضیم ولی نمیدونم رو xbox جواب میده یا نه ؟
بعد یکی از دوستام گفت اگه مانیتور این خصصیه رو داشته باشه عالیه (DHCP) حالا نمیدونم این چه کاری میکنه ! برای چی خوبه !
برا ایکس باکس که جواب میده ولی برا پلی3 باید بری سراغ مانیتور HDMIخور.
والا منم هنوز نفهمیدم HDCPیعنی چه؟!!بازم لطفا اساتید بجوابن:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
دوستان DVI صدا رو هم از خودش عبور میده ؟ چون اگه نده دوستانی که با HDMI-DVI دارن 360 یا هرچی بازی می کنن نمیتونن که صدای بازی رو داشته باشن

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
دوستان DVI صدا رو هم از خودش عبور میده ؟ چون اگه نده دوستانی که با HDMI-DVI دارن 360 یا هرچی بازی می کنن نمیتونن که صدای بازی رو داشته باشن

نه DVI صدا نداره . من خودم وقتی استفاده میکردم از HDMI to DVI برای داشتن صدا کابل کامپوزیت رو وصل میکردم به 360 و دو سر قرمز و سفیدش رو هم به اسپیکر میزدم ! اینطوری صدا داشتم :biggrin1:;);)

==
از این 2 تا مانیتور زیر کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟ ( البته یه خوبی این مانیتور LG اینه که 1080 هست :love: )
LG - 21.5" - W2261V
AOC - 21.6" - V22 + SPEAKER

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
نه DVI صدا نداره . من خودم وقتی استفاده میکردم از HDMI to DVI برای داشتن صدا کابل کامپوزیت رو وصل میکردم به 360 و دو سر قرمز و سفیدش رو هم به اسپیکر میزدم ! اینطوری صدا داشتم :biggrin1:;);)

==
از این 2 تا مانیتور زیر کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟ ( البته یه خوبی این مانیتور LG اینه که 1080 هست :love: )
LG - 21.5" - W2261V
فقط 2261 من خودم دارم واقعا ازش راضی هستم خیلی مانیتور خوبیه ...........

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید

==
LG - 21.5" - W2261V

بابا 2261 بگیرید دیگه, بچه ها خودشون رو کشتن که هی میگن فقط 2261.
یه چند نفر هم گفتن مث اینکه بلندگوهای aoc صدا رو دیر میرسونه(صدا و تصویر همزمان نیست).
خودمم الان یه2261دارم ازشم راضیم.(عالیه)

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
من خودم W2261V دارم و خیلی هم ازش راضی ام خودش هم اگه شما اونو بگیرین دیگه نیازی به تبدیل مبدیل ندارین و به راحتی با یک کابل مستقیم HDMI to HDMI هم میتونین صدا رو بگیرین و هم تصویر رو اون هم با کیفیت عالی

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
سلام
بله یک نکته ی مثبت دیگری هم که W2261V داره خروجی صدا هست، لازم نیست که تبدیل صدای 360 را بگیرید و همون کابل HDMI صدا را به مانتیور انتقال میده و شما از خروجی مانیتور به راحتی به اسپیکر وصل میکنید و صدا میگیرید!

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
سلام
بله یک نکته ی مثبت دیگری هم که W2261V داره خروجی صدا هست، لازم نیست که تبدیل صدای 360 را بگیرید و همون کابل HDMI صدا را به مانتیور انتقال میده و شما از خروجی مانیتور به راحتی به اسپیکر وصل میکنید و صدا میگیرید!
پس شما میفرمایید من W2261V بگیرم ؟؟؟

این فرمت اسکرین که 16:9 هست مشکل ساز نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی شما تصویر که میگیرید بریده های سایه گوشه های تصویر نمیبنید /؟؟؟؟

من الان AOC 22" گرفتم کنتراست 1:100000 هست بارو نکردنیه !! و یکی از دوستام مانیتور ساز
بهش نشون دادم گفت خیلی عالیه مخصوصا" صفحه مانیتور که از بهترین جنس یعنی شیشه به کار رفته ولی تو سامسونگ و ... این طوری نیست !!

5 6 جا که دیدم نوشته 21.6" که فرمتش 16:9 مشه !
ولی تو سایت اصلیش نوشته بود 22" یعنی 16:10 میشه !

حالا موندم که بازش کنم یا نه اخه اگه 16:10 باشه میگن رده های سیاه پایین و بالای صغحه میاد اگرم درستش کنی صفحه کش میاد و به خوبیه 16:9 نمیشه !
حالا چی میگید من چه کار کنم بازش کنم ؟؟؟؟
یا نه ؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
پس شما میفرمایید من W2261V بگیرم ؟؟؟

این فرمت اسکرین که 16:9 هست مشکل ساز نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی شما تصویر که میگیرید بریده های سایه گوشه های تصویر نمیبنید /؟؟؟؟

من الان AOC 22" گرفتم کنتراست 1:100000 هست بارو نکردنیه !! و یکی از دوستام مانیتور ساز
بهش نشون دادم گفت خیلی عالیه مخصوصا" صفحه مانیتور که از بهترین جنس یعنی شیشه به کار رفته ولی تو سامسونگ و ... این طوری نیست !!

5 6 جا که دیدم نوشته 21.6" که فرمتش 16:9 مشه !
ولی تو سایت اصلیش نوشته بود 22" یعنی 16:10 میشه !

حالا موندم که بازش کنم یا نه اخه اگه 16:10 باشه میگن رده های سیاه پایین و بالای صغحه میاد اگرم درستش کنی صفحه کش میاد و به خوبیه 16:9 نمیشه !
حالا چی میگید من چه کار کنم بازش کنم ؟؟؟؟
یا نه ؟
برای کنسول میخوای فعلا این w2261 بهترینه تو بازار!
برای کنسول این فرمت خوبه ! برای pc هم خوبه البته اگه از فرمتهای 16:9 استفاده کنید!
من این سوالی که در مورد سایه گفتی نفهمیدم ! اصلا سایه و گوشه دار بودن ربطی به مانیتور نداره!
aoc ها همه 16:10 هستند!
ببین کنتراست باید دید استاتیکش چیه؟ این عدد ها همه تبلیغاتیه! خودتو درگیر این چیزا نکن!
بازم میگم برای کنسول میخوای w2261 بهترین گزینه اس! اینقد هم تو این بازاره خالی از انتخاب وسواس به خرج نده!

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
بالاخره مدل های 2033 و 2233 سامسونگ به بازار اومدن
امروز قیمت کردم مدل 20 اینچ 190 تومن و مدل 22 اینچ 235 تومن.هر دو شون 16:9 هستن با پورت های dvi و vga(البته vga رو مطمئن نیستم)
کیفیتشون که فکر نمی کنم پایین تر از w2261 باشه ولی یه ایرادی که دارن اینه که پورت hdmi ندارن

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
امروز w2261v LG گرفتم اما کابل DVI توش نبود اگه دوستان کسی این مدل رو خریداری کرده آیا باید کابل DVI خودم خریداری کنم یا کابلDVI از توی باکس برداشتند؟! عجیب بود چون کابل HDMI توش بود اما dvi نبود !
ضمنا اینکه نوشتهFull HD یعنی تمام فیلم های HD میتونیم دانلود کنیم با کیفیت واقعی HD تماشا کنیم ؟!
در ضمن الان من با کابل آنالوگ آبی رنگ (D.sub) وصلم این کفیت واقعی فیلم HD که به ما نشون نمیده درسته؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر