دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من گوی جادویی ،جام جهان نما و آینه گیتی بین ندارم،تگ مگ هم ندارم :D اما به نظر میرسه که اوضاع اصلاً خوب نباشه:|:|:|

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خب با اینکه ترتیبی داده شده بود که من به فینال نرسم اما در آخرین لحظات رای خودم رو در صندوق قاتل پیر انداختم :D همانا پیروزی ازآن ماست :D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
میشه بهترین ساند ترک سالید رو هوادارش بدن ببینم چیز خاصی دارن تو مورد که جلو مکس قد علم کنن؟موسیقی مکس،خودش باید جداگانه تو مسابقه شرکت میکرد!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
میشه بهترین ساند ترک سالید رو هوادارش بدن ببینم چیز خاصی دارن تو مورد که جلو مکس قد علم کنن؟موسیقی مکس،خودش باید جداگانه تو مسابقه شرکت میکرد!
:|
کار ویلیامز تو همه نسخه ها فوق العادس!فقط Main theme متال گیر 2 رو دانلود کن تا بفهمی OST یعنی چی!PW هم عالیه!

نصف خاطرات من با متال گیر همین OST هاشه!
یه بهترینشو بگو
yahoo_4.gif
Main theme MGS2،Metal Gear Saga،Old Snake.......خیلین!

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
حرفی زدی... :|
خب من اون بازیرو بازی نکردم،و چون نخواستم یه حرف الکی بزنم سوال و راهنمایی خواستم ببخشید که خواستم!
کار ویلیامز تو همه نسخه ها فوق العادس!فقط Main theme متال گیر 2 رو دانلود کن تا بفهمی OST یعنی چی!PW هم عالیه!
یه بهترینشو بگو:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
آهنگ اصلی Max Payne انقدر زیبا هست که بعید میدونم کسی شنیده باشه و توی ذهنش ثبت نشده باشه ، من قدیما یه جایی لیست 10 آهنگ برتر بازی ها رو نوشته بودم و Max Payne هم یکی از اونا بود ! :D
ولی داری در مورد بازی ای صحبت میکنی که از نظر آهنگ هیچ کم و کسری نداره ! :D سری MGS در کنار اینکه به داستان و المان های مخفی کاری و گرافیک و ... معروف هست ، همیشه به آهنگ های فوق العاده زیباش هم معروف بوده. آهنگ جالب زیاد داره ، مخصوصاً توی نسخه های دوم و سوم (یا اون آهنگ پایانی MGS1) ، ولی فعلاً اینا از MGS4 دم دستم بود ! :D
Metal Gear Saga
Father & Son
Old Snake

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

سروش همین الان برو به علی مدیریت سایت بگو که داوطلابانه بن ات بکنه !!:d

من خودم به MP رای دادم . ولی اگه قرار باشه به ساند ترک رو کردن ، که مکس که چه عرض کنم HALO ( خودم موسیقی این سری رو خداییش قبول دارم ! ) هم بیاری جلو سری MGS باید خودشون رو خاک بکنند !!

همون اهنگ منوی ابتدایی MGS4 کافیه تا بری همون جمله ای رو که ابتدای حرفم ، گفتم رو عملی بکنی !! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر