دوست دارید Devil May Cry 5 چگونه باشد ؟

کدام شخصیت 4 DeviL May Cry ؟

• Nero

رای‌ها: 17 33.3%
  • Dante

رای‌ها: 30 58.8%
  • Credo

رای‌ها: 0 0.0%
  • Trish

رای‌ها: 1 2.0%
  • Lady

رای‌ها: 3 5.9%
  • Kyrie

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    51

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
دانته از همون شماره ی اول خیلی ها رو مجذوب خودش کرده بود.
عزیزم انقدر شماره های قبلی این بازیرو به رخ من نکش چون هر سه تا شو صد هزار سال پیش تموم کردم رو همه ی مد ها

دوستان لطفا قبل از اين كه علايق شخصيتون رو بيان مي كنيد حداقل يك دور داستان بازي رو مرور كنيد.
اینجا تاپیکش مخصوص اینه که بچه ها بیان علایق شخصی خودشون رو بگن نه اینکه داستان بازیرو مرور کنن

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
عزیزم انقدر شماره های قبلی این بازیرو به رخ من نکش چون هر سه تا شو صد هزار سال پیش تموم کردم رو همه ی مد ها
1- مگه من گفتم شما تموم نکردی؟!
2- مگه من شماره های قبلی رو به رخ شما کشیدم؟
لطفا پست قبلی خودتون رو یه بار دیگه با دقت بخونید و بعد پست من رو.
دانته هم شخصیت باحالیه و اون مرامی که برا نرو گذاشت خیلی هارو مجذوب خودش کرد اگه شخصیتش یه کم سنگینتر و مرموز تر بود من بیشتر دوسشش داشتم
دانته از همون شماره ی اول خیلی ها رو مجذوب خودش کرده بود.

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
حالا بیخیال...
برین تو تاپیک فن ها دویل یکی از بچه ها یک چیزایی در مورد بازی نوشته ببینید درسته...یا اون اشتباه نوشته یا من قاط زدم...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من واقعا متوجه نمی شم من صفحه آخر فن های Devil رو خوندم. شما واقعا فکر می کنید Nero همان Vergil هست؟:eek: من که فکر نمی کنم. به نظر من اشتباه هست. راستی می خواین نظراتتون رو برای Capcom بفرستید شاید یک بازی جدید از روش بسازه:laughing::laughing:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اینجا تاپیکش مخصوص اینه که بچه ها بیان علایق شخصی خودشون رو بگن نه اینکه داستان بازیرو مرور کنن
بله بايد علايق شخصي رو بيان كرد ولي بايد علايق شخصي با داستان بازي مطابقت داشته باشه مثلا من الان بگم ورجيل ، دانته و نرو با هم باشند كه غير ممكنه.

دوستان من واقعا متوجه نمی شم من صفحه آخر فن های Devil رو خوندم. شما واقعا فکر می کنید Nero همان Vergil هست؟:eek: من که فکر نمی کنم. به نظر من اشتباه هست. راستی می خواین نظراتتون رو برای Capcom بفرستید شاید یک بازی جدید از روش بسازه:laughing::laughing:
اصلا ميگيريم دوستمون اشتباه كرده (كه ميگم 100 درصد درست هست حرف ايشون) شما اگر نسخه اول رو بازي كردي باشي و شخصيت Nelo Anglo با شخصيت Nero D.T مقايسه بكني متوجه ميشي كه Nero كيه و چيه.

2- در مورد این قضیه هیچ چیزی معلوم نیست. خیلی احتمال داره زنده باشه.
منم اميدوارم زنده باشه ولي كلا به نظرم مرده چون حتي يك جا دانته به Nero گفت اين شمشير مال خانواده ما بود اگر اشتباه نكنم ...

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
شما اگر نسخه اول رو بازي كردي باشي و شخصيت Nelo Anglo با شخصيت Nero D.T مقايسه بكني متوجه ميشي كه Nero كيه و چيه.
عزیزم داستان بازیها به این مسخرگی نیست nelo angelo یا همون ورجیل شاید از بس شبیه نرو بوده شما فک کردی خودشه:) در صورتی که معلوم نیست و به احتمال زیاد ورجیل پدر نرو هست

بله بايد علايق شخصي رو بيان كرد ولي بايد علايق شخصي با داستان بازي مطابقت داشته باشه مثلا من الان بگم ورجيل ، دانته و نرو با هم باشند كه غير ممكنه.

شما از کجا میگی ؟ نکنه تو کپکام کار میکنی ؟(شوخی)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
عزیزم داستان بازیها به این مسخرگی نیست nelo angelo یا همون ورجیل شاید از بس شبیه نرو بوده شما فک کردی خودشه:) در صورتی که معلوم نیست و به احتمال زیاد ورجیل پدر نرو هست
من با این نظریه موافقم خیلی جالب میشه. چون ورجیل مرده و وقتی نرو پسرش باشه میفهمه که دانته اونو کشته پس مجبور به انتقام گیری میشه.:biggrin1:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان اگه وقت کردن یه نگاهی به متن تایپیک بندازن;)
نمیدونم این بحثایی دوستان انجام میدن ماله اینجاست یا نه؟؟!!!:confused::confused::confused::confused:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان اگه وقت کردن یه نگاهی به متن تایپیک بندازن;)
نمیدونم این بحثایی دوستان انجام میدن ماله اینجاست یا نه؟؟!!!:confused::confused::confused::confused:
چظور مگه دوست عزیز تاپیک که منحرف نشده؟:confused: من که چیزی نمی بینم:eek: همه داریم راجع به داستان بازی شماره 5 نظر میدیم:biggrin1:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
چظور مگه دوست عزیز تاپیک که منحرف نشده؟:confused: من که چیزی نمی بینم:eek: همه داریم راجع به داستان بازی شماره 5 نظر میدیم:biggrin1:

بله رفیق اون موقع ها که تازه این تایپیک رو زده بودند تایپیک منحرف نشده بود ولی یه چند روزیه که یه پست هایی داره زده میشه که داره تایپی به منحرف کشیده میشه
حالا باز خود دانید;)

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اول بازی تا یه مراحلی رو با ورجیل شروع کنیم
بازی طولانی تر بشه
نرو توسط ورجیل کشته بشه
حرکات تکراری نسخه های قبل تقریبا حذف شه و فنون جدید به بازی اضافه شه
دانته اینقدر خونسرد نباشه مثل نسخه 4 همون 3 بهتر بود باز یکم احساسات داشت حداقل

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بله رفیق اون موقع ها که تازه این تایپیک رو زده بودند تایپیک منحرف نشده بود ولی یه چند روزیه که یه پست هایی داره زده میشه که داره تایپی به منحرف کشیده میشه
حالا باز خود دانید;)
دوست عزیز خوب پس بگو کجا منحرف شده تا همه بدونند و دیگه به اون موضوع نپردازند.;) کدو پست بوده؟ پست من بوده؟:confused:

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
بابا مگه خوشی زیر دلتونو زده که هی میگین دانته اینقدر خونسرد نباشه!:confused:تازه دارم با این اخلاقش حال میکنم:love:
توی 3 هم تقریبا همینطوری بود دیگه.:cool:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,569
نام
امیر
:arrowu:
کلا بحث درباره چیزی که هنوز رسما اعلام نشده که قراره ساخته بشه ، بی فایده است. فکر کنم پست ها گویا باشند.

:offtopic:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر