دیوانگان GT !!!

انتخاب فقط یک ماشین از هر دسته !!

• Audi R10 TDI ( Class Race Car) . A

رای‌ها: 22 34.9%
  • Mazda 787B ( Class Race Car) . A

رای‌ها: 10 15.9%
  • Peugeot 908 HDI ( Class Race Car) .A

رای‌ها: 10 15.9%
  • Chevrolet Corvette ZR1(C6)RM (Class Super Car) .B

رای‌ها: 14 22.2%
  • Ferrari 458 Italia (Class Super Car) .B

رای‌ها: 29 46.0%
  • Lamborghini Murciego LP670_4 (Class Super Car) .B

رای‌ها: 17 27.0%
  • BMW Z4 (Class Sport Car) .C

رای‌ها: 18 28.6%
  • Honda S2000 (Class Sport Car) .C

رای‌ها: 11 17.5%
  • Toyota FT_86 Concept 9 (Class Sport Car) .C

رای‌ها: 11 17.5%
  • Ferrari 330 P4 (Class Older Car) .D

رای‌ها: 17 27.0%
  • Ford MARK IV (Class Older Car) .D

رای‌ها: 9 14.3%
  • Jaguar XJ13 (Class Older Car) .D

• Citroen C4 WRC (Class WRC Car) .E

رای‌ها: 15 23.8%
  • Ford Focus RS WRC (Class WRC Car) .E

رای‌ها: 12 19.0%
  • Subaru IMPREZA WRC (Class WRC Car) .E

• Chevrolet Jeff Gordon (Class Nascar Car) .F

رای‌ها: 21 33.3%
  • Ford Carl Edwards (Class Nascar Car) .F

رای‌ها: 9 14.3%
  • Toyota Brian Vickers (Class Nascar Car) .F

رای‌ها: 7 11.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    63
  • نظرسنجی بسته شده است .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,941
نام
malek
جا داره كه اول يه خسته نباشيد بهت بگم به خاطر فتواي قشنگي كه دادي :| تا حالا با G27 تو حالت Steering type: Simulation و Power-Assisted Steering: off با feedback 9 و off كردن بقيه مخلفات race تست كردي كه ميگي؟ :|
شک نکن با فرمون آسونتره.رو دسته 1 ساتیمتر واسه مانور داری و اگه یه میلیمتر اشتباه کنی رو جاده فاجعه اتفاق میفته ولی تو فرمون به خاطر محیط زیادش چندین 10 برابر دسته قدرت مانور داری(فرض کن دو تا دسته داری سنسیویتی یکیش 50 برابر اون یکیه).در مورد گاز دادن هم بازم همینطور.شما اگه قسمت آنلاینش بری میبینی رکوردهای بالا رو با چی زدن دوست من

HeXaM

کاربر سایت
Jul 12, 2008
61
نام
Hesam
شک نکن با فرمون آسونتره.رو دسته 1 ساتیمتر واسه مانور داری و اگه یه میلیمتر اشتباه کنی رو جاده فاجعه اتفاق میفته ولی تو فرمون به خاطر محیط زیادش چندین 10 برابر دسته قدرت مانور داری(فرض کن دو تا دسته داری سنسیویتی یکیش 50 برابر اون یکیه).در مورد گاز دادن هم بازم همینطور.شما اگه قسمت آنلاینش بری میبینی رکوردهای بالا رو با چی زدن دوست من
باشه دلیل نمیشه عوضش شما Force Feedback داری که سر پیچ یا u-turn همون قدر که فرمون میدی همون قدر هم باید جمعش کنی. اینی که بگی آسونتره، 100% برعکس سخت تره، یکی از دوستای من همین حرف تورو میزد نشست پای فرمون سر پیچ دوم چپ کرد! که تروفی overturn رو هم آزد کرد.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب اون دوستت میخواسته با یه دور رفتن , قلق فرمون دستش بیاد! :D
چندساعت با فرمون بازی کنی و دستت بیاد اونوقت میفهمی !
منم بخاطر فتوای شما سپاسگذارم :D
باو کل بهترین رکوردای دنیا با فرمونه =))

HeXaM

کاربر سایت
Jul 12, 2008
61
نام
Hesam
خب اون دوستت میخواسته با یه دور رفتن , قلق فرمون دستش بیاد! :D
چندساعت با فرمون بازی کنی و دستت بیاد اونوقت میفهمی !
منم بخاطر فتوای شما سپاسگذارم :D
باو کل بهترین رکوردای دنیا با فرمونه =))
خوب به خاطر اینه که رنک بالاها همشون فرمون بازن، تو سبک های دیگه هم مینطوریه مثلا فایتینگ همشون stick دارن. :|

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,941
نام
malek
خوب به خاطر اینه که رنک بالاها همشون فرمون بازن، تو سبک های دیگه هم مینطوریه مثلا فایتینگ همشون stick دارن. :|
این دیگه آخر دلیل آوردن بود.حتما یه دلیلی داره که فرمون باز شدن وگرنه خودآزاری ندارن که.تو سبک فایتینگ هم اگه دقت کنی دکمه های دستشون اندازه قابلمه کردن که راحت تر بازی کنن:(.:|.:>.:).:d........:(

HeXaM

کاربر سایت
Jul 12, 2008
61
نام
Hesam
فایتینگ چه ربطی به simulation racing داره؟
عجب حرفی!!
دوست عزیز هر گیمی ابزاره خودشو داره racing فرمون، فایتینگ stick، هواپیما پد مخصوص خودش و ....
این دیگه آخر دلیل آوردن بود.حتما یه دلیلی داره که فرمون باز شدن وگرنه خودآزاری ندارن که.تو سبک فایتینگ هم اگه دقت کنی دکمه های دستشون اندازه قابلمه کردن که راحت تر بازی کنن:(.:|.:>.:).:d........:(
من نمیدونم شما با استیک فایتینگ بازی کردی که این حرفو میزنی؟ تو همین بازی سنتر کلی فایتینگ باز حرفه ای داریم همشون هم با استیک میزنن، همین حرفو بهشون بگو ببین چی جواب میدن!
یکی از خصوصیات ما ایرانی جماعت اینه که کلا یه کاریو که انجام ندادیم میاییم راجع بهش بحث الکی میکنیم، کلا یادمون میره که داریم گیم میزنیم هدف هم خوش گذرونیه، اصلا من با فرمون میزنم NOOB شما PRO ...! حله؟!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بحث نوب بودن و اینا نیست
ما هم که بی ادعا هستیم
اما خب بنظر من فرمون خیلی بهتر از دسته هستش
البته نظر شما هم محترمه

---------- نوشته در 11:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 PM ارسال شده بود ----------

دوستان بی خیال بحث های بی فایده بشید!!
مهدی جان باو ما لول 16 رسیدیم و بوگاتی هم باز نشد :(

باو من گفتم مسابقه لول 14 رو بری (اسمش یادم نیست :D) و اول بشی بهت جایزه میده
فکر کنم قهرمانی PD‏ بود

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,941
نام
malek
من نمیدونم شما با استیک فایتینگ بازی کردی که این حرفو میزنی؟ تو همین بازی سنتر کلی فایتینگ باز حرفه ای داریم همشون هم با استیک میزنن، همین حرفو بهشون بگو ببین چی جواب میدن!
یکی از خصوصیات ما ایرانی جماعت اینه که کلا یه کاریو که انجام ندادیم میاییم راجع بهش بحث الکی میکنیم، کلا یادمون میره که داریم گیم میزنیم هدف هم خوش گذرونیه، اصلا من با فرمون میزنم NOOB شما PRO ...! حله؟!
فقط به آدم حمله میکنی و همیشه اخمو هستی ما که با هم دعوا نداریم به قول خودت اومدیم خوش بگذرونیم.فقط یه چیزم بگم واسم عقده نشه اونم اینکه مگه من تو پستم گفتم استیک یک تکه گوشت آبدار و خوشمزه هستش,لطفا یه بار دیگه پستم رو بخون بعد هم بیا عکس پایینی رو ببین.والا تا اونجایی که من دیدم و بازی کردم استیک به این میگن حالا اگه شما مدل متحول شده ای داری سرتاپا چشم میشم ببینم:d

wkbrh175s3ognqy52b.jpg

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,941
نام
malek
تایپک فایتینگ نیستا دوستان :D
پیشنهادی واس مسابقه بعدی ندارید?
محسن عکس نذاشتیا
تاپیک فایتینگ نیستش ولی تاپیک بگرد و پیدایم کنم نیستا:dداری مدام رنگ عوض میکنی:d
محسن عکس نزاره پی میشه؟رکورد منو ثبت میکنی؟:d

پیشنهاد رو هم قبلا دادیم.از مراحل seasone event یکی رو انتخاب کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر