دومین جام FIFA 14

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
سلام خدمت فیفا دوستان ... اولین جام رو برگذار کردیم که با مشکلات خیلی زیادی همراه بود از جمله حضور نیافتن شرکت کنندگان در بازی که امیدوارم در این جام هر کسی شرکت میکنه کامل بازی هاشو انجام بده ... این بار میخوایم جام رو به صورت دو گروه 4 تیمه برگذار کنیم که تمام بازی ها به صورت رفت و برگشت خواهد بود ولی فینال فقط تک بازی ...! تیم اول گروه 1 با تیم دوم گروه 2 و تیم دوم گروه 1 با تیم اول گروه 2 بازی نیمه نهایی رو برگذار میکنن ... اگه تیمی در بازیش مقابل تیم حریف به میدان نرفت 6 امتیاز رو از دست میده و به تیم حریفش داده میشه ...

قوانین : ( کپی شده از تاپیک جام اول )
1-این جام برای بهتر شناختن همدیگه داره برگزار میشه،لطفا توهین و بی احترامی توی کار نباشه.
2-هیچ کس حق نداره بعد از5 دقیقه بیاد بیرون،اگه انجام بشه باخت براش منظور میشه.
3-اگه بازی به هر دلیلی قطع شد،اگه تا دقیقه 30 نیمه اول بود،بازی توی همون زمین تکرار میشه،اگه از 30 تا دقیقه 65 بود فقط یه نیمه،و اگه بعد از 65 بود30 دقیقه دیگه بازی میکنید.
4-هر تیم توی یه روز فقط دو بازی با تیم حریفش میکنه ( بازی رفت و بازی برگشت ( لطفا میزبان و میهمان رعایت شود ))،اگه توی همون روز بازیتون رو انجام ندید تیمی که حاضر نشه همون جور که گفتم امتیازش رو از دست میده و تیم هایی که به مرحله ی بعد رفتن حدف میشن .
5- لطفا با نظم باشید و بازی های روزی که مشخص شده رو توی همون روز انجام بدید و جلو جلو بازی نکنید ...!

Invite Setting

Game speed:Normal
Time:6min
در حالت online

------------
خودتون رو برای شرکت در جام معرفی کنید ( لطفا کسانی شرکت کنن که در تمام روز ها بتونن بازی کنن ) ( id تون رو بگید )
خودم id :king_mehran
-------------------
اگه چیزی فراموش کردم بگید تا توی همین پست ویرایش کنم
با تشکر
-------------------------------------------------------------------------------------
[URL=http://8pic.ir/] [/URL]

[URL=http://8pic.ir/]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازی های حذفی :

[/URL]

آخرین ویرایش:

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
خب شرکت کنندگان مشخص شدن ... لطفا دیگه کسی id شو نده و از دوستانی که توی جام قرار نگرفتم شرمنده ام ( به دلیل دیر اعلام کردن )
فردا قرعه کشیو انجام میدم و با جدول به پست اول اضافه میکنم .........
منم هستم یک سوال میشه تو جام دوتا تیم برداشت مثلا بازی اول یک تیم بعد مثلا فینال یک تیم دیگه؟
id: pouyanpayne78
بله میشه تیم عوض کرد
دوست عزیز شرمندتم ولی تعداد تکمیل شده باید زودتر میگفتید

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
خودم هم دوست دارم 16 تیمش کنم ولی خیلی پیچیده میشه جام که من قدرت کنترلش رو ندارم با درسی که دارم نمیتونم وقت زیادی واسه جام بلند مدت بزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر