راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
نه متاسفانه:(نمیدونم شاید گرافم 8600GT هست.
مشکل از تنظیمات کارت گرافیک یا مانیتور باید باشه چون این مانیتور را با 8500 روی 1920X1080 تست کردیم با کابل DVI هیچ مشکلی نداشت، یکبار روی حالت سیف مود ویندوز را اجرا بکنید ببینید باز هم تصویر نمیده!

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
مشکل از تنظیمات کارت گرافیک یا مانیتور باید باشه چون این مانیتور را با 8500 روی 1920X1080 تست کردیم با کابل DVI هیچ مشکلی نداشت، یکبار روی حالت سیف مود ویندوز را اجرا بکنید ببینید باز هم تصویر نمیده!

از حالت safe mode اجرا کردم تصویر اومد ولی وقتی تو ویندوز رزولیشن رو هم میزارم رو 600*800 بازم ارور out of range میده به احتمال زیاد اشکال از تنظیمات کارت گرافیکم هست اگه اینطور باشه چطور تنظیمش کنم:confused:;)(شایدم از تنظیمات مانیتور باشه که احتمالش خیلی که)

آخرین ویرایش:

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
من یک LCD پاک کن خریدم و مانیتور رو با اون پاک کردم خیلی بهتر از پاک کننده های دیگر پاک کرد ولی باز هم مثه اولش که مانیتور از کارخونه در می آد نمیشه نمیدونم شما هم حرف منو تایید می کنین یا پاک کننده ی مخصوصی داره که گرونتر باشه ؟

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
من یک LCD پاک کن خریدم و مانیتور رو با اون پاک کردم خیلی بهتر از پاک کننده های دیگر پاک کرد ولی باز هم مثه اولش که مانیتور از کارخونه در می آد نمیشه نمیدونم شما هم حرف منو تایید می کنین یا پاک کننده ی مخصوصی داره که گرونتر باشه ؟
اصلا حرف شما رو تایید نمیکنم:biggrin1:وقتی من پاک میکنم مث روز اولش میشه اسمش اینه(LCD Screen Cleaning Kit) و یه دسمال پارچه ای مخصوص هم باش بود .
2تومن هم خریدمش

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
اصلا حرف شما رو تایید نمیکنم:biggrin1:وقتی من پاک میکنم مث روز اولش میشه اسمش اینه(LCD Screen Cleaning Kit) و یه دسمال پارچه ای مخصوص هم باش بود .
2تومن هم خریدمش
شما حتما توجه زیادی نمی کنین ماله من هم از همونه حتی دستمالش هم دو رنگ سبز و توسیه اگه مانیتور رو خاموش کنین و جلوی نور آفتاب ذزه بینی نگاه کنین اونوقت در برخی جاها که اندک هم هستند لکه ی دستمالتونو می بینین یا شاید هم که مانیتورتون LGW2261V نیست و راحت پاک میشه .

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
شما حتما توجه زیادی نمی کنین ماله من هم از همونه حتی دستمالش هم دو رنگ سبز و توسیه اگه مانیتور رو خاموش کنین و جلوی نور آفتاب ذزه بینی نگاه کنین اونوقت در برخی جاها که اندک هم هستند لکه ی دستمالتونو می بینین یا شاید هم که مانیتورتون LGW2261V نیست و راحت پاک میشه .

بابا تو دیگه کی هستی,بعد اینکه مانیتور رو تمیز میکنی میزاریش زیر نور آفتاب با ذره بین بررسیش میکنی:biggrin1: فک میکردم فقط خودم تو این چیزا وسواس دارم انگار شما زدی رو دسته من.;)البته من بعد اینکه تمیزش کردم اول یه "ها" میکنم رو قسمت هایی که هنوز تمییز نشده و با یه دسمال کلنکس(درس گفتم نه:biggrin1:)خشک پاکش میکنم این راه هم امتحان کن شاید تمییز شد:smile:

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
آره درست میگی من یکم وسواس دارم و دست خودم هم نیست راستی مشکل تو چی شد ؟ یه بار کیس رو باز کن و ببین که گرافیکت از مادر برد در نیومده و بعد اگه حل نشد کامپیوترت رو ببر بیرون بده ریست کلی و FDisk کنن

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
از حالت safe mode اجرا کردم تصویر اومد ولی وقتی تو ویندوز رزولیشن رو هم میزارم رو 600*800 بازم ارور out of range میده به احتمال زیاد اشکال از تنظیمات کارت گرافیکم هست اگه اینطور باشه چطور تنظیمش کنم:confused:;)(شایدم از تنظیمات مانیتور باشه که احتمالش خیلی که)
درایور کارت گرافیک را آنیستال بکنید و سیستم را ری استارت بکنید البته با کابل DVI با 2261 بیارید بالا سیستم را حالا باید بهتون تصویر بده دوباره درایور کارت گرافیک را نصب بکنید احتمالاً درست بشه یا میتونید از توی حالت Safemode آنیستال بکنید!

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
درایور کارت گرافیک را آنیستال بکنید و سیستم را ری استارت بکنید البته با کابل DVI با 2261 بیارید بالا سیستم را حالا باید بهتون تصویر بده دوباره درایور کارت گرافیک را نصب بکنید احتمالاً درست بشه یا میتونید از توی حالت Safemode آنیستال بکنید!

دمت گرم تونستم تصویر بگیرم:cheesygri:cheesygri:smile:

xyz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
69
نام
Ali
سلام
می گم این مانیتور LG W2261v چطوره برا بازی با 360 چون اینو تو تاپیک ps3 معرفی کردن
حالا من دنبال یه چیزیم برا استفاد از 360 ps3 و pc این گذینه ی خوبیه؟
از این بهترم اگه چیزی هست بگید البته با قیمتش

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
دمت گرم تونستم تصویر بگیرم:cheesygri:cheesygri:smile:
خوشحالم مشکلتون حل شد، کار مهمی نکردم.
سلام
می گم این مانیتور LG W2261v چطوره برا بازی با 360 چون اینو تو تاپیک ps3 معرفی کردن
حالا من دنبال یه چیزیم برا استفاد از 360 ps3 و pc این گذینه ی خوبیه؟
از این بهترم اگه چیزی هست بگید البته با قیمتش
سلام
دوست عزیز مهم نیست شما چه دستگاهی به ورودی مانیتور وصل میکنید این مانیتور 1080 Full HD هست هر دستگاه 1080 Full HD که بهش وصل بکنید بهترین تصویر رو به شما میده حالا میخواد 360 باشه میخواد PS3 باشه یا DVD Player

xyz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
69
نام
Ali
خوشحالم مشکلتون حل شد، کار مهمی نکردم.

سلام
دوست عزیز مهم نیست شما چه دستگاهی به ورودی مانیتور وصل میکنید این مانیتور 1080 Full HD هست هر دستگاه 1080 Full HD که بهش وصل بکنید بهترین تصویر رو به شما میده حالا میخواد 360 باشه میخواد PS3 باشه یا DVD Player
خب اره اینو که میدونم
ولی منظورم یه چیز دیگه بود
رزولیشن این مانیتور 1920 1080 اینه که اگه بخوام برا pc و بازی های روز ازش استفاده کنم نیاز به یه سیستم بسیار قوی هست تا بتونه رو رزولیشن 1080*1920 60 فریم بده که این روزلیشن با کارت قوی به سختی بدست میاد
حالا سوالم اینه اگه بخوام رزولیشونو کم کنم مثلا 1280*1024 (در حد قدرت پی سیم) کیفیت تصویر کم میشه یا نه؟
یا کلا این مانیتور رو رزولیشن های پایین چه طور کار می کنه؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خب اره اینو که میدونم
ولی منظورم یه چیز دیگه بود
رزولیشن این مانیتور 1920 1080 اینه که اگه بخوام برا pc و بازی های روز ازش استفاده کنم نیاز به یه سیستم بسیار قوی هست تا بتونه رو رزولیشن 1080*1920 60 فریم بده که این روزلیشن با کارت قوی به سختی بدست میاد
حالا سوالم اینه اگه بخوام رزولیشونو کم کنم مثلا 1280*1024 (در حد قدرت پی سیم) کیفیت تصویر کم میشه یا نه؟
یا کلا این مانیتور رو رزولیشن های پایین چه طور کار می کنه؟
این رزولوشنی که گفتی 5:4 فکر کنم و تصویر از اطراف کشیده میشه و نتیجش میشه یه افتضاح! پیشنهاد من 1280x720 (برای بازی در pc) هست که یه رزولوشن16:9 و همخوان با این مانیتوره ! و کیفیت هم خوبه !
من خودم سیستم قویی ندارم ولی با این رزولوشن تو اکثر بازیا بین 30 تا 40 و حتی بیشتر هم میگیرم!
به هرحال این مانیتور رزولوشن nativeــش 1920x1080 هست و هر رزولوشن دیگه ای بذاری مطمئنن میکشه اونو تا فیت بشه ولی خوب میتونی مثلا یه رزولوشن 4:3 بذاری و از حالت 4:3 مانیتور استفاد کنی که تو این حالت دو طرف صفحه سیاه میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر