دستگاه j شما برای چه ناحیه ای است؟

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
اگه برچسب کاغذی دستگاهتون رو بخونین روش نوشته for destribution in --------- که نشون میده مال آسیا هستش یا مخصوص ژاپن تو این تاپیک می خوایم فرق بین این دوتا رو دقیقا بفهمیم و بگیم بچه هایی که آسیا دارن رو چه بازیهایی مشکل دارن؟
من از خودم شروع می کنم روی دستگام نوشته for destribution in sin/hk یعنی مال سنگاپور و هنگ کنگ بعنی آسیا تا حالا gears of war و quake 4 مشکل نداشتن ولی final fanyasy XI نوشت مشکل region داره حالا هرکی j داره لطفا بیاد اینجا جواب بده

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
مال من هم همین رو نوشته
من 7 تا بازی دارم 5 تا Freeهست و 2 تا J که Dead Rising وnfscهست که هیچ مشکلی بت هیچ بازی نداشته

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
مال من تماما روی جعبه اش ژاپنی نوشته و یه گوشه از جعبه نوشته only for japan .
:confused: :confused:
حالا مگه فرقی هم میکنه؟
منکه فکر نمیکنم فرقی کنه.البته من 4 تا بازی بیشتر روش امتحان نکردم.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
منم از این به بعد همه بازیامو از nextgen می گیرم تا اطلاعاتمونو بزاریم روهم ببینیم کدوما میاد کدوما نمیاد شما اسم بازیهایی که امتحان کردی رو بزار
:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
مال منم نوشته For Japan only
منظورتون از این تاژیک اینه که بفهمیم چه بازیهایی رو کدوم ورژن میاره و کدوم نمیاره یا منظورتون فرق دیگه ای هست؟ مثلا فرق تو تجهیزات

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من اینارو دارم و 2 تا jهست وبقیه FREEهست

Gears Of War FREE
WWE Smack Down VS. Raw 2007 FREE
Need For Speed: Carbon j
Saints Row FREE
Dead Rising j
Lost Planet Extreme Condition FREE
FEAR FREE

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
سلام واقعا تاپیک خوبیه چون من همین دیروز دستگاهم رو گرفتم ومثل مال شما همfor destribution in sin/hk هست. این خیلی عالیه که در مورد بازی هایی که گرفتیم صحبت کنیم تا چندان مشکلی پیش نیاد. البته من هم مثل duke امتحانای پایان ترمم داره شروع میشه و تا یکی دو هفته ای نمیتونم برای 360وقت زیادی بزارم ولی امیدوارم این تاپیک پابگیره و همه جوره در خدمتم

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
بابا duke_nukem جان چرا انقدر الكي حرص مي خوري آخه ؟ بازي هاي J اي كه رو آسيا نياد خيلي كم هستند & شما ميتونيد ليستش رو اين جا ببينيد
http://www.xbox-sky.com/xbox360_regional_compatibility_guide
1 سري از بازي هارو تو Note نوشته not work on asia systems كه تعدادشون به انگشتاي دست هم نمي رسه ، پس برو با كنسولت حال كن Dear !

موفق باشي!

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
حرص من از اين نيست كه بازياش كمه حرص من از اينكه مثلا ما مي ريم يه بازي ntsc/j مي گيريم بعد تو دستگاه نمياد مي فهميم كه مال ژاپن بوده چون اين J هاي بازار معلوم نيست كدومن مثلا Nextgen جان تلفني به من گفت يه بار بازي call of duty 2 كه ما فكر مي كرديم region free هست رو همه ميومد به جز دستگاه هاي آسيا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر