رئیس CD Projekt: اگر Witcher 4 نسازیم در حق طرفداران کم لطفی کرده‌ایم

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

ANySA.jpg

با اینکه «The Witcher 3: Wild Hunt» پایان داستان «گرالت» بود اما برخی از سازندگان بازی قبل از این گفته بودند که شاید ویچر3 آخرین شماره از این سری نباشد. اکنون آقای «Adam Kicinski» رئیس استودیو «CD Projekt Red» اعلام کرد که ادامه ندادن سری بازی‌های ویچر کم لطفی به طرفداران بازی است حتی اگر عرضه‌ی آن در آینده‌ای نزدیک نباشد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه شوید.

آقای Kicinski طی مصاحبه ای با یک شبکه تلویزیونی در لهستان به این شکل ادامه داد: « هنوز برای حرف زدن در مورد ویچر بسیار زود است اما ما فراموش کردن این عنوان را کم لطفی در حق طرفداران می‌دانیم. ما حدود 12 سال است که مشغول بازی‌سازی در دنیای ویچر هستیم و این پایان راه نخواهد بود. »

ویچر3 در ماه «مه» عرضه شد و با واکنش بسیار مثبت از طرف منتقدان روبرو شد و با فروش 6 میلیون نسخه تاکنون و همچنین برنده شدن جایزه «بهترین بازی سال» و «بهترین استودیو» از مراسم «TGA 2015» یکی از موفق‌ترین عناوین نسل هشتم را رقم زد. با در نظر گرفتن این موارد، ادامه دادن سری ویچر اصلا دور از انتظار نیست.

در آگست سال 2015 میلادی نیز آقای «Iwinski» از CD Projekt توضیح داده بود که در حال حاضر ایده‌ای برای چگونگی ادامه یافتن سری ویچر نداریم. ویچر جهان بزرگی دارد و داستان‌های زیادی می‌توان از آن تعریف کرد اما سری بازی ویچر نیاز به کمی استراحت دارد و احتمالا شخصیت اصلی در بازی‌های آینده کسی غیر از گرالت خواهد بود.

آخرین بسته اضافه شونده‌ی ویچر3 بنام «Blood and Wine» که تقریبا دارای 20 ساعت گیمپلی خواهد بود، در اوایل سال 2016 میلادی عرضه خواهد شد.

=====
منبع

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ماشاءالله بازیش اینقدر وسیعه که الان نمیدونم کجاش هستم:)، فقط میتونم بگم حرفش عینه حقیقته
بسازید آقا، بسازید(2) :)

Sent from my Xperia Z2

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
امیدوارم خاطره ای که با این سه گانه ساختن رو با این اشتباهشون خراب نکنن

دنیای ویچر مثل خیلی بازیهای دیگه از جمله وارکرفت حدومرز نداره ، برخی بازیها رو با نام خودشون در نسخه های بعدی میشه داستان مستقلی براشون نوشت و زیبا هم باشن ، فعلا که هر نسخه ویچر جلو رفته بهتر شده از هر لحاظ ، ومن هم دنیای ویچرو (خیلی) دوس دارم نه صرفا بخاطر شخصیتاش ، دقیقا همون چیزیه که من از یه افسانه میخوام . بهترین تکنیسین ها رو در همه زمینه ها بعد ناتی CD در اختیار داره ، نشون داده که میتونه و ما هم کاملا قبولش داریم و اصلا دوس نداریم به راحتی این جواهرو کنار بزارنش

- - -ویرایش - - -

امیدوارم خاطره ای که با این سه گانه ساختن رو با این اشتباهشون خراب نکنن

دنیای ویچر مثل خیلی بازیهای دیگه از جمله وارکرفت حدومرز نداره ، برخی بازیها رو با نام خودشون در نسخه های بعدی میشه داستان مستقلی براشون نوشت و زیبا هم باشن ، فعلا که هر نسخه ویچر جلو رفته بهتر شده از هر لحاظ ، ومن هم دنیای ویچرو (خیلی) دوس دارم نه صرفا بخاطر شخصیتاش ، دقیقا همون چیزیه که من از یه افسانه میخوام . بهترین تکنیسین ها رو در همه زمینه ها بعد ناتی CD در اختیار داره ، نشون داده که میتونه و ما هم کاملا قبولش داریم و اصلا دوس نداریم به راحتی این جواهرو کنار بزارنش

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
آف تاپیک : چون پربازدیده ، کسی موزیک متن خود بازی رو کامل داره ؟ ost دارم موزیک متن نداره ، اگه کسی داره ممنونش میشم لینک بده .

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
گیمپلی فوق العاده
موسیقی فوق العاده
داستان فوق العاده
وسعت فوق العاده
گرافیک فوق العاده
...

250 ساعت تا حالا بازی کردمش و از تک تک دقیقه هاش لذت بردم :bighug:
بهترین بازی این نسل تا حالا بوده FACT# :>

Hearts of Stone هم عاالی بود:x بشدت منتظر B&W هستم :x

واقعا CDP بهترین استودیو در حال حاضر ه :x:bighug:
ویچر 4 ولی فکر کنم حداقل 6 سال دیگه بیاد :((:(( خدا کنه شخصیت اصلی همون گرالت باشه و سیری Companion ش باشه :x

ولی سوز داره وقتی آدم متوجه میشه آشغالی مثل SW:BF تو یک هفته 4.5m فروخته ولی شاهکاری مثل ویچر کلا 6m =((:(

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اینا که قطعا پروژه بعدیشون CP2077 هست! داستان گرالت به بهترین شکل ممکن پایان یافت و هیچ عجله ای برای ساخت عنوان بعدی نیست. به نظر من که بهتره CDPR بره CyberPunk و بسازه و در وقت مناسب بره سراق ویچر!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,947
نام
MR.1199
من که RPG باز نیستم و 3 رو با بدبختی میرفتم و به خاطر وقت کم نتونستم درست بزنم .
ولی اگه ویچر 4 بیاد به شدت استقبال میشه :D

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
من witcher 3 چند هفتست دارم بازی میکنم !! واقعا یه شاهکار هنری به تمام معناست
گرافیک عالیه !! موزیک بازی فوق العادست !!
داستان هم که خداست :D از لحاظ داستان فکر نمیکنم هیچ بازی تو تاریخ بتونه بهش برسه :x! بدون هیچ پیچیدگی کاری میکنه که با تک تک شخصییت های داستان خوو بگیرید :bighug: گرلت,سیری,تریس,ینیفر,لمبرت,بارون,پرسیلا,دندلاین, ....:((

فکر کردن به شماره 4 فعلا خیلی زوده !! بنظرم اگه همین الان شروع کنن 4یا5 سالی طول بکشه

آف تاپیک : چون پربازدیده ، کسی موزیک متن خود بازی رو کامل داره ؟ ost دارم موزیک متن نداره ، اگه کسی داره ممنونش میشم لینک بده .
اینجا کامله

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من witcher 3 چند هفتست دارم بازی میکنم !! واقعا یه شاهکار هنری به تمام معناست
گرافیک عالیه !! موزیک بازی فوق العادست !!
داستان هم که خداست :D از لحاظ داستان فکر نمیکنم هیچ بازی تو تاریخ بتونه بهش برسه :x! بدون هیچ پیچیدگی کاری میکنه که با تک تک شخصییت های داستان خوو بگیرید :bighug: گرلت,سیری,تریس,ینیفر,لمبرت,بارون,پرسیلا,دندلاین, ....:((

فکر کردن به شماره 4 فعلا خیلی زوده !! بنظرم اگه همین الان شروع کنن 4یا5 سالی طول بکشه

اینجا کامله
اینا همون ostین ، من اوریجینال ساندترکاشو گرفتم ، ولی بعضی موزیک متناش فرق میکنه و بدجور با روحو روانم بازی میکنه . نمیدونم کجا پیدا کنم .

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
534
نام
Mehrdad
من از این استدیو فقط بازی جدیدشون سایبرو ببینم برام کافیه واقعا هر روز به این بازی فکر میکنم خیلی سخته تا 2017 صبر کردن :(

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
552
نام
AMIR
من بی صبرانه منتظره بازی CyberPunk هستم تا یه ویچر دیگر به نظرم موفقیت بی اندازه ویچر باعث شده سازنده یه همچین حرفی رو بزنه. هیچی بهتر ار یک بازی نقش آفرینی شوتر با درجه سنی بزرگ سال با تم بلیدرانر و Ghost in the Shell نیست.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
با اين وضعيتي كه W3 داره من بيشتر دلم ميخواد يه گيم با همين محتوا در دنياي سرزمين مياني بسازن.
حيف از اون يونيورس كه هيچ گيمه مناسبي ازش ساخته نشده (نظر شخصي)

Sent from Valhalla.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر