دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
منم هستم.بتمن به غولای PS بخوره با کمی شانس میتونه برنده شه.ماکرو فن ها که کله شون رو بکنی به کسی غیر بتمن رای نمیدن:Dبتمن فن ها هم که ممکنه بعضیاشون PS فن هستن هم کارشون خیلی سخته ولی در نهایت به بتمن رای میدن:Dمیمونه PC باز ها که اونا هم 80 درصدشون به بتمن رای میدن:D
بتمن به کریتوس بخوره توسط کریتوس له میشه . :d اگه کریتوس تو گروه خودش همراه با کراش و ناریکو نبود مطمئنا بالای 300 تا رای میاورد .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بتمن به کریتوس بخوره توسط کریتوس له میشه . :d اگه کریتوس تو گروه خودش همراه با کراش و ناریکو نبود مطمئنا بالای 300 تا رای میاورد .

اشتباه! :D

کریتوس بخوره به بتمن تمام فن های مایکرو بهش رای میدن+ اکثر کسایی که PC بازی می کنن هم بهش رای میدن. بتمن خیلی راحت کله کریتوس رو می کنه میذاره دم Wayne Manor :D

البته طبق تحلیل های من و با توجه به رای های مستر چیف اگر بتمن به Alan Wake هم بخوره باز همین اتفاق میوفته یا MArcus . اونجا فن های سونی میان بهش رای میدن. کلا در هر شرایطی که بتمن به یکی از شخصیت های انحصاری بخوره همین اتفاق میوفته و فقط در مورد Batman Vs Max Payne نمیشه به راحتی اظهار نظر کرد :D

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
بتمن تو گروه آسونی بود که رای های خیلی زیادی آورد و رقیب اصلیش که مسترچیف بود اصولا شخصیت پردازی قوی نداره . بتمن خوب هست ولی نه در حد 300 تا رای !!

خودم روی قهرمانیه Captain Price شرط بندی میکنم ! اگر شرکت داده بشه البته .

از شخصیت های mortal kombat کسی نیست ؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

کریتوس بخوره به بتمن تمام فن های مایکرو بهش رای میدن+ اکثر کسایی که PC بازی می کنن هم بهش رای میدن. بتمن خیلی راحت کله کریتوس رو می کنه میذاره دم Wayne Manor :D

البته طبق تحلیل های من و با توجه به رای های مستر چیف اگر بتمن به Alan Wake هم بخوره باز همین اتفاق میوفته یا MArcus . اونجا فن های سونی میان بهش رای میدن. کلا در هر شرایطی که بتمن به یکی از شخصیت های انحصاری بخوره همین اتفاق میوفته و فقط در مورد Batman Vs Max Payne نمیشه به راحتی اظهار نظر کرد :D

من قولت ميدم اگه بتمن بخوره به كريتوس چنان نابود بشه كه تو خوابم نميبينه !!:>;;) تو اون گروه چون هم كراش بود و هم ناريكو و هم كريتوس راي PS باز ها بين اينا پخش شد ولي حالا اي تعداد راي ها رو جمع بكن تا بفهمي قدرت كريتوس وقتي تنها باشه چي ميشه !! :d

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
میگم یه بنگاه شرط بندی راه بندازیم
برای اینکه کاراکتر ها به هم بخورن ، چی میشه
منم به عنوان معتمد تاپیک :d وظیفه خطیر و سخت نگهداری از پول های طرفین رو بر عهده میگیرم
چطوره ؟!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
منم به عنوان معتمد تاپیک :d وظیفه خطیر و سخت نگهداری از پول های طرفین رو بر عهده میگیرم
چطوره ؟!

اوف اوف عجب ايده اي :d يه تاپيك هم بزنيد تحت عنوان پيش بيني ها شما در رابطه با نظر سنجي كاراكتر ها !!:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این گروه یکم آسونه و احتمال بالا اومدن لیلیانا یا تریس به عنوان نفر چهرم بعد از واندر و ریو و کلود هست!!!
خدایی ضایع هست که گرالت بالا نیومده اونوقت تریس بیاد بالا!!:d
البته به شدت از لیلیانا و تریس حمایت میشه و امیدوارم هردوشون بیان بالا!!!>:d

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا

نه دیگه ! :d
رای های تضمین شده ی سونی فن ها به کنار . مایکرو فن ها هم به یاد خاطرات خوبشون از کریتوس تو ps2 میفتن میان به کریتوس رای میدن . :d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
چطوره ؟!
پیش بینی درباره دور دوم مسابقات Character Battle => گروه پنجم

تاپیکش را زدم
اونجا میشه فهمید کی چقدر راست میگه :D

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
به عنوان نماینده از تاپیک سایلنت هیل اینا (خودمو نماینده کردم :D) از اونجایی که هنری رو به عنوان نماینده ی کل سری سایلنت هیل انتخاب کردید
در نتیجه اعلام می کنیم حرام است اگر شخصی فن سایلنت هیل باشد و به هنری رای ندهد
باشد که هنری عزیزمان در این گروه به رده ی بالا متنقل شود
با تشکر
ستاد تبلیغاتی تپه ی سوت و کور
:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر