راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
سلام
من می‌خوام LG M2794DP رو بخرم ولی‌ وختی میرم و مشخصات این مونیتور رو تو سایت‌های خارجی‌ میبینم یکمی گیج میشم یجا نوشته زمان پاسخ گوی 5ms یه جا دیگه 2ms یجا هم دیدم اینطور نوشته 5ms /2ms !!
الان گیج شدم میتونید سایت معتبری معرفی‌ کنید تا مشخصاتشو کامل و دقیق بگه
راستی‌ یه جا دیگه دیدم 2 مدل مختلف ولی‌ با یک ظاهر و اسم از این مونیتور هست که 150 دلار با هم اختلاف داشتن

مشخصات کامل :
Code:
http://www.all-monitors.com/monitors/manufacturers/pos/lg_flatron_m2794dp-pz

vahid_lol

کاربر سایت
May 22, 2009
34
دوستان من تجربه خودم بگم از خرید مانیتور برای xbox
منم تو همین فروما گشتم دیدم عده ای گرفتن و تعریف میکنن منم رفتم سامسونگ 23500 گرفتم
فقط میتونم بگم افتضـــــاح!!! این مدل light bleeding زیادی داره، یعنی وقتی صفحه تماما مشکی میشه از کناره های مانیتور نور بیرون میزنه!
من که دیگه طرف سامسونگ نمیرم. دوستانی که دنبال کیفیت هستن برن سراغ ایسوس فقط.
aoc که دیگه پیش اینا حرفی واسه گفتن نداره
ضمنا اون زمانی که خریدم با خودم گفتم بیخیال hdmi نداره، فوقش یک کابل hdmi to dvi میگیرم. اما کلی دردسر درست کرد واسم همین. مجبور شدم واسه صدا یک کابل دیگه بگیرم باز یه تبدیل بگریم بزنم سرش! در نهایتم دادم یه کابلی واسم درست کردن با لحیم کاری!!
هزینه و دردسرش همونی شد که واسه نخریدن مانیتور hdmi دار خرج نکرده بودم
هرچی پول بیشتر بدین کیفیت بهتر میگیرین، هیچ ارزونی بی دلیل نیست;)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اگه تجربه ی منو می خواید که به نتیجه هم برسید برای کنسول فقط و فقط tv بگیرید من 4 تا lcd عوض کردم الان همین lg 27 دارم اگه درست تنظیمش کنید محاله نیاز به کیفیت بالاتری داشته باشید حتی وی هم تصویر نصبتا خوبی روش داره علاوه بر اینا کیفیت pc هم روش عالیه و مثل tv دون دون نمی شه البته اگه با hdmi بخواین وصلش کنین می شه

اگرم فاصلتون زیاد نیست بی خودی بزرگ نگیرید فقط ضرره

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
سلام.
به نظر من اصلا دنبال این مانیتور نباش این مانیتور همون PX2370 ئه که سام سرویس توش دست برده با یه اسمه جدید و ظاهری جدید داده بیرون شاید گول ظاهرشو بخوری ولی کلا بگم تولید داخله . به نظر من مشخصات این مانیتورو چک کن : ASUS MS238H & ASUS ML238H

ببخشید میشه واضح تر بیان کنید از چه لحاظ از لحاظ خدمات پس از فروش هم که اکثرا از سام سرویس راضین ظاهرشم خداییش شیکه از مانیتور اسوس که معرفی کردید بهتره منتظره جوابتون هستم:x

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
سلام خسته نباشید
بچه ها من رفتم این aoc v22t رو بخرم فروشنده می گفت که خیلی آشغال!! سر 2 ماه دچار مشکل می سه و می سوزه مانیتورای aoc !! می گفت اصلا aoc نگیر !! آمار خرابیش بالا !! البته خودشم aoc داشت نه که نداشته باشه و ازش بد بگه! ی جا دیگه هم رفتم تقریبا همین حرف بهم زد
اومدم اینجا به شما بگم نظر شما رو بدونم ؟
عزیز تو چندتا پست قبل گفتم که فروشنده می خواد جنس خودشو بفروشه گول نخورین.من الان 8 ماهه AOC دارم این حرفا چیه.AOC تو کل دنیا معتبره.سایتشو چک کن.به احتمال زیاد می خواست جنسی که رو دستش مونده بود بهت بده.مادیران اعتبار خودشو برای یک برند ضعیف به خطر نمیندازه.
خرابی یک قطعه الکترونیک مثل موبایل یا سخت افزار کامپیوتر در کوتاه مدت شانسیه و گارانتی هم موظفه مشکل رو برطرف کنه.وقتی یه برندی تازه به بازار داغون ایران راه پیدا می کنه دلیل نمی شه که بده باید رفت سراغ قدیمیا.طرز فکرتونو عوض کنین تا کلاه بردارایی که میان مغازه می زنن و هیچی هم بارشون نیست نتونن سرتون کلاه بزارن.من تو بازار بودم می دونم چه کثافت کاریایی می کنن.مانیتورهای ال جی و سامسونگی هست که اصطلاحا بهشون می گن شرکتی یا جعبه خاکی.گارانتی اصلی ندارن و ساخت چینن.فروشنده با انصاف 20.30 تومن زیر قیمت گارانتی اصلیش می ده اونیم که معرفت نداره جای گارانتی اصلی یه جوری میندازه.به حرف هر کسی که نمی شه اعتماد کرد.
اصلا با عقل جور در میاد یه مانیتوری که مادیران 1 سال گارانتیش کرده 2 ماهه بسوزه؟!طرف لپ تاپشو ترکونده بود میومد برای ما لکچر می داد که فلان برند چقدر بده همشون اینجورین!یا مثلا از پسرخالش تعریفشو شنیده بود می گفت اون یکی چقد خوبه همشون اونجورین!
وقتی یه قطعه بر اثر نوسان برق یا ریختن مایعات یا ضربه خورن یا هر جور بی دقتی دیگه یوزر دچار مشکل می شه که تقصیر برند نیست.

آخرین ویرایش:

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
الان به نظر شما این مدل خوب من بخرم ؟
برای ۳تا دستگاه می‌خوام 360 . ps3 .pc

خوب بودنش که خوبه با وجود اینکه 1 پورت HDMI و یه Dvi داره نمی تونین همرو یه جا بهش وصل کنین.ولی از همه نظر عالیه.

ببخشید میشه واضح تر بیان کنید از چه لحاظ از لحاظ خدمات پس از فروش هم که اکثرا از سام سرویس راضین ظاهرشم خداییش شیکه از مانیتور اسوس که معرفی کردید بهتره منتظره جوابتون هستم:x

آخه مشکل فقط خدمات پس از فروش نیست
شما وقتی میری تو گوگل Samsung PX23720 رو سرچ میکنی میبینی هیچی با این عبارتی که زدی پیدا نشده .
و به نظر من این می تونه یه ضعف باشه به خودیه خود
چرا ؟
چون هیچ جای دنیا این مدلو نمیشناسن
هیچ Review ای از این مانیتور تو سایت های خارجی نیست
و .....

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
آخه مشکل فقط خدمات پس از فروش نیست
شما وقتی میری تو گوگل Samsung PX23720 رو سرچ میکنی میبینی هیچی با این عبارتی که زدی پیدا نشده .
و به نظر من این می تونه یه ضعف باشه به خودیه خود
چرا ؟
چون هیچ جای دنیا این مدلو نمیشناسن
هیچ Review ای از این مانیتور تو سایت های خارجی نیست
و .....[/QUOTE]

منظوره من از اون اول این بود که ایا نارضایتی از این مونیتور هست یا خیر اصلا کسی اینو خریده یا نه نظرش رو بگه ممنون:d

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,800
نام
وحید
دوست عزیز این به خاطر اینه که این مدل فقط تو ایران وتوسط سام سرویس با این نام تولید میشه و توی کشورهای دیگه با این اسم عرضه نمیشه

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
دوست عزیز این به خاطر اینه که این مدل فقط تو ایران وتوسط سام سرویس با این نام تولید میشه و توی کشورهای دیگه با این اسم عرضه نمیشه
شما اسمه این مانیتورو به ما بگو که خارجی ها این مانیتورو با چه نامی میشناسن ؟

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
شما اسمه این مانیتورو به ما بگو که خارجی ها این مانیتورو با چه نامی میشناسن ؟

اقا تورو خدا :(( کشتید منو بابا من کاری ندارم ایا خارج هست یا نه میگم تو ایران کسی ازش ناراضی بوده یا نه کیفیت این PX 23720 plus چتوره #:-s تو تاپیک ps3 خوندم یکی خریده بود کلی راضی بوده میخوام مطمئن شم در ضمن فکر نکنم سامسونگ ایران بدون هماهنگی سامسونگ کره این کار رو کرده باشه بالاخره باید یه قانونی این وسط باشه سایت سام سرویس هم ترکیده وگرنه ازشون سوال می کردم اگه ممکنه سوال اول فقط یادتون نره کسایی که این مانیتور رو دارن خواهشن نظر بدن بقیه هم روشن بشن ممنون.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,800
نام
وحید
معادل این مانیتور مدل xl2370 بوده که مقدار کمی هم تو ایران ازش وارد شد ولی به سختی گیرمیاد این همون مدله که سام تحت این نام داده بیرون البته همین مدل هم به سختی پیدا میشه من بعد از چند وقت تو اهواز موفق به زیارتش کنم بسیار عالی و فوق العادست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر