دو نفره بازی کردن فیفا 07

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام
برای وصل شدن دو کامپیوتر به هم از طریق مودم adsl و بازی کردن فیفا 07 (MultiPlayer) چی کار باید بکنم ؟

ممنون
موفق باشید .

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
نه همین فقط قبلش ip های همیدگه رو یادداشت کیند بعد یکی هاست بشه و یکی جوین کنه
اگه هنوز متوجه نشدی بگو برات مراحلشو با عکس بذارم

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
من خواستم با یکی از اعضای همین سایت آنلاین بازی کنم . آی پی همدیگه رو هم یادداشت کردیم (جفتمون adsl داشتیم). و من هاست شدم و اون کانکت شد . ولی درست نشد . میشه دقیق بگید باید چی کار کنیم ؟

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
هر کاری کردیم نشد ضمنا بگین ip رو دقیقا از کجا باید در بیاریم

ip شما داخل خود فیفا در همون قسمت مولتی پلیر قابل مشاهده است
راه دیگه برای فهمیدن ip کانکشن اینترنت هست

من خواستم با یکی از اعضای همین سایت آنلاین بازی کنم . آی پی همدیگه رو هم یادداشت کردیم (جفتمون adsl داشتیم). و من هاست شدم و اون کانکت شد . ولی درست نشد . میشه دقیق بگید باید چی کار کنیم ؟

حتما چک کنید که firewall کانکشنتون off باشه

چون adsl دارید ip هاتون valid هست و نیاید هیچ مشکلی داشته باشید (البته در مورد adsl اطلاعات من کافی نیست)

اگر یکیتون host شد ویکی connect شد و نتیجه نگرفتید جای شخص host شده و connect کننده رو عوض کنید

ولی فایروال رو حتما غیر فعال کنید

موفق باشید

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
فایر وال من که اف بود در ضمن ما از ای پی های خود فیفا استفاده کردیم یه بار من هاست شدم اون دسوت عزیز کانکت یه بار برعکس ولی نشد

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
:(
dvd بازی باید اورجینال باشه ؟ من با برنامه ی GamOn خواستم با یه نفر دیگه که قبلا بازی هم کرده بود بازی کنم ولی هر کاری کردیم نشد ! از آخر اون بیخیال شد . یعنی مشکل از ip منه ؟

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
فایر وال من که اف بود در ضمن ما از ای پی های خود فیفا استفاده کردیم یه بار من هاست شدم اون دسوت عزیز کانکت یه بار برعکس ولی نشد

یه بار سعی کنید از طریق remote desktop connection به سیستم های همدیگه وصل شید اگه نتونستید وصل بشید احتمالا اشکال از سرویس اینترنت تونه

البته دقت کنید در system properties در قسمت remote گزینه alow users to connect ... تیک خورده باشه

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
dvd بازی باید اورجینال باشه ؟ من با برنامه ی GamOn خواستم با یه نفر دیگه که قبلا بازی هم کرده بود بازی کنم ولی هر کاری کردیم نشد ! از آخر اون بیخیال شد . یعنی مشکل از ip منه ؟

ربطی به اورجینال بودن dvd نداره من خودم از طریق سایت wcgzone و همون برنامه با dialup بدون هیچ مشکلی بازی کردم

ولی حتما باید دقت کنید update های فیفا برای هردوتون یکی باشه یعنی اگه برای یکیتون nordic 2 نصبه روی اون یکی هم nordic 2 نصب باشه نه nordic 1

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
از کجا بفهمم من nordic ام چنده یا nordic کسی که می خوام باهاش بازی کنم چنده ؟

در حقیقت این پچها بیشتر برای منطبق کردن جابجایی بازیکنا با فوتبال واقعیه که از طریق سایت رسمی فیفا منتشر میشه

در حالت عادی (بعد از نصب) فیفا رو حالت نرمال است

اگر هیچ پچی نصب نکردی که حالت نرمال است
ولی تفاوت بین nordic 1 و nordic 2 نبود مایکل اوون در تیم انگلیس در nordic 2 است (بدلیل مصدومیت)- البته این یکی از تفاوتاشه

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
:confused:
یعنی کار این nordic فقط همینه ؟ !
پس مشکل من چیه که با هیچ کس نمی تونم بازی کنم ؟ فایر والم هم خاموشه.
* من تو صفحه ی network که میرم پایین صفحه یه نوشته ی قرمز رنگ میگه که باید اکانت فیفا داشته باشم . من رفتم سایت فیفا و عضو شدم ولی هنوز اون ارور میاد . اصلا اون ارور برای چیه ؟! الان با هیچ کس نمی تونم بازی کنم . یعنی تو صفحه ی نتورک نام هیچ کسی نمیاد .

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
با دیل اپ چطور میشه بازی کرد؟از طریق برنامه GamOn؟ من سعی کردم ولی نشد.منظورم از طریق زنگ زدن هست که یکی هاست میشه و ...

من کانکشن و اینا شو ساختم ولی چون تا حالا انجام ندادم نمیدونم باید چه کار کنم کامپیوترا به هم وصل شن.کسی هست که خودش با دیل اپ بازی کرده باشه و وارد باشه..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر