راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
زمانیکه Power Saving mode اومد میتونی با Source یا Engine بالا ÷ایین کنی و رو گزینه مورد نظرت Auto/Set رو بزنی اگر رو RGB بزاری از کابل VGA استفاده میکنی و اگر رو DVI بزاری میتونی از کابلی که مربوط به PC هست استفاده کنی.

اینا رو میدونم با fengin هم بالا و پایین میکنم و رو گزینه DVI میرم و با Autoset هم روی DVI میزنم بعد مینویسه powe saving mode و خاموش میشه؟دارم دیوونه میشم
یکی شمارشو بم بده از پشت تلفن راهنماییم کنه(اگه مشکلی نداره);):confused:

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اینا رو میدونم با fengin هم بالا و پایین میکنم و رو گزینه DVI میرم و با Autoset هم روی DVI میزنم بعد مینویسه powe saving mode و خاموش میشه؟دارم دیوونه میشم
یکی شمارشو بم بده از پشت تلفن راهنماییم کنه(اگه مشکلی نداره);):confused:
اگه کابل D-Sub(یا همون VGA) هم وصل کردی اونو درار و فقط PC رو با کابل DVI به مانیتور وصل کن مطمئن باش تصویر میگیری!

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
اگه کابل D-Sub(یا همون VGA) هم وصل کردی اونو درار و فقط PC رو با کابل DVI به مانیتور وصل کن مطمئن باش تصویر میگیری!

بازم نشد:biggrin1::((:blink:اصلا میدونی میخاستم چیکار کنم,میخاستم با کابل DVI تصویر برا pc بگیرم وبا کابل VGA برا x360 تصویر بگیرم و با کابل HDMI برا ps3 تصویر بگیرم:biggrin1::biggrin1:خیلی تصویر گرفتم, نه!!:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
راستی میشه همزمان هم VGA و همHDMI به مانیتور وصل بشه یا فقط یکیشون;):confused:؟(مث DVI و VGA)
چون فعلا پلی3 ندارم, قراره شنبه یشنبه برم بگیرم:cheesygri:cheesygri:excited::thumbsup::bash:یعنی یه دفعه تو اهواز قحطی پلی3 اومد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بازم نشد:biggrin1::((:blink:اصلا میدونی میخاستم چیکار کنم,میخاستم با کابل DVI تصویر برا pc بگیرم وبا کابل VGA برا x360 تصویر بگیرم و با کابل HDMI برا ps3 تصویر بگیرم:biggrin1::biggrin1:خیلی تصویر گرفتم, نه!!:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
راستی میشه همزمان هم VGA و همHDMI به مانیتور وصل بشه یا فقط یکیشون;):confused:؟(مث DVI و VGA)
چون فعلا پلی3 ندارم, قراره شنبه یشنبه برم بگیرم:cheesygri:cheesygri:excited::thumbsup::bash:یعنی یه دفعه تو اهواز قحطی پلی3 اومد
عجب!
الان فقط یه کابل وصله به کارت گرافیکت و اون هم dvi هست ؟؟؟ اگه اینطوره شاید مانیتور ایراد داره چون من مشکلی ندارم! از تو منو مانیتور هم تمام تنظیمات رو به حالت اول ببر شاید فرجی شد! هرچند میدونم داری یه اشنباهی میکنی مگرنه مانیتور مشکل داره!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,631
دوست عزیز شاید کابلها شل ولن.دیگه چه اشکالی میتونه داشته باشه؟؟؟!!!
اگه بازم درست نمیشه ببر نمایندگی.البته میدونم اونا هم جواب درست نمیدن ولی از هیچی بهتره.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
ببین چه گیری کردیم هاااا:mad:
کابل VGA رو کلا از کیس و مانیتور جدا کردم و فقط کابل DVI رو وصل کردم بعد یه پیغام دیگه داد:ranting::cursing:(out of range) این ارور مال hertzه, که پایین این پیغام میگه باید در حد30-33 باشد:wallbash:.
بابا کمترین هرتز 60ه چطور بزارمش رو 30-33 این دیگه نوبره والا.:thumbdown
اصلا حوصله نمایندگی هم ندارم تا ببریش اونجا میفرستنش تهران که دیگه اومدنش با خداست:frown:
پس یعنی نمیشه هم VGA و همDVI با هم وصل باشن؟
یه سوال دیگه که فرق آنالوگ با دیجیتال چیه؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ببین چه گیری کردیم هاااا:mad:
کابل VGA رو کلا از کیس و مانیتور جدا کردم و فقط کابل DVI رو وصل کردم بعد یه پیغام دیگه داد:ranting::cursing:(out of range) این ارور مال hertzه, که پایین این پیغام میگه باید در حد30-33 باشد:wallbash:.
بابا کمترین هرتز 60ه چطور بزارمش رو 30-33 این دیگه نوبره والا.:thumbdown
اصلا حوصله نمایندگی هم ندارم تا ببریش اونجا میفرستنش تهران که دیگه اومدنش با خداست:frown:
پس یعنی نمیشه هم VGA و همDVI با هم وصل باشن؟
یه سوال دیگه که فرق آنالوگ با دیجیتال چیه؟
از تمام پورتها به صورت هم زمان میشه استفاده کرد! من تست کردم!
DVI یه کانکتوره دیجیتاله اما D-Sub یا همون VGA یه کانکتور آنالوگ هست!

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
از تمام پورتها به صورت هم زمان میشه استفاده کرد! من تست کردم!
DVI یه کانکتوره دیجیتاله اما D-Sub یا همون VGA یه کانکتور آنالوگ هست!

مشکلم با power saving mode حل شد ولی یه مشکل جدید بنام out of range بوجود اومده.
میثم جون که اسم اصلیتو نمیدونم شما با چه رزولیشنی و چه هرتزی از کابل DVI تصویر گرفتی براPC.

آخرین ویرایش:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
شاید موقع روشن بودن مانیتور و pc کابل ها رو وصل کردی
چون منم همین کار و کردم و همین مشکلات پیش اومد

کم پیدایی!!!
اره اول موقعی که روشن بود این کارا رو انجام میدادم که با مشکل power saving mode برخور میکردم اما وقتی که خاموش بود این کارا رو کردم با مشکل out of range برخورد کردم که دیگه نمیدونم باید چکار بکنم مخم قد نمیده.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مشکلم با power saving mode حل شد ولی یه مشکل جدید بنام out of range بوجود اومده.
میثم جون که اسم اصلیتو نمیدونم شما با چه رزولیشنی و چه هرتزی از کابل DVI تصویر گرفتی براPC.
تو حالت دیجیتال یا همون کابل dvi اکثر رزولوشنها 60 هرتز رفرش میکنن پس بالاتر بذاری همون اروریو میده که ذکر کردی! به این علت که بالاتر از 60 هرتز این مانیتور ساپورت نمیکنه
اسم بنده هم همون بود که گفتی :D

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
تو حالت دیجیتال یا همون کابل dvi اکثر رزولوشنها 60 هرتز رفرش میکنن پس بالاتر بذاری همون اروریو میده که ذکر کردی! به این علت که بالاتر از 60 هرتز این مانیتور ساپورت نمیکنه
اسم بنده هم همون بود که گفتی :D

منم روی 60هرتز گزاشتمش ولی نمیدونم رزولیشن رو چند بزارم تا دیگه ارورout of range رو بم نده,حتی رزولیشن رو تا900*1600 پایین اووردم باز همون پیغام رو میده(out of range).;):confused::-"

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
وقتی رزولوشن رو بذاری آخر یعنی 1080*1920 اونوقت مانیتور تا 60 هرتز ساپورت می کنه ولی اگه پایین تر بذاری زیاد ساپورت می کنه .
دوستان یه سوال مهم داشتم خواهشا جواب بدین :
شما وقتی روی مانیتور LCD تون لکه می افته با چی پاک می کنین ؟
آخه من با دستمال عینک و آب پاک کردم ولی لکه هاش زیاد شد .

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
دوستان یه سوال مهم داشتم خواهشا جواب بدین :
شما وقتی روی مانیتور LCD تون لکه می افته با چی پاک می کنین ؟
آخه من با دستمال عینک و آب پاک کردم ولی لکه هاش زیاد شد .
یه مایع مخصوصیه که معمولا ویدئو کلوپ ها یا کسایی که با این چیزا سر و کار دارن میفروشن بش بگو اسپری برا صفخه LCD میخام الان خودم یکی دارم مث هلو پاک میکنه.:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر