راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
من وقتی از مانیتور استفاده میکنم برای بازی نوشته ها سایه دار میشن .دلیلش چی میتونه باشه؟
مانیتورم اینه:
LG-w1942s
contrast:8000
most resolution:1440-900
5 ms
همچنین فقط از یک بلندگو صدا میاد بیرون.دلیل این چیه؟
فکر کنم که قطعاً مانیتورتون پورت HDMI نداره یا اینکه شما ازش استفاده نمیکنید.(احتمالاً نداره)
و به خواطر همین از VGA Cable استفاده میکنید و این خاصیت کابل VGA هستش که تصاویر و نوشته ها رو به همراه یه سایه نشون میده!
منم اولش که X360 رو خریدم HD TV نداشتیم و مجبور بودم با کابل VGA بازی کنم اما به خاطر همین موضوعی که الان شما رو اذیت میکنه رفتیم یه HD TV 1080P خریدیم و لذت وافقعی بازی کردن رو توی اون متوجه شدم!
شما یا اینکه میتونی از سایه ها بی خیال بشی یا اینکه یه مانیتور با پورت HDMI بخری یا اینکه یه جوری یه HDTV گیر بیاری و بازی کنی که من سومی رو پیشنهاد میکنم!

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
دوستان مانیتوری که 1080 باشه و خروجی صدا هم داشته سراغ دارین ؟
من خودم الان اين مانيتور رو دارم: AOC V22T - FULL HD TV 1080P ، هم خروجي صدا داره و هم اينکه Composite ، Component ، VGA و HDMI رو هم داره. من واقعا از خريدي که انجام دادم (حدود سه هفته پيش اين رو گرفتم) راضي ام، هم به لحاظ قيمت خيلي مناسب هست هم به لحاظ کيفيت. البته يه مدل ديگه هم هست به اسم AOC V24T اما هرچي گشتم نتونستم اين رو تو ايران پيدا کنم براي همين همون V22T رو گرفتم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
من خودم الان اين مانيتور رو دارم: AOC V22T - FULL HD TV 1080P ، هم خروجي صدا داره و هم اينکه Composite ، Component ، VGA و HDMI رو هم داره. من واقعا از خريدي که انجام دادم (حدود سه هفته پيش اين رو گرفتم) راضي ام، هم به لحاظ قيمت خيلي مناسب هست هم به لحاظ کيفيت. البته يه مدل ديگه هم هست به اسم AOC V24T اما هرچي گشتم نتونستم اين رو تو ايران پيدا کنم براي همين همون V22T رو گرفتم.
دوست من میشه یه اطلاعاتی در مورد مانیتوری که گرفتی بدی؟چند گرفتی؟مارکش چیه؟کنتراستو باقیه قضایا.ممنون

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
دوست من میشه یه اطلاعاتی در مورد مانیتوری که گرفتی بدی؟چند گرفتی؟مارکش چیه؟کنتراستو باقیه قضایا.ممنون
مارک که همون AOC و مدل هم V22T و 239 هزار تومن خريدم، اطلاعات بيشتر رو مي تونيد از لينک زير مطالعه کنيد:
http://www.aocmonitor-ap.com/middleeast/monitor_235.php

اين هم مدل V24T هست که البته همونطور که گفتم من موفق نشدم اين مدل رو تو ايران پيدا کنم.
http://www.aocmonitor-ap.com/middleeast/monitor_236.php
مارکشو که گفته
اطلاعات بیشتر:
http://www.chare.ir/index.php?target=products&product_id=18910&smid=247
البته مانيتوري که من گرفتم اين نيست مسعود جان ;)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان چند تا مانیتور خیلی با کیفیت (بهترین مدل) که Full HD باشه، HDMI بخوره، LED باشه و زمان پاسخ تصویرش هم عالی باشه معرفی بکنین (قیمت مهم نیست) فقط بهترین باشه (ترجیحاً LG) ممنون میشم.

پ.ن: لطفاً این دفعه جواب بدین بار سومه پست میدم.

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
دوستان چند تا مانیتور خیلی با کیفیت (بهترین مدل) که Full HD باشه، HDMI بخوره، LED باشه و زمان پاسخ تصویرش هم عالی باشه معرفی بکنین (قیمت مهم نیست) فقط بهترین باشه (ترجیحاً LG) ممنون میشم.

پ.ن: لطفاً این دفعه جواب بدین بار سومه پست میدم.
تا چقدر ميتوني هزينه کني (البته گفتي قيمت مهم نيست اما بالاخره بازم يک رنج خاصي رو همه براي خريد دارند) و اينکه حداقل چند اينچ ميخواي باشه؟

البته به نظر من نبايد به صرف LED بودن يا نبودن يک مانيتور LCD ما خودمون رو محدود به خريد يک مدل خاص کنيم.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
تا چقدر ميتوني هزينه کني (البته گفتي قيمت مهم نيست اما بالاخره بازم يک رنج خاصي رو همه براي خريد دارند) و اينکه حداقل چند اينچ ميخواي باشه؟

البته به نظر من نبايد به صرف LED بودن يا نبودن يک مانيتور LCD ما خودمون رو محدود به خريد يک مدل خاص کنيم.
خب همشهری هم که هستیم:D میخوام برم از تک بخرم، قیمت هم حد اکثر 400 باشه :D LG باشه فقط :D

Rezchenko

کاربر سایت
Nov 10, 2010
7
w2261vp

• صفحه نمايش گسترده
  • كنتراست 50,000:1
  • داراي بدنه مشكي براق
  • مجهز به تکنولوژي DFC
  • زاويه ديدبسيار وسيع
  • زمان پاسخدهي بسيار سريع (2ms)
  • مجهز به موتور پردازش تصوير
  • مجهز به كليد FUN (جهت تنظيمات خاص تصوير)
  • داراي خروجي هدفون (مختص ورودي HDMI)

W2261VP
21.5" سري كريستال

Monitor_W2261V_BigImage.gif

سلام یه سوال .....من میتونم با این مانیتور بالایی که ذکر کرده HD 1080p هست و HdMi داره و خروجی هدفون واسه HDmi ایکس باکس بازی کنم ؟ صدارو هم میتونم بگیرم ؟ برام صدای بازی مهمه ! ممنون:x

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
W2261VP
21.5" سري كريستال

Monitor_W2261V_BigImage.gif

سلام یه سوال .....من میتونم با این مانیتور بالایی که ذکر کرده HD 1080p هست و HdMi داره و خروجی هدفون واسه HDmi ایکس باکس بازی کنم ؟ صدارو هم میتونم بگیرم ؟ برام صدای بازی مهمه ! ممنون:x
کابل HDMI هم صدا و هم تصوير رو منتقل ميکنه و اين مانيتور هم HDMI رو ساپورت ميکنه اما اينطور که من در مشخصات اين مانيتور ديدم اسپيکر داخلي نداره منتها يک خروجي صدا داره که ميتوني اسپيکر رو بهش وصل کني.

Rezchenko

کاربر سایت
Nov 10, 2010
7
کابل HDMI هم صدا و هم تصوير رو منتقل ميکنه و اين مانيتور هم HDMI رو ساپورت ميکنه اما اينطور که من در مشخصات اين مانيتور ديدم اسپيکر داخلي نداره منتها يک خروجي صدا داره که ميتوني اسپيکر رو بهش وصل کني.

دیگه مطمئن باشم میتونم صدارو از اسپیکر بگیرم؟:-/ نه من برم بخرم نشه صدا رو بگیرم :( :-s:-s:-s:-s:-s

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
من خودم همین مدل رو دارم! پشتش داره از این پورتهای سوزنی بهش میخوره...
فقط این مدل مطمئن هستین تو بازار هست؟ گویا دیگه نیست ها !

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
دیگه مطمئن باشم میتونم صدارو از اسپیکر بگیرم؟:-/ نه من برم بخرم نشه صدا رو بگیرم :( :-s:-s:-s:-s:-s
از اين بابت که اطمينان کامل دارم.

ايني که ميخوام بگم فقط در حد يک پيشنهاد هست با توجه به اين موضوع:
هنوز هست,من همین دو هفته پیش 240 تومان خریدمش
من خودم سه هفته پيش AOC V22T گرفتم و واقعا ازش راضي ام و حتي ريموت، اسپيکر داخلي و ... هم داره، [لينک به پست] که من اين رو 239 هزار تومن گرفتم. ضخامت مانيتور هم به نسبت مدلي که شما گفتيد خيلي کمتر هست. [اطلاعات بيشتر]

اميدوارم از خريدي که انجام ميديد راضي باشيد ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر