راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
لطفا یه قیمت و نظر خودتون رو راجب ips226v بیان کنید ایا سرعت پاسخگوییش برای بازی مناسبه؟ یه جایی خوندم قدرت پاسخگوییش مثل 2 میلی ثانیه هست چون ای پی اس؟ کلا یه توضیح و یه مقایسه با مانیتورهای 2485 و 23720 سامسونگ انجام بدید.
با تشکر
http://www.maadiran.com/ProductDeta...ner&utm_content=LG-IPS226V&utm_campaign=IPS#a

دوست خوبم اگه میخوای پنل IPS برداری سراغ ال جی نرو...یعنی کلا LCD سراغ LG نرو...اگه میخوای IPS برداری برو سراغ Asus ... مدل ML229H واقعا عالیه! زمان پاسخگوییش هم 5ms هست که خوبه واسه گیم...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
دوست خوبم اگه میخوای پنل IPS برداری سراغ ال جی نرو...یعنی کلا LCD سراغ LG نرو...اگه میخوای IPS برداری برو سراغ Asus ... مدل ML229H واقعا عالیه! زمان پاسخگوییش هم 5ms هست که خوبه واسه گیم...

من 2261 داشتم خوب بود که! نمیدونم چرا از ایسوس خوشم نمیاد! شما کیفیت تصویرش رو دیدی؟ خیلی گیج شدم تو پی سی ورد میگن سامسونگ کیفیت نداره خصوصا 2285 و 2485 صفحه مشکی رو خالص نشون نمیده و ته مایه بنفش داره! تو ورودی هاش اشکال داره! اومدم اینجا از سامسونگ تعریف میکنند بازم اگه یه کسایی که ای پی اس رو دیدند یه نظری بدند اگه بده که برم سراغ 2261وی پی!!
با تشکر

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من 2261 داشتم خوب بود که! نمیدونم چرا از ایسوس خوشم نمیاد! شما کیفیت تصویرش رو دیدی؟ خیلی گیج شدم تو پی سی ورد میگن سامسونگ کیفیت نداره خصوصا 2285 و 2485 صفحه مشکی رو خالص نشون نمیده و ته مایه بنفش داره! تو ورودی هاش اشکال داره! اومدم اینجا از سامسونگ تعریف میکنند بازم اگه یه کسایی که ای پی اس رو دیدند یه نظری بدند اگه بده که برم سراغ 2261وی پی!!
با تشکر

عزیز کی گفته 2485 سامسونگ بده؟ من خودم 2485 دارم...زمینه ی بنفش کدومه؟ عالیه پسر... ایسوز پنل آی پی اسش حرف نداره...بچه های انجمن دارن...! تازشم اگه میخوای 2285 برداری امونش نده...محشره...من خودم دارم که بهت میگم...!

oveis

کاربر سایت
Jun 22, 2009
67
نام
اویس
بهترین tv برای گیم بین 32 تا 40 چه برندی و چه مدلی هست به چه قیمت ؟ پولم رو نمیخوام اضافه برای قابلیت های به درد نخور tv که باعث گرون تر شدنش میشه خرج کنم یک چیزی میخوام که پول رو به اصطلاح حلال کنه . ممنون

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بهترین tv برای گیم بین 32 تا 40 چه برندی و چه مدلی هست به چه قیمت ؟ پولم رو نمیخوام اضافه برای قابلیت های به درد نخور tv که باعث گرون تر شدنش میشه خرج کنم یک چیزی میخوام که پول رو به اصطلاح حلال کنه . ممنون

آقا یدونه Samsung LED TV 40D5950 بردار 1500000 ... فقط حالشو ببر... پولتم نوش جانو حلالش میشه...!

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان مانیتور w2286 Led خویه . به نظرتون w2261vp بهتره یا این؟؟

به نظر من LED سراغ LG نرو...برو سمت سامسونگ...

w2261vp که دیگه جواب خودشو بین مانیتورها پس داده و به نظر من تو LCD ها بی رقیبه و هیچکی به پای کیفیتش نمی رسه!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من طبق تحقیقاتی که کردم و پیشنهاد خیلی از بچه های اینجا نسبت به بودجم یک دونه BX 2285 plus samsung خریدم ولی یک مشکلی باهاش دارم تنظیمات پیشفرض خودش نور رو توی بازی ها خراب میکنه بعد مثلا چون از هر 3 خروجیش استفاده کردک هر بار باید تنظیمش کنم روی 360 یه جور روی pc یه جور که بشه استفاده کرد الان که دارم تایپ میکنم نور صفحه نمایش به نظرم بیش از حد زیاده کمش که میکنم مات میشه به نظرم کنتراستش مشکل داره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام من طبق تحقیقاتی که کردم و پیشنهاد خیلی از بچه های اینجا نسبت به بودجم یک دونه BX 2285 plus samsung خریدم ولی یک مشکلی باهاش دارم تنظیمات پیشفرض خودش نور رو توی بازی ها خراب میکنه بعد مثلا چون از هر 3 خروجیش استفاده کردک هر بار باید تنظیمش کنم روی 360 یه جور روی pc یه جور که بشه استفاده کرد الان که دارم تایپ میکنم نور صفحه نمایش به نظرم بیش از حد زیاده کمش که میکنم مات میشه به نظرم کنتراستش مشکل داره

با چه روشی نور رو کم میکنی؟ از کدوم گزینه؟
بعدم اینکه راجع به تنظیمان پیشفرزش خودت تنظیمش کن و گزینه ی Custome رو انتخاب کن!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
با چه روشی نور رو کم میکنی؟ از کدوم گزینه؟
بعدم اینکه راجع به تنظیمان پیشفرزش خودت تنظیمش کن و گزینه ی Custome رو انتخاب کن!

توی همون قسمت منو دیگه میخواستم از کسایی که این مانیتور رو دارن و الان تنظیماتشون به نظر خودشون بهترین روی بازی هست را اینجا بنویسن تا من هم استفاده کنم یه حالت وس واس بدی برام پیش اومده

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
توی همون قسمت منو دیگه میخواستم از کسایی که این مانیتور رو دارن و الان تنظیماتشون به نظر خودشون بهترین روی بازی هست را اینجا بنویسن تا من هم استفاده کنم یه حالت وس واس بدی برام پیش اومده

ببین دوست خوبم Magic Bright رو از توی منو قسمت Picture انتخاب کن...بعد توی همین قسمت پیکچر برایتنس رو خودت تنظیم کن...بعد از اون مجیک برایت رو روی گزینه ی کاستوم بذار...!طبق سلیقه ی خودت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر