دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
می دونین با چی حال می کنم ، با دلیل های من در آوردی سعی می کنین یا اسنیک رو بکوبین یا مکس رو تخریب کنین . موفق باشید جمیعا :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,667
نام
محمد
من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم به کدومشون رای بدم :D اولین نفری که مابین ساعت 8:00 تا 8:30 شب کامنت منو نقل قول کنه و بگه به کی رای بدم، به همون رای میدم :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
اصلا مقایسه این دوتا ظلمه.اسنیک خیلی خیلی خیلی خیلی بالاتره.

فکر کنم دو سه تا "خیلی" کم نوشتی..:d

حسین بی شوخی با توجه به شخصیتی که من از تو سراغ دارم احساس میکردم خیلی با مکس پین بیشتر ارتباط برقرار کنی..!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم به کدومشون رای بدم :D اولین نفری که مابین ساعت 8:00 تا 8:30 شب کامنت منو نقل قول کنه و بگه به کی رای بدم، به همون رای میدم :D

25,000Bottlecaps معادل 500 سکه Orens طلا میدم به مدیری که بنت کنه نتونی رای بدی:|

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم به کدومشون رای بدم
:biggrin1:
اولین نفری که
مابین ساعت 8:00 تا 8:30 شب کامنت منو نقل قول کنه و بگه به کی رای بدم، به همون رای میدم :biggrin1:
ساعت هم اکنون 20:24 دقیقه شب به وقت پکن-چین . اینجانب از شما تقاضا دارم حق را از باطل تشخیص داده و به Max Payne رای دهید . باشد که رستگار شوید

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه خبری بدم که هم خبر و هم تبلیغ
;;)
امروز تولید یکی از مدیرهای گل بازیسنتره شما با رای دادن به حضرت SOLID SNAKE میتونید بهترین کادو رو بدینo:-)

در ضمن همه نوع پیام هاش هم بستس و هیشکی نمیتونه تبریک بگه:( حداقل یه امروز رو بازی میکردی خو عزیز من:">

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
امیدوارم دورهای بعد به هم نخورن :(
وات؟
حاجی فیناله...
دور های بعد کجاست؟
---------------------------
سری های بعد منظورمه حاجی
yahoo_1.gif
حاجی معلوم نیست چند سال دیگه باشه، یا اصلا دوباره برگزار بشه...:)

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم به کدومشون رای بدم :biggrin1: اولین نفری که مابین ساعت 8:00 تا 8:30 شب کامنت منو نقل قول کنه و بگه به کی رای بدم، به همون رای میدم :biggrin1:

مدیونی به اسنیک رای ندی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر