دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
از بین شخصیت رزیدنت ایول لیان جزو شخصیتی هایی هست که میتونه صعود کنه :D:p

چشم بسته غیب گفتی احد جان؟ لیان کرکتر محبوب خانم‌های خانه دار :d

انصافاً خوشتیپ ترین شخصیت کل بازی‌‌های رایانه‌ایه، شخصیت پردازی خوبی هم داره تنها نکته منفیش اینه که ز.ذلیله :d

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
چرا مارو تو این موقعیت قرار میدید ؟

files_polls__GCCP%5Bw132h150mresizeByMaxSize%5D.png
files_polls__GCLK%5Bw132h150mresizeByMaxSize%5D.png

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
آهان آره. وارکرافت اُرک داره LoTR هم اُرک داره، آره راس میگی تقلیده محضه

شما ميخوايد بگيد غير از اينه ؟؟؟ من خودم جز كله خراب ترين فن هاي Warcraft هستم ولي خب اين يه چيز معلوم و واضح هست كه يه تقليد محض از اثار تالكين هست .

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
شما ميخوايد بگيد غير از اينه ؟؟؟ من خودم جز كله خراب ترين فن هاي Warcraft هستم ولي خب اين يه چيز معلوم و واضح هست كه يه تقليد محض از اثار تالكين هست .
دوست عزیز من خودم با هردو دنیا به اندازه کافی آشنا هستم که بگم تقلید محض نیست... وقتی میگید محض یعنی همه المنت ها و اتفاقات کپی شده باشه. حالا بخاطر دنیای فانتزیشون شباهتهایی بهم دارند.. لیل نمیشه که بگید تقلید محض از اونه.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوست عزیز من خودم با هردو دنیا به اندازه کافی آشنا هستم که بگم تقلید محض نیست... وقتی میگید محض یعنی همه المنت ها و اتفاقات کپی شده باشه. حالا بخاطر دنیای فانتزیشون شباهتهایی بهم دارند.. لیل نمیشه که بگید تقلید محض از اونه.

به جان خودم ، خود سازنده هاي بازي هم قبول دارند كه بازي رو از اين اثار تقليد كردند . حتي سري Warhammer هم از اين اثار تقليد كرده ! كلا يه چيز واضح هست . چندين و چند مصاحبه هم موجوده !

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
به جان خودم ، خود سازنده هاي بازي هم قبول دارند كه بازي رو از اين اثار تقليد كردند . حتي سري Warhammer هم از اين اثار تقليد كرده ! كلا يه چيز واضح هست . چندين و چند مصاحبه هم موجوده !
تقلید با تقلید محض خیلی فرق میکنه ها.

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
اقا Z از X تقلید کرده X هم از Y.Y از ... تقلید کرده اینا یه شجره نامه ی بزرگی دارن که سرش ناپیداست در کل سر تقلید کردن بحث نکنید که سرم درد می گیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر