ده نمایش برتر E3 2017 از نگاه بازی سنتر

برترین نمایش E3 به نظر شما کدام گزینه است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    154

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Hot-Link-2-800x450.jpg

نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ با همه کم و کاستی‌هایی که داشت به پایان رسید. شاید سطح E3 امسال را بتوان در مقایسه با سال‌های قبل متوسط دانست. مایکروسافت از کنسول جدید خود رونمایی کرد اما تقریبا هیچ عنوان AAA انحصاری‌ای برایش به نمایش نگذاشت و سونی به نمایش بیشتر از عناوین معرفی شده قبلی خود اکتفا کرد. در این بین شاید شرکت یوبی‌سافت بود که با کوله‌باری پر از عناوین جدید از راه رسید و سطح نمایشگاه را در حد متوسط نگاه داشت ونگذاشت بیشتر از آن سرخورده شویم! در هر صورت E3 امسال نیز به پایان رسید و حالا تیم تحریریه بازی‌سنتر تصمیم به تهیه لیستی از ۱۰ نمایش برتر گرفته است. این عناوین صرفا به خاطر نمایشی که برایمان تدارک دیده بودند انتخاب شده‌اند و این انتخاب دلیلی بر موفق یا ناموفق بودن آن‌ها در آینده نیست، پس تحریریه بازی‌سنتر هیچ تضمینی در مورد کیفیت نهایی آن‌ها نمی‌تواند بدهد! لازم به ذکر است که در پایان مقاله می توانید امتیاز اعضای تحریریه به نمایش ها و میزان علاقه آن ها را مشاهده کنید! با ما همراه باشید، با ۱۰ نمایش برتر E3 2017.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,563
نام
سپهر
کلا بهترین نمایش ها رو Bethesda داشت. از نسخه دوم ولفشتاین تا VR های جذاب به خصوص Doom VR و Fallout VR که خدایی دومش خیلی باحال بود. ( Metro هم خوب بود )
اما خیلی ها میگن که Spider Man رو بهترین نمایششون دونسته اند، اما من اصلا باهاش حال نکردم و باید بگم بدترین نمایش E3 2017 بود.

جدا اگر یک زاویه دیگر بنگریم، Spider Man سونی یک سوپر کپی از سری Arkham به خصوص Arkham Knight هست. نمیدونم اگر Arkham ها ساخته نمی شدند، بازیه ای سوپرهیرویی از چه سیستمی تقلید می کردند، شاید از Spider Man2 یا Ultimate Alliance؟!

اما جدا Set Piece های اسپایدرمن برای شکست دادن دشمنان با یک ضرب، کاملا کپی همان Fear Attack ، شوالیه آرکام بود و سیستم پرتاب تار، همان سیستم Batrang هست، قطعا Open World بودنش دلیل نمیشه که بازی از آرکام کپی نکرده باشد. فرق در اینکه اسپایدرمن در روز اتفاق می افتد (احتمال داره شب هم اتفاق بیوفته) و اسپایدرمن ماشین نداره. در کل Spider Man باید میذاشتن اسمش رو Spider Man : Arkham ****** . ببخشید که اینطوری نگاه کردم.

البته با دقت نگاه کنیم، نمایش E3 2017 یکی از سردترین نمایش های E3 بوده و هست. کی میشه که E3 همانند سال های 2011، 2013 و 2006 بشه. متاسفانه نسل هشتم خیلی ناامید کننده است. بهترین هایپ اینا نیست که میگین، کسانیکه در دنبال کردن خبر های E3 سابقه دارند، هایپ این ها هستند، زمانیکه پیتر مور میاد یهویی دستش رو میده بالا و خالکوبی GTA IV رو رو بازوش نشون میده. این ینی هایپ.
هایپ ینی اینکه در کنفرانس یوبی سافت، یهویی صفحه سیاه بشه و دنیای کف بری نشون بده که بعد ها به Watch Dogs تبدیل میشه (که حیف اونطوری نشد!)
هایپ اینکه که مدیر عامل Nintendo میاد از جیب کتش، Nintendo DS درمیاره که همه بخاطر این کنسول، ظرف ده دقیقه بلند شدند و دست زدند.
این ها هایپ هستند. امیدوارم منظورم متوجه بشید.

آخرین ویرایش:

THE KING M

کاربر سایت
Dec 8, 2015
312
God of war
تریلرش رو هر چقدر بیشتر می بینم بیشتر به عظمت کار سانتا پی می برم (نزدیک 50 بار دیده ام :x:D)
Metro exodus
کارگردانی ، اتمسفر ، گرافیک (با اینکه in engine بود) همگی عالی بودند
Anthem
یه بازی همه چی تموم از یه استودیو خوشنام ،گرافیک بازی هم به نظرم دانگرید نمیشه چون ماکرو بازی AAA انحصاری فرست پارتی نداره ، هزینه میکنه تا بایوور بهترین کیفیت رو تو x1x ارائه بده

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
کلا بهترین نمایش ها رو Bethesda داشت. از نسخه دوم ولفشتاین تا VR های جذاب به خصوص Doom VR و Fallout VR که خدایی دومش خیلی باحال بود. ( Metro هم خوب بود )
اما خیلی ها میگن که Spider Man رو بهترین نمایششون دونسته اند، اما من اصلا باهاش حال نکردم و باید بگم بدترین نمایش E3 2017 بود.

جدا اگر یک زاویه دیگر بنگریم، Spider Man سونی یک سوپر کپی از سری Arkham به خصوص Arkham Knight هست. نمیدونم اگر Arkham ها ساخته نمی شدند، بازیه ای سوپرهیرویی از چه سیستمی تقلید می کردند، شاید از Spider Man2 یا Ultimate Alliance؟
!

اما جدا Set Piece های اسپایدرمن برای شکست دادن دشمنان با یک ضرب، کاملا کپی همان Fear Attack ، شوالیه آرکام بود و سیستم پرتاب تار، همان سیستم Batrang هست، قطعا Open World بودنش دلیل نمیشه که بازی از آرکام کپی نکرده باشد. فرق در اینکه اسپایدرمن در روز اتفاق می افتد (احتمال داره شب هم اتفاق بیوفته) و اسپایدرمن ماشین نداره. در کل Spider Man باید میذاشتن اسمش رو Spider Man : Arkham ****** . ببخشید که اینطوری نگاه کردم.

البته با دقت نگاه کنیم، نمایش E3 2017 یکی از سردترین نمایش های E3 بوده و هست. کی میشه که E3 همانند سال های 2011، 2013 و 2006 بشه. متاسفانه نسل هشتم خیلی ناامید کننده است. بهترین هایپ اینا نیست که میگین، کسانیکه در دنبال کردن خبر های E3 سابقه دارند، هایپ این ها هستند، زمانیکه پیتر مور میاد یهویی دستش رو میده بالا و خالکوبی GTA IV رو رو بازوش نشون میده. این ینی هایپ.
هایپ ینی اینکه در کنفرانس یوبی سافت، یهویی صفحه سیاه بشه و دنیای کف بری نشون بده که بعد ها به Watch Dogs تبدیل میشه (که حیف اونطوری نشد!)
هایپ اینکه که مدیر عامل Nintendo میاد از جیب کتش، Nintendo DS درمیاره که همه بخاطر این کنسول، ظرف ده دقیقه بلند شدند و دست زدند.
این ها هایپ هستند. امیدوارم منظورم متوجه بشید.

قشنگی دنیا به اینه که یکی یه راهی باز میکنه و یه دری نشون میده بقیه از اون راه رد میشن حالا به هر نحوی :D

مهم اینه اولی کی بوده که rockstadey بوده و اسمشو ثبت کرده

به این فکر کن اگه doom نبود چی میشد
اگه halo نبود
اگه زلدا نبود
و.......

واسه اینکه اف تاپیک نشه
god of war
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از تریلر gow خوشم اومد فووق العاده پخته شده و بی شک بهترین راه برای ادامش همین تغییر بود که کورلی داد .یه بازی خسته ای شده که این خستگیشو دوست دارم :D

mario

من تریلرشو خیلی کم دیدم واسه اینکه اسپویل نشه برام چون میدونم میخرمش ولی واقعا فوق العاده کا شده این بی شرف :D
از تو سوراخ دماغش هم خلاقیت میزنه بیرون :D

anthem
حیف که دانگرید میشه وگرنه خیلی خوب چیزی بود حیف .....
وگرنه کیه که بدش بیاد با اون گرافیک داخل اون یونورس بچرخه

the evil within 2

اخر کارگردانی بود او تریلر cg خیلی زیبا کار شدخ بود تک تک لحاظاتش حس قشنگی داشت

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
لیست خوبی نیست.

یه دلیل این که ماریو باید اول میشد و 4 ام شدنش مضحکه رسما.

و این که بهتر بود تک تک اعضا دلیلشون رو میگفتن و در مقاله اورده میشد، به جای یک سری عدد نامفهوم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
لیست خوبی نیست.

یه دلیل این که ماریو باید اول میشد و 4 ام شدنش مضحکه رسما.

و این که بهتر بود تک تک اعضا دلیلشون رو میگفتن و در مقاله اورده میشد، به جای یک سری عدد نامفهوم.
این "باید" نظر شخصی شماست و دیگر هیچ. همونطور که اعضا حق دارن نظر شخصیشون رو بدن. لازم هم نیست هر عضوی دلیلش رو بگه. صرفا یه دسته بندی 10 تایی از نمایش ها بود و لیست هم کاملا شخصیه. همونطور هم که گفتم نه کیفیت بازی مهمه نه آینده اش نه هیچیش. فقط و فقط میزان لذت بردن اعضای از نمایش بازی ها بوده و لاغیر.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,789
نام
مراد حلیمی
قشنگی دنیا به اینه که یکی یه راهی باز میکنه و یه دری نشون میده بقیه از اون راه رد میشن حالا به هر نحوی :D
مهم اینه اولی کی بوده که rockstadey بوده و اسمشو ثبت کرده
به این فکر کن اگه doom نبود چی میشد
اگه halo نبود
اگه زلدا نبود
و.......
دقیقا.....همونطور که بازیهایی مثه doom و زلدا و ماریو و هف لایف و انچارتد و ..... یه مسیر جدیدی ایجاد کردن و خیلی ها از همون مسیر جدید ip ها و فرنچایزهای جدید خلق کردن طبیعیه که اسپایدرمن جدید هم از همین مسیر فرنچایز جدید خودشو خلق کنه و طبیعیه.
یه عده طوری ناراحت شدن از شباهت اسپایدرمن به بتمن آرخام که انگار تا حالا هیچ بازی از بازیها قبل خودش الهام یا تقلید نکرده

طبیعیه خلاصه

.

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
این "باید" نظر شخصی شماست و دیگر هیچ. همونطور که اعضا حق دارن نظر شخصیشون رو بدن. لازم هم نیست هر عضوی دلیلش رو بگه. صرفا یه دسته بندی 10 تایی از نمایش ها بود و لیست هم کاملا شخصیه. همونطور هم که گفتم نه کیفیت بازی مهمه نه آینده اش نه هیچیش. فقط و فقط میزان لذت بردن اعضای از نمایش بازی ها بوده و لاغیر.

اگه قرار بود هر انتقادی رو به نظر شخصی بگیریم دیگه انتقاد معنایی پیدا نمیکرد دوست عزیز

الان من میخوام بدونم اونی که مثلا 4 داده به نمایش، چرا 4 داده، به نظر بنده بهتر این بود دلایل اورده میشن تا یک سری کلی گویی.البته من از یکی از اعضاتون سئوال کردم و ایشون گفتن کیفیت نمایش ها مدنظر بوده (و باید هم این باشه، مثلا من از اسپایدرمن خوشم نیومد ولی نمایشش عالی بود) ، نه صرفا لذت بردن ، ولی خب مثل این که هر کسی معیار خودشو داشته و نتیجه هم میشه این.

انتقاد هم برای بهبود وبسایت شماست، ولاغیر.

موفق باشید.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگه قرار بود هر انتقادی رو به نظر شخصی بگیریم دیگه انتقاد معنایی پیدا نمیکرد دوست عزیز

الان من میخوام بدونم اونی که مثلا 4 داده به نمایش، چرا 4 داده، به نظر بنده بهتر این بود دلایل اورده میشن تا یک سری کلی گویی.البته من از یکی از اعضاتون سئوال کردم و ایشون گفتن کیفیت نمایش ها مدنظر بوده (و باید هم این باشه، مثلا من از اسپایدرمن خوشم نیومد ولی نمایشش عالی بود) ، نه صرفا لذت بردن ، ولی خب مثل این که هر کسی معیار خودشو داشته و نتیجه هم میشه این.

انتقاد هم برای بهبود وبسایت شماست، ولاغیر.

موفق باشید.
خوب حالا به هر دلیلی نظرات رو دخیل نکردیم به مقاله. شاید به خاطر کمبود وقت بود و اینکه میخواستیم زمان زیادی از روی E3 نگذره. درگیری امتحانات دوستان هم یکی از دلایل دیگه اش میتونه باشه. اما خوب اگر سوالی نسبت به کسی دارید همینجا میتونید نقل قولش کنید تا جوابگوی نمره اش باشه :D

• Like
Reactions: JOKERACN7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر